İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcuyla evlı olanlar..

tebrik etmek lazım sizi nasıl katlanıyosunz bu şımarık çocuklara anlamıyorum bn teraziyim ikizlerle iyide anlaşırım ama sorumsuz güven vermeyen en önemliside sadık olmayan biriyle yapamam ikizlerin gözü hep dışarda derler ohaoldumsmile

teşekkürler ama hiç kolay olmuyor gerçekten onlar kadar özeleştiriden yoksun başka bir burç varmıdır bilmiyorum ne olursa olsun her zaman haklı olduğunu düşünüyorakannehironu haksız olduğuna asla inandıramazsınız allah ikizler eşlerine yardım etsin

ben bir tanesinden boşandım.adamın anı anını tutmaz mı vallahi tutmuyordu.bugün öyle diyor ertsi gün diyorum ki ama böyle konuşmuştuk cevap aynen şöyle " dün öyle düşünüyordum bugün böyle düşünüyorum var mı itirazın" yahu bir insan da hiç mi istikrar denen şey olmaz.vallahi de yoktu billahi de yoktu.bir de bir inatçı kinciydi tarifi mümkün değil.adam aynı şeyi aylarca ısıtıp ısıtıp bir insanın önüne getirir mi yapıyordu.durduk yere ama hiçbir şey yokkken ama sen bana şunu demiştin bunu söylemiştin.kanser olmak isteyen varsa ikizlerle evlensin mutlaka olur.

vallahi bir yıl dokuz ay evliyim ama çok zorlanıyorum hiç bir özelliğine alışamadım eşim ikizler ben terazi ben ne kadar yapıcaklarımda kararlı yapmıcam şeyleri asla yapmayan sözünde kesinlikle duran çoğu şeyi asla unutmayan birisiysem o benim tam tersim bir saat önce ben şunu söyle yapıcam der bir saat sonra bir bakmışsın başka bir yöntem bulmuş ve bu hep böyle devam ediyo bir yıl içerisinde kaç tane iş açtı kapadı bir bilseniz tabi hayalde gerçekte değil ben de burcumun özelliği olarak asla yapamıcam bir şeyi her şeyini araştırıp olucak demeden söylemem o tamam diyo ben bu işi yapıcam aaaa 2 gün sonra bir başka arkadaşından duymuşum tevfik şu işi yapıcakmış diyo bu yüzden zaten etrafındakiler o bir iş yaptığı zaman çok şaşırıyolar biz tevfik söylüyodu ama onda böyule bir şeyi asla beklemiyoduk diyolar sonra bir konu hakkında tartışırız kendiside biliyor kendisinin suçluolduğunu iki dakika sonra başlıyo sırnaşmaya tamam barışma girişimi için sözüm yok ama biraz insan hatalarını bilmeli canım... benim sonradan söylediklerime geliyo fakat asla kabul etmiyor. asla söz dinlemiyor her şeyi kendisi biliyor kesinlikle emir veremezsin o an oluyoki sunu yap diyorum eyfah sen misin diyen emir almayı kesinlikle sevmiyolar daha neler neler ne diyeyimki çok değişken karakterli insanlar oluyolar heralde ve kararsızlar AMA YİNEDE ONU ÇOK SEVİYORUM VE ONDAN ASLA VAZGEÇMİYORUM tek yönünü çok seviyorum hayatta yaşadığımız olumsuzluklara karşı kesinlikle pes etmiyor mutlaka onda da eğlenceli güzel olumlu bir taraf buluyor.....
cnm nasıl dayanıyorsun ya..bende teraziyim.yasakkelime

ben bir tanesinden boşandım.adamın anı anını tutmaz mı vallahi tutmuyordu.bugün öyle diyor ertsi gün diyorum ki ama böyle konuşmuştuk cevap aynen şöyle " dün öyle düşünüyordum bugün böyle düşünüyorum var mı itirazın" yahu bir insan da hiç mi istikrar denen şey olmaz.vallahi de yoktu billahi de yoktu.bir de bir inatçı kinciydi tarifi mümkün değil.adam aynı şeyi aylarca ısıtıp ısıtıp bir insanın önüne getirir mi yapıyordu.durduk yere ama hiçbir şey yokkken ama sen bana şunu demiştin bunu söylemiştin.kanser olmak isteyen varsa ikizlerle evlensin mutlaka olur.

ben o cevabı bır yerden hatırlıyorummm bu kadar olur.......

ben ikizlerim sevgilimse balık.
Çok zıttız kesinlikle. Ben bayan olmama rağmen o benden daha alıngan ve hassas. Beni henüz çözemediğini söylüyor :KK1:

ya ben burda yazılanları okudukça şaşrdım ben aslan burcuyum eşim ikizler.ama demekki hiç ikzilere benzemiyo.çünkü çok istikrarlıdır yapcam diyipte yapmadığı bişeyi hiç görmedim daha en sevmediği şeyde hayal kurmak.elde edemiyceği şeyi hayal bile etmez.ama bazen bu kadar gerçekçi olması beni çok rahatsız ediyo.bi kötü huyu varsa oda eli ağır.ben bişey yapıcam hemen olsun yapalım isitiyorum o ise tam tersi geç olsun güç olmasın zihniyetinde yani.

hep mantiktir..bazen beni nasil seviyor diye sasiriyorum..duygularini fazla belli etmez..duygulariyla da hic hareket etmez..kinci degildir..acaip tembeldir.ise nasil gidiyor bilmiyorum birde maca..sanirim bana gicigi var bu konuda.iyi bir konusmacidir..inatcidir..guzeldir kalpleri..sadece bildiklerini okurlar..bunu yaparken de bunun bizim icin iyi olacagini dusunerek yapar..adam bir sorsana bana da ne adima karar veriyorsun sen..neyse bunu torpuledik :))

ben akrep eşim ikizler evlilk devam ediyor ya nasıl
26 yıl sürtüşmeyle gidiyorrrrrr:KK43:
borçunun bütün ozeleklirini taşıyor eşim pes diyor bazaennnnn:)

bende 5 yıldır bir ikizlerle birlikteyim:KK1: Çok zor uyum sağlamak ona ama bi o kadar da uysal. dediğiniz gibi bi yanı bi yanını tutmuyo. bende bi kova olarak hava tabiatlı olduğm için ynede çok yormadan birbirimizi devam ettiriyoruz da.bu kadar dediğim dedik olmasa herşey daha harika olcak :KK19:

Bende ikizler burcuyum. Nişanlımla 10 yıldır birlikteyiz. Ama hala benim hızıma yetişemediğini, bana karşı nasıl davranacağını zaman zaman şaşırıyor. Ama yavrum beni çözmeye başladı.... Şimdi He-he deyip geçiyor :)

sorun o bende koc burcuyumm sabır hıc yokkk

bende koç um ama anlaşyrz smdılk tabi biz daha ewlnmedk ewet sadece sunu kabullndm aracgm degnce bu belli olmaz işim ckrasa aramam demek aramz smdı dyrm aryr bu seferde sürpriz yani:)yengecle anlaşamdm ikizleri sewdm ilgnc mıyım ewet:)

Kızlar ben boğayım eşim ikizler ona tutkuyla bağlıyım maalesef:KK43:( bana yapmadığı kalmadı adam uluslararası çapkın Allahın verdiği bütün meziyetleri kötülük için kullanıyor aşağılama beni maddi manevi kullanma yalan dolan entrika ne yapacağımı şaşırdım. Kişiliğim yerle bir. Nolur bir taktik onu bana deli divane edecek bir yöntem Allah rızası için.:KK43:((

X