tüp bebek anneleri

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
merhaba arkadaşlar tüp bebek işlemleri sırasında ve transferden sonra nelere dikkat etmeliz.mesela yememiz yada yemememiz gereken şeyler varmı tahlile kadar yatmamız gerekiyormu?ben ilk kez yaptırıcam o yüzden çömezim daha cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.herkes dilediği şeye inşallah en kısa zamanda hayırlısı ile kavuşsun....

merhabahtapcım ben 15 haftalık bi gebeyim. ben 2. denememde gebe kaldım. ilkinde 10 gün yattım ama stresli ve sinirli bi dönem geçirdim. sonuç negatifti. ikincisinde 3gün yattım. sonra duşumu aldım namaz kıldım. yakında oturan arkadaşımın evine gittim ve stresten uzak durdum. önceden herkese beni sıkacak bişey söylemeyin dedin. güle oynaya geçirdim yani ve mucize sonuçumuzu aldık . sadece stres yapma hayatım. ye iç kendini yormadan gez. fazla ayakta kalma ve allaha dua et . çünkü allahım isterse verir

canım benim çok sevindim hamile olduğuna RABBİM kucagına aldırsın inşallah.bizede nasip etsin önerilerine teşekkürler inşallah canımı sıkıcak birileri çıkmaz.çünkü ben artık en ufak şeyleri bile kafaya takar oldum buda beni çok yıpratıyor ALLAH yardımcımız olsun

merhabaar bende ikinci denememi yapıcam.ilkinde çok sıkıntılı ve stresli bir ondört gün geçirdim bunda inşallah daha relaks olmaya çalışıcam ama insanın elinde değil ama doğru rabbim gönülden isteyene verir. inşallah isteyen herkese verir.

X