Anket toprak yer misiniz ?

toprak yermisiniz ?

• Ankete Katılan
    77

CEACB

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
204
2
ben küçükkende yerdim halada bulsam yerim ama kırmızı toprak olcak özellkle :dance:

Ayyy toprak yenirmi kızlar naptınız:bbo:

Yenir:) Beşamel sola tavada çevir,yanına bi de yeşil salata yaptın mı,tadına doyum olmaz:))

Duymuştum bunu..Hatta kil de yiyenler vardı..Özellikle hamilelikte yaşayanlar olmuş..Kesinlikle doktora başvurulmalı!

Toprak kokusunu severim ama hic yeme girisiminde bulunmadim..tatlicadiarzu
Hamilelerin yedigini duymustum ama..

ne ne neeee :1shok::1shok:
niye yiyelim ki yiyecek onca şey varken :roflol:
ilginç bir durum kanımca CADIARZU

Demir eksiliğinden olduğu ben de duydum.
Benim kan değerlerimin yerlerde sürünmesinin tek nedeni demir eksiliğidir.:çok üzgünüm:
Ama hiç aklıma toprak yemek gelmemiştirkafamçokkarıştı

Bende çok duydum toprak yiyenleri ama garip geliyor açıkçası insan neden böyle bişiye gereksinim duyarki:sm_confused:

cocukken yerdim..köylerde beyaz toprakla evleri sivarlardi ben cok severdim o toprak koskusunu yerdim.hani yazda yagmur yaginca toprak mis gibi kokarya iste öyle..simdi yemiyom.
bir komsumda kil yer ayricana

hayır hiç yemedim:1no2:
ben yemedim ama toprak beni yiçek o malüm :roflol:

Demir eksiliğinden olduğu ben de duydum.
Benim kan değerlerimin yerlerde sürünmesinin tek nedeni demir eksiliğidir.:çok üzgünüm:
Ama hiç aklıma toprak yemek gelmemiştirkafamçokkarıştı

Lalişim toprakmı yesek acaba CADIARZU

demir ve b vitamini eksikliğinden yiyen insanlar duymuştum ama hep garip gelmiştir hatta küçükken 5 yaşlarında felan bir çocuk vardı hep duvarlara yapışık görürdüm onu kafasına bir tane geçirip duvarla bütünleştirmek isterdim elim demir gibidirde ihtiyacını gidermek maksattatlicadiarzu ya şaka bir yana hayır hiç yemedim ama limoninin dediği gibi kokusunu severim:1rolleyes:

Toprak değildi buz yiyordum bir aralar. Demir eksikliği demişti doktorum. İlaç ile normale döndü artık nasıl yemişim diye düşünüyorum tatlicadiarzu

Hamileyken aşereni duymuştum..Ama ben hiç yemedim..e hiç hamile olmadığım için aşerme durumuda olmadı :bbo: Neyse..kalsın :roflol:

bügün nereye elimi sürsem elektirik carpti firlayip durdummm eve geldim evdeki ciceklerin topraklarini karistirdim deli gibi

Asla yemedim.Yiyeni de kınayamam doğrusu.Demir eksikliğinden kaynaklanabiliyormuş!..........

Asla yemedim.Yiyeni de kınayamam doğrusu.Demir eksikliğinden kaynaklanabiliyormuş!..........

evet doğru söylüyorsunuz ben kendimden bildiğim için nedeninide ii biliyorum kansızlık+demir eksikliğinden kaynaklanıyor...
saygı duyanlara teşekkür ederim ama aramızdaki bi arkadaş beyin eksikliği gibi aşağılayıcı bir hitapta bulunduğu için sizlerin önünde onu kınıyorum herkesin görüşüne saygı duymak lazım haksızmıyım
her zaman ve her konuda saygı ve sevgi çerçevesinde paylaşımlarda bulunursak bence ortam muhteşem olur...:enbuyukkk:

X