çocuğunuzun Boyu Ne Kadar Olacak Bir Hesaplayin Ba

Ay anam bu takvime bakilirsa hepimizin bebeleri manken olacak yav.Hadi oglanlar neysede kiz cocuklari bu kadar uzun olursa evde kalirlar yav o boya nasil koca bulacaklar :roflol:

benim oglumda 1.83 oglum dogdugunda 54 cm dogdu

kizimda 1.68,5 kizimda 50 cm dogdu

gırgır olsun diye annemle babamın boyunu yazdım gercektende benim boy ölçümü buldu:9

ya senden görünce bende annemleri yazdim gercek boyum cikti erkek kardeslerimin kide tuttu demekki var bir dogruluk payi akidesler herkes kendi annesinin babasininkinide yazsin sizinkide dogru cikacakmi

valla bende annemle babamı yazdım doğru çıktıııı ilginçç ama kardeşim çok fazla çıktı hehhe

benim kızım 177 olacakmış doğrudur benden iki santim uzun babasından 3 santim kısa :) daha 17 aylık boyu 2,5 yaş boyu imiş sağlık ocağında öyle dedi ebe :)

valla benim kız beni gecsinde baska bisey istemem. anasii cok kisa cunku:) insallah 165 gosteriyo bu bile yeter bana.

basketbolcumu gelıyo ne :roflol: oğlumun boyu 191.5 olcakmış aman aman maşşallahhh

şimdiye kadar içlerinden en uzun boylu benim oğluş rekoru biz kırdık....
benim oğluşum 192.5 cm olucakmış....
ama gayet normal ben 174cm eşimde 183 cm......

valla benim boyumu doğru tahmin etti de eğr anne babanın boyuna bağlı ise bütün kardeşlerin aynı boyda olması gerekmez mi yani cinsiyetlerine göre :uhm:kafamçokkarıştı

benimde kızım olsa 1.75 oğlum olursa 1.84 olacakmış sağlıklı doğsunda ..........

sayfalar bi ben de mi açılmıyor acaba..
yoksa eski konu olduğu için güncelliğini mi yitirmiş.. :uhm:

X