Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

bende 2aylık hamileyim kasıklarımda ağrı var 1ay önce düşük yaptım dün doktora gittim herşey normal dedi ama korkuyorum

merhaba arkadaslar sevgilimle 13 gün önce sürtünme yoluyla ilşkiye girdik ama ondan hiç akıntı olmadı hadi hatrlamıorum oldu dielim hemen kalkıp temizledm ama 2 gündür kasıklarım ağrıyor miğdem ara ara bulanıyor dün gecede kustum .S yardım edin nolur adetme 8 gün var bu kadar erken olurmu diken üstündeym .(.(

merhaba arkadaslar sevgilimle 13 gün önce sürtünme yoluyla ilşkiye girdik ama ondan hiç akıntı olmadı hadi hatrlamıorum oldu dielim hemen kalkıp temizledm ama 2 gündür kasıklarım ağrıyor miğdem ara ara bulanıyor dün gecede kustum .S yardım edin nolur adetme 8 gün var bu kadar erken olurmu diken üstündeym .(.(

olur mu olur canım ilk geceden hamile kalınabiliyor eğer bi hafta daha bekleyemicem diyorsan bi test yap derim en azından için rahat eder

37.haftadayım sbh uyandığımda şiddetli kasık ağrısı ile uyanıyorum. bgn doktora sorucm ndn die bakalım ne dicek

37.haftadayım sbh uyandığımda şiddetli kasık ağrısı ile uyanıyorum. bgn doktora sorucm ndn die bakalım ne dicek

kasık ağrıları normalmiş artık bu haftalarda benimde çok oluyor alt tarafım öyle bi acıyor ki dayanılmaz hale geliyor bazen ben doktora sordum normal dedi artık bebek doğum kanalına giriyor böyle şeyler çok normal dedi

soramadım doktora ama senden duymam iyi oldu. dun gece çıldırcm sandım kesin doğuruyorum dedm o derece yani gunduzleri yok sbh uyandığımda oluyor.

ARKADASLAR BENIM ILK COCUGUM OLUCAK INSALLAH 18 HAFTALIK HAMILEYIM BI KAC HAFTADIR ADET sancisi gibi kasik ve bel agrilari cekiyorum.sizce normalmidir doktor randevumada daha cok cok korkuyorum umarim hersey yolundadir

ARKADASLAR BENIM ILK COCUGUM OLUCAK INSALLAH 18 HAFTALIK HAMILEYIM BI KAC HAFTADIR ADET sancisi gibi kasik ve bel agrilari cekiyorum.sizce normalmidir doktor randevumada daha cok cok korkuyorum umarim hersey yolundadir

2 çocuk annesiyim ben
normal merak etme. ama dinlen yorma kendini.. :80:

arkadaşlar bende yeni katıldım bende 8 haftalık hamileyim çok bulantım kasık ağrım oluyor zor geçiyor tabiki bunlar tatlı zamanlar allah herkesin bebeğini hayırlısıyla sağlısıyla kucağına almak nasip etsin :nazar::93:

arkadaşlar bende yeni katıldım bende 8 haftalık hamileyim çok bulantım kasık ağrım oluyor zor geçiyor tabiki bunlar tatlı zamanlar allah herkesin bebeğini hayırlısıyla sağlısıyla kucağına almak nasip etsin :nazar::93:

merhaba ben yeni katıldım kasık ağrısı en erken ne zaman başlar benim sol kasığım da ağrı ve şişlik var hamile olabilirmiyim acaba?

merhabalar ben de 16 haftalık hamileyim yaklaşık 2 gündür sağ karın boşluğumda ağrı var. sizlerde de oldumu bu ağrılar yürüyüşe cıkmıştım dikilme oluyordu eve geldim ağrı olmaya başladı..

merhaba ben yeni katıldım kasık ağrısı en erken ne zaman başlar benim sol kasığım da ağrı ve şişlik var hamile olabilirmiyim acaba?

Şişlik yok ama ağrı ve bişey batıyo gibi benim de.Sen öğrendin mi canım hamile misin

ben 7 haftalık hamileyim şiddetli kasık ağrım var. oturup kalkarken özellikle kramplar giriyo... normaldir düşünüyorum doktora da söylemedim..

hormonlarınız organlarınız bu büyük değişime ayak uydurmaya çalışıyor. günler geçtikçe rahimde baskı artıyor buda ister istemez ağrılara sebeb oluyor. son aylarda bu ağrıları daha şiddetli olacaktır. doğumdan sonra kuş gibi olucaksınız

Ama ben henüz hamile olup olmaıdğımı bilmiyorum ,gebelik belirtisi sanırım ama çok fazla batma oluyo

bi test al yap. ben yaptım olumlu çıktı dr gittim 5 haftalık hamile idim

canım daha regl günüme 8 gün var sanırım çıkmaz :)bugun biraz daha hafifledi sanki batma ama var yani aynı ağrı..

herkese merhaba 19 haftalık hamileyim benim de çok kasık ağrılarım oluyor :KK43: çalışıyorum özellikle çok oturunca artıyor sanki regl ağrısı gibi ...bazen de geceleri bellimin agırısndan uyuyamıyorum. Bende özellikle perşembe-cuma günleri ağrılarım arıyor sanırım haftanın yorgunluğundan :KK43: herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum :):):):)[/QUOT

aynı durumda olan var mı ben de 19 haftalık hamileyim ve kasık ağrım çok erken doğumdan korkuyorum sanki adet olacakmışım gibi ağrılarım ne olur yardım edin aynı durumu yaşayan var mı?:KK43:

X