Nakış Kanaviçe Arşivim

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

ilgi duyduğunuz hobiler nelerdir

• Ankete Katılan
    602

sercansenay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
2.261
5
50
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
evlerimizi güzelleştirmek için size fikir oluştursun istedim

kaynak unutulduğu için belirtilmemiştir, fotoğraflar alıntıdır emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu örtüler çok güzel...daha çok var...

emeğine sağlik hepsi çok güzel.sadece birşey öğrenmek istiyorum şemalarda renk numaraları gösteren kutucuklardan bazılarının üzerinde / veya 0 işaretleri var bunlar ne ifade ediyor yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler...

emeğine sağlik hepsi çok güzel.sadece birşey öğrenmek istiyorum şemalarda renk numaraları gösteren kutucuklardan bazılarının üzerinde / veya 0 işaretleri var bunlar ne ifade ediyor yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler...
Şemalardaki kutucuklardaki işaretlerin anlamı, şemaları siyah beyaz print aldığınızda da okuyabilmenizi kolaylaştırmak. Renk takip etmek yerine her bir renge denk gelen işareti takip ediyorsunuz.Her şemada yok ama.

X