Saç Bakım Ürünleri Vichy Dercos Kullanan Varmı?

selda19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2006
240
1
Arkadaşlar yaklaşık iki buçuk aydır bioxcin kullanıyodum çokta memnundum aslında ama arkadaş vichy dercos daha güzel diyinde gittim vichy aldım ama aklım bioxcin de kaldı sizlerden bu ürünü kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.sevgiler...

biz eşimde kullandık hem ampul hem şamp. kullanırken çok güzel, ama bırakınca malesef aynı oluyor. vazgeçtik. fiyatı da çok, deymezdi.

ben bir aylık bir kür olarak kullandım iyiydi ama 3 ay mı ne kullanman gerekiyordu zaten 1 kür 1 aylık denemekte yarar var bana biraz iyi gelmişti ama dedimya 3 ay kullanmak gerekiyormuş

ben Vichy Dercos kullandım ama cok da iyi bi ürün deil. sacım cok dökülüyordu dökülme azaldı ama sampuandan mı mevsimden mi anlamadım

Evet ne yazıkki memnun kalmadım.Saçım kepekle doldu.Bu bitsin ben yine bioxcine geri döneceğim.

dün eczaneden vichy dercos aldım. saç dökülmesine karşı olan kırmızı kapaklı.
ilk kullanımda acaip memnun kaldım.
birincisi çok hafif bi şampuan. hemen köpürüor ve çok önemli diil ama kokusu da çok hoş.
sonra saçlarım çok kolay açıldı, normalde uçları hep dolaşırdı ve başka saç açıcı ürünler kullanmak zorunda kalırdım. ama dercos bu anlamda da güsel çıktı.
ilk kullanımda mucizevi şekilde dökülme duracak diil tabii ama gerçekten çok az saç döküldü ve özetle dercos a bayıldım.
eczanedeki (bioxcin vb. başka şampuanların da satıldığı büyük bir eczaneden bahsediorum) cilt bakım uzmanı saç ürünlerinde vichy'nin açık ara önde olduğunu söyledi.
kendi patentleri ve formüllerinin etkinliği kanıtlanmış. hadi bunlar safsata olsun çok fazla iyi geribildirim aldıklarını belirtti. ben de memnun kaldım zaten. :lepi:

canım bende sadece şampuanını kullanmıştım hiç fayda etmedi o dönem bir sürü saçım döküldü ve bana sadece zaman kaybına ve o sürede bir sürü saç kaybına neden oldu

Vichy dercos aminexil mi bioxin mi arkadaşlar .İkisinin fiyat uygunBir de vichy dercos neo bilmem ne var o biraz daha pahalı.Ben uygun yoldan dökülmeyi azaltsın saç tellerini güçlendirsin kalınlaştırsın istiyorum.Bu üçnden hangisi etkili.Kullanan var mı?

vıchy dercos sampuanı 2 aydır kullanıyorum dökülme var ama mevsimsel olabilir fakat minik minik saçlarım cıkmaya basladı kullandıgımdan beri

Ben Vichy Neogenic 28 li ampullerden toplam 3 kutu aldım internetten , ayrıca şampuanını da aldım. Her gün hiç aksatmasan düzenli kullandım. Bu akşam son ampülüde uyguladım ama şuan da yani 3 ay sonunda gözle görüşür hiç bir fark göremedim. Belki bittikten sonra bir fayda görürüm umuduyla bekliyorum..

Merhabalar, 2 yıldır vıchy dercos şampuan kullanıcısıyım. Gayet memnunum. Şu var ki kişiden kişiye yapı gereği aynı etkiyi göstermez her ürün. Ben üç şampuanını da denedim. Kırmızı bana iyi geleniydi. Kullanım şekli de önemli böyle ürünlerin. Başlarda masaj yapmadan ve bekletmeden yıkıyordum. Faydasını göremedim. Şimdi diplere masaj yaparak ve minimum 3 dk. bekleterek yıkıyorum. Daha etkili. arındığını hissediyorum. Başka şampuan kullanmaya çalıştım ama saçım anında söndü ve elektriklendi. Saç dökülme hızı mevsimlere göre değişiyor. Sağlıksız olan durmasın zaten :) Çok sık saç boyayan ve bir sürü bitkisel yağ ve ürünle saçıma bakım yapan biriyim. Şimdi VICHY NEOGENİC serum kullanmaya başlayacağım. Vıchy ürünlerine güveniyorum. Serumla birlikte şampuanına da devam edeceğim. Gelişmeleri yazacağım. çünkü ürünler hakkında yorumları ben de merak edenlerdenim :)

X