İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran ikizler burcuyla evlı olanlar..

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
benım eşım ıkızler....cok zor onlarla yaşamak...
en son şunu anladım ben eşımın bır yanıyla anlaşıyorum dıger yanıyla anlaşamıyorumm
sızlerde nasıl

Sevgilim ikizler :KK70:

bilmem her insanın çözülemedik tarafları vardır ama biz iyiyiz şükür

bu arada bende ikizlerim :KK70:

ben ikizlerim ve eşimde balık zaman zaman o beni çözemediğini ve sözünü dinlemediğimi söyler ama ne yapayım ben fazla zorlanmaya gelemiyorum ama eşime tutkunum onun isteklerini yerine getirmeyi de çok seviyorum.tabi işime gelmesebile çok sevmemdendir ki dediklerini yapıyorum

benim eşimde ikizler ama çok ii anlaşıos çok şükür ama bende ikizlerim o yüzden olabilir ikimizde birbirimizi anlıos yani

ayyy ıkızler bagmsızlıkların kısıtlanmasından hoşlanmıyor dımı

evet canım bende ikizlerim ve bağımsızlığımın kısıtlanmasından bana emir verilmesinden nefret ederim

canım şöyle yap sen sadece onun içine bazı şeyleri işlet ve bırak, söylediğin herşeyi anlayabilecek kapasitededir ikizler burçları ve imalı sözlerden ne denmek istediğini anlar. Çok sıkma çokta serbest bırakma süprizzzzz

Ay ay valla yarama el bastin kibelacim.Nerden baslasam bilmemki.Benim esimde ikizler ve asla hesap vermeyi sevmez ozgurlugune duskundur aile reisi modundadir devamli ve hep kendi bildikleri dogrudur ve en gicik tarafi cok zor yanlislarini kabul eder.Bunun disindaki cogu huylarimiz benzer ama bu huylari beni verem eder...;

evet canım bende ikizlerim ve bağımsızlığımın kısıtlanmasından bana emir verilmesinden nefret ederim

canım şöyle yap sen sadece onun içine bazı şeyleri işlet ve bırak, söylediğin herşeyi anlayabilecek kapasitededir ikizler burçları ve imalı sözlerden ne denmek istediğini anlar. Çok sıkma çokta serbest bırakma süprizzzzz

saol taktıkler ıcın n teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrr

uygulamaya çalışacagım
bende koç burcuyum ama cok sabırsızımm

Ay ay valla yarama el bastin kibelacim.Nerden baslasam bilmemki.Benim esimde ikizler ve asla hesap vermeyi sevmez ozgurlugune duskundur aile reisi modundadir devamli ve hep kendi bildikleri dogrudur ve en gicik tarafi cok zor yanlislarini kabul eder.Bunun disindaki cogu huylarimiz benzer ama bu huylari beni verem eder...;

onlarla yaşamak cok zor ya
ben anladım onların yarısıyla anlaşıyorum
yarısını bıraktımmmmmmmmmm

canım bilmiyorum ama bende ikizler olduğum için ve tanıdığım ikizlere istinaden de söylüyorum yanlışımızı kabul etmeyiz diye birşey yok ama evet hesap vermeyi sevmem, hele hele üstüme gidilirse iyice iş inada biner

dediğim gibi sadece bazı şeyleri nasıl yaptıracağınıza bağlı

şunu yap, şunu et değil de- şunu yaparsan ben daha çok sevinirim şunu edersen hoşuma gider gibi örneklerle istediğinizi yaptırıp, istediğniz şeyi söylettirebilirsiniz yerimseniben

esım ıkızler ben boga yınede anlasıoz tabı ara sıra ufak atısmalar oluyor ee olsun o kadar oda hayatın sevgının tuzu bıberı hahaha

benim eşimde ikizler burcu ve çok zor birburç çok degişken birde geçenlerde birburç kitabına göz atıyordum benim burcum boga ve boga burcunun tek bir anlaşamadıgı burcvarmış oda ikizler şok oldum tabi ama allaha şükür ıyı anlaşıyoruz bazıyönlerimiz pek uymuyo ama bi çıkar yol buluyoruz sonunda

benim eşim daha doğrusu boşanmakta olsuğum eşim de ikizler dediğin gibi anlaşmak çok zor bi bakıyosun çok anlayışlı ilgili alakalı bi bakıyosun o adam gitmiş yerine çok sorumsuz bir insan gelmiş.

X