klomeni düzenli adet olmak için kullanan varmı

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
arkadaşlar yaklaşık 6 önce korunmayı bıraktım ilk 3 ay düzenli adet gördüm daha sonra adet göremedim tabi bebek beklediğimiz için umutlar arttı ama 42.günde doktora gittiğimde içerde kist patladığını rahime kan bıraktığını gördük adet söktürücü hap verildi..bu arada gebelik testide yapıldı dış gebelik vs.olmasına karsın ama sonuc negatifti ...daha sonra ben doktorumu değiştirdim başka bir doktora gittim bu doktora çocuk istediğimizi belirttim oda ben ve eşimden tahliller istedi ve eşimin tahlil sonucu üzerine aşılamayı uygun gördü 3 aralıkta aşılama yapıldı yanlız bir sorun vardı aşılma öncesi 10 milyon olan sprem aşılma günü 1 milyona düşmüş ve yıkama işlemi ile 2 milyona çıkarılmıştı doktor artık aşılma için gerekli herşeyi yaptığı için aşılmayı yaptı ..tabi 18 aralıkta adet gördüm tutmadı daha sonr adoktorum bu şartlarda tüp bebek dedi bizim madden gücümüz olmadığı için erteledik bu durumu nisana ayına kadar ve doktora düzenli adet olmadığımı söyledim oda bana klomeni adetimin 3 günü günde 1 tane 5 gün iç düzenli adet oalcaksın sende yumurtlama tembelliği var dedi..tabi bu arada normal cinsel hayatınıza devam edin sonucda sprem azda olsa sansınız var dedi ama ben geçen ayn 18 adet olduğum halde hala adet olamadım..ayın 16 da doktora gittim alttan muayne ederken rahimde ufacık bir nokta gördü adet başlangıcı olabilir dedi yani bu bir kan pırtısı olabilir dedi ,yada çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk düşük bir ihtimal ama kese olabilir dedi birde şunu ekledi kese için çok biçimsiz kese olması için mucize olması lazım dedi..
şimdi ben adetimi bekliyorum bugün ayın 20 si ama hiçbirşekilde leke dahi yok daha önce adet öncesi göğüslerim şişerdi dolgunlaşırıdı ama şimdi yok göğüslerim irileşti ama acıma hassasiyet yok sadece kaşıntı var göğüslerde sivilcelerim 1 hafta önceden heryerimi sarardı kasıkalrım ağrırdı ama bunalrın hiçbiri yok 3 gündür bel ağrısı var ara ara sırtıma vuruyo çok az zaman zaman gün içinde kasıkalrım ağrıyo...arkadaşlar çok sıkılıyorum test bile yaptırmak gelmiyo içimdenki yaptırmayacam doktorum ayın 25 kadar bekle dedi gebelik testi yap dedi..açıkcası içimden gelmiyor test yaptırmak ...ayın 16 da bakıldığında ymurtalıklarımda kist vs.yoktu neden adet olmadım hala?

canım önceden de seninle hemen hemen aynı sorunları yaşıyoruz diye paylaşmıştık,hamileyimmm diye yazmasanda bunun ufacık bir ihtimalini bile duymak beni çok mutlu etti,Allahım büyüktür,inş hayırlısıysa olacaktır zaten bence biraz daha bekle kendini başka şeylerle meşgul etmeye çalış ama umudunu da kaybetme,eğer karnındaki minik nokta hayırlıysa bebişin olacaktır,değilse regl olursanda demekki gelmek için vakti var onu bekliyor,nolur kaybetme umudunu,birgün hepimiz burda hamileyim diye bağırıcaz emin ol,ama acaba hamilemiyim diye sıkıldığımız bu günler varya belki 10 yıl sonra çocuklardan kendimize vakit ayıramadığımız zaman bu heyecanı,umudu hatırlıycaz ve bugünlerin heyecanınıda özliycez,inş hayırlısı olur arkadaşım,istediğin herşey olur,ama kendini dinlemeyi bırak,dua et sadece,en hayırlı zamanda en güzel ve en sağlıklı bebişin gelecek inş...

arkadaşım doğru diyorsun zaten aralık ayı ile ocak ayı benim için çok rahat geçti doktorum tüp bebk diyince bizde eşimle bebek için artık uğraşmayalım normal hayatımıza bakalım dedik yani yok ayağını hava dik yok bel altına yastık koyvs.yani hamişlikle ilgili hiç bişey yapmadık ilşki sonrası hep aya kalktım duşumu aldım nasıl olsa çok zor du gebelik neden strese gireyim dedim ...
baktım böle kafa rahat olunca daha istekli oldum adet tarihim yaklaştı ama ben hala çok istekliyim eşim dedi hayırdır sen ne zaman adet oalcan (normalde adet olacağıma bir hafta kala kendime dokundurtmaz asabi olurdum )ama durum farklı idi dedim bebk stresi gitti ağrılar bitti dedim..tmm çok güsel herşey ama ben yine adet olamadım artık hamilelikten geçtim adet olayım diyorum ama yok..arkadşım ayy kadığım ağrısa hadi gelecek diyorum ama yok...sırf eşimle birlikte oluyorumki hani gelcekse çabuk gelsin diye daha önce böle yapınca geliyordu ,,,yani şaşırdım kendimi....biran önce adet olmalıyım diyetisye başlayacan her adet olamdığım gün kilo alıyorum adetle birlikte diyetisyen spora başlayacam adetimin 3 günü tahlil yaptırcam tüp bebk için gerekli şeyler bunlar o yüzden bu telaşım cnm ...çok sağol dileklerin için

adet düzensizliğimiz gibi psikolojimizde aynı ilerliyor:) bende heray bari düzenli regl olayım diye bakıyorum ama yok,50 gün,bazen 53 dahada kötü gidiyor yani..
doktorum sağolsun yoğunluktan benimle fazla ilgilenemeyip,testler normal yumurtalıkların tembel sadece deyip gönderdi beni ama bu ay biraz takiple hiç yumurtlamadığım çıktı ortaya,napalım nasip yinede umuttan,duadan başka çare yok,düşünmeyelim,hayatımıza bakalım,bebişimiz geleceği zamanı bilir..
öyle mucizeler varki hayatta ankaradan çok yakın bir arkadaşım eşi varikoseldi,sperm sayısı çok düşüktü,dış gebelik geçirmiş ve 1 tüpünü kaybetmişti o ay tüp bebek yaptıracağız diye beklerken hamile olduğunu öğrendi..
darısı hepimizin başınaaaa

adet düzensizliğimiz gibi psikolojimizde aynı ilerliyor:) bende heray bari düzenli regl olayım diye bakıyorum ama yok,50 gün,bazen 53 dahada kötü gidiyor yani..
doktorum sağolsun yoğunluktan benimle fazla ilgilenemeyip,testler normal yumurtalıkların tembel sadece deyip gönderdi beni ama bu ay biraz takiple hiç yumurtlamadığım çıktı ortaya,napalım nasip yinede umuttan,duadan başka çare yok,düşünmeyelim,hayatımıza bakalım,bebişimiz geleceği zamanı bilir..
öyle mucizeler varki hayatta ankaradan çok yakın bir arkadaşım eşi varikoseldi,sperm sayısı çok düşüktü,dış gebelik geçirmiş ve 1 tüpünü kaybetmişti o ay tüp bebek yaptıracağız diye beklerken hamile olduğunu öğrendi..
darısı hepimizin başınaaaa

amin arkadaşım valla ben adetimden 2 gün önce muayne oldum yumurtlamısımda ama ne gelen var ne giden .....inş. hakkımızda hayırlısı olur cnm:1hug:

kimsenin bilgisi yokmu yawwwww offffffffffffffffffffffffffffffffffffff

X