Kolay Gebe Kalmak Için Ovulasyon Testi

AXSXKIMDOXGXA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
427
0
Arkadaşlar
benim adet dönemlerimi bir türlü anlayamadım
bir 28 gün bir 29 bir 32 olup değişiyor...
ve dönüm balktığımda hiçbir zaman yumurtlama günümde ilişkiye girmemişim

genelde yumurtlama günü reglinde 14 gün önceki gün oluyormuş....

bunu riske atmamak için ve tan durumumu anlamak için sietden arkadaşların tavsiyesi üstüne ovulasyon testi aldım
çeşitli markaların var
benimki media smart diye birşey
bakalım sonucu göreceğim
kullanan var mı arkadaşlar , sonuçları paylaşalım mı
hem kendimize hemde başkalarına faydamız olur

Merhaba,

Ben son 3 aydır kullanıyorum, çok da memnunum, yumurtlama günlerimi onunla çözebildim.

Aklına takılan bişi olursa, mutlaka sor bana.

regl gunu-14 dıye kaide yok evet kiminde daha fazla kiminde daha kısa sürebilior bende 12 gün sürdü bu ay ve 13.gün adet oldum
benim test wondfo marka memnun kaldım ısı takibiyle de tutarlı sonuc gosterdi.2gun cıft cıktı 2.gun yumurtlama gunuydu ısı takibine gore.kullanmaya devam edecem bence cok iyi bişi adeti duzensiz olanlar için ozelliklea.s yumurtlamayı onceden gormeni sagladıgı ıcın en dogru zamanda ilişkiye giriorsun

bu seninki kaç lira ?
benim ki media smarta diye birşey 27,5 ytl ye aldım

Merhaba,

Ben son 3 aydır kullanıyorum, çok da memnunum, yumurtlama günlerimi onunla çözebildim.

Aklına takılan bişi olursa, mutlaka sor bana.

sen hangi markayı kullanıyorsun canım

ben bu ay 12, gün denedim 13,14,15 gün en son dün denedim hafif silik çizgi var ama net birşey yok
kullanma talimatında hafif silikde devam edin yumurtlama günüz değil diyor
sende de böyle oldu mu net koyu mu görüyorsun canım

sen hangi markayı kullanıyorsun canım

ben bu ay 12, gün denedim 13,14,15 gün en son dün denedim hafif silik çizgi var ama net birşey yok
kullanma talimatında hafif silikde devam edin yumurtlama günüz değil diyor
sende de böyle oldu mu net koyu mu görüyorsun canım

Bende seninle aynı markayı kullanıyorum. Hafif silikse daha yumurtlaman yakın değil demektir.

Önemli olan 3 saat boyunca idrar yapmamak, o süre içinde normaldekinden fazla su içmemek.
Test sonucu da, idrarı damlattıktan sonra sanırım 10 dk. idi, ben masanın üstüne bırakıyorum, yoksa sürekli takip edince zor oluyor.

İkinci çizgide en az ilk çıkan çizgi kadar net ve koyu olmalı. Böyle olursa yumurtladığın anlamına geliyor.

Bu testler açıkçası pahalıya geliyor, nurayahmetin dediği gibi e-bay'den sipariş verebilirsin, çok daha ucuza gelir sana. a.s.

Arkadaşlar
benim adet dönemlerimi bir türlü anlayamadım
bir 28 gün bir 29 bir 32 olup değişiyor...
ve dönüm balktığımda hiçbir zaman yumurtlama günümde ilişkiye girmemişim

genelde yumurtlama günü reglinde 14 gün önceki gün oluyormuş....

bunu riske atmamak için ve tan durumumu anlamak için sietden arkadaşların tavsiyesi üstüne ovulasyon testi aldım
çeşitli markaların var
benimki media smart diye birşey
bakalım sonucu göreceğim
kullanan var mı arkadaşlar , sonuçları paylaşalım mı
hem kendimize hemde başkalarına faydamız olur
bende bi dönem bu testlerden kullandım...o ara yumurtlama günümü tutturamıyordum.gerçi şimdide tutmuş değil ya.... birde ek olarak, ısı takib çizelgesi edin ısı takibi ile tam netleşiyo, yanılma payın neredeyse sıfırlanıyor.hayırlısı olsun tatlım, allah gönlüne göre versin . inşallah o yada bu yöntem den biri küçük meleğine kavuşmanı sağlar... dualarım tüm özlem çeken anne adaylarına....senağlama

canım online arat ovulasyon diye google çıkıyo. ama dikkat etmen gereken en önemli etken kaliteli bir marka ve son kullanım tarihinin geçmemiş olması. son kullanım tarihi geçenler hatta yaklaşmış olanlar bozuk olabiliyor, boşu boşuna uğraştırıyor bekleyip duruyosunuz çift çizgi çıksın diye. gg deki testlerede fazla itibar etmeyin derip , muhattap bulamıyosunuz. çok can sıkıyo.

X