Nakış Kanaviçe Arşivim

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

ilgi duyduğunuz hobiler nelerdir

• Ankete Katılan
    602
çok zor ve ağır işler eskiler belki kıyamıyo bunlara ama artık hazırlar çıktı yazık emeklere walla

Aslında pek de zor değil, sadece emek gerekiyor...Zaman alıyor ama bitince insan bakmaya doyamıyor yaptıklarına...
Alttaki modeli ben kardeşime doğum günü hediyesi olarak işledim, çok güzel oldular.Tavsiye ederim
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Şemalardaki kutucuklardaki işaretlerin anlamı, şemaları siyah beyaz print aldığınızda da okuyabilmenizi kolaylaştırmak. Renk takip etmek yerine her bir renge denk gelen işareti takip ediyorsunuz.Her şemada yok ama.

Teşekkür ederim...

tekrar merhaba, tatildeydim ihmal ettim burayı... sizlere bir kaç güzel şey daha göndereyim
100969393odalisca1sm5.jpg

Canım herşeyden önce seni sabrın ve uğraşın için tebrik ederim. O kadar resmi hiç üşenmeden koymuşsun buraya. Hepsi çok güzeller yapabilenin eline sağlık diyorum. Sevgiler...

renk şemasının olmadığını bende siz söyleyince farkettim, bulmaya çalışıyorum, bulunca yayınlarım...uyardığın için çok teşekkürler :)

X