Cilt Bakımı Ürünleri hemoroid kremi ile güzelleşmişler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
38
Sunucu Ebru Akel ve manken Şenay Akay'dan sonra manken-oyuncu Çağla Şikel de hemoroid kremi kullandığını açıkladı.

:1shok::1shok:Sunucu Ebru Akel ve manken Şenay Akay'dan sonra manken-oyuncu Çağla Şikel de hemoroid kremi kullandığını açıkladı.

Yıllardır podyumda olan son dönemde ise oyunculukta bir hayli yol kat eden Çağla, göz altları için hemoroid kremi kullanıyormuş. Özellikle podyumda ve sette yapılan ağır makyajın yıpratıcı etkilerinden korunmanın çaresini bu kremlerde bulan Çağla, son derece memnunmuş ve bu ürünü arkadaşlarına da tavsiye ediyormuş.

deneyen var mı kıslar doğrumudur aceba

Ben denedim.Etkisi şöle oluyor: Göz altındaki morluklar bir anda kayboluyor( gerçi benim morluk şikayetim yok ama yine de etkisini hissettim az da olsa) Ayrıca göz çevresindeki deriyi hafif şişkinleştirerek kırışık görünümünü azaltıyor. taze bir görüntü veriyor ama ben çok mecbur kalmadıkça kullanmıyorum

bundan 3-4 yıl once şirkette ki arkadaşlarımdan birisi duymuş ve herkeze tavsiye etmişti:) bir anda 5-6 kişi kullanır oldu ve her günnasıl iyi geldiğinden bahsediyorlardı:)acıkcası ben cesaret edemedim.hemoroid kremi gercekte kullanılması gereken yerde de kasları sıkıstırdıgından bu nedenle hemoroid kuculuyor daralma oluyor.bunu eczacı arkadasımla paylaştığımda doğru söylüyorsun dedi bana:)yani bu krem yapılandırmıyor gecici bir sure o anı geciriyor yani balon şişer ve sonrasında söner gibi. ben şimdi kullanan arkadaslarımda gözlemlediğim göz cevrelerinde yıpranmayı cabuklaştırdılar deformasyon var ve artık kullanmıyorlar:) bu da sadece ufak bir bilgi ve gözlem. sevgiler.

öyle abuk şeyleri sürmeyin yüzünüze mantıklı olun arkadaşlar kendinizle barışık olun lütfen öptüm hepinizi

Kullanmayın arkadaşlar!!
Hemoroid kreminin kullanıldığı alanın epitel yapısı, kılcal damarlar, dolaşımı ile göz çevresininki bir mi?
Bazı ürünlerin zararlı etkileri uzun vadede belli oluyor, birkaç günde gördüğünüz sizi aldatmasın...

Ayrıcaaaaaa,
Göz çevresi için kullanılan kremler dermatolojik testlerin yanında oftalmolojik testlerden de geçiyor, hemoroid kremleri oftalmolojik testlerden geçmiyor...

Ben denedim.Etkisi şöle oluyor: Göz altındaki morluklar bir anda kayboluyor( gerçi benim morluk şikayetim yok ama yine de etkisini hissettim az da olsa) Ayrıca göz çevresindeki deriyi hafif şişkinleştirerek kırışık görünümünü azaltıyor. taze bir görüntü veriyor ama ben çok mecbur kalmadıkça kullanmıyorum
ben de kullandım etkisi çok fazla gerçekten olumlu inanılmaz bir ürün