Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

Ben 5 haftalık hamişim. Benimde bazen sağ bezen sol kasığımda ağrı oluyor. Çok şiddetli değil ama bazen korkuyorum.

bende 5.haftamda öğrenmiştim hamile olduğumu azdı ağrım ara ara doktor normal olduğunu söyledi şimdi 7+4 üm yine ara ara akşamları özellikle dayanamıcam gibi değil ama can sıkıyo işte ://

off strese girdim bugün yaa :KK43:( kasıklarıma dokunuyorum bi taraf daha sert gibi yarın kontrol var neyseki rahatlıcam inşallah :KK43:((

korkma bişey olmaz Allahın izniyle olur bunlar, 38. haftama geldim ben ama bana sor nasıl geldim, böbrek taşımı düşümedim, ağrılar mı çekmedim, gripler mi olmadım neler neler... çok şükür az kaldı, sağlıkla inşallah kavuşuruz yavrularımıza

11 haftalık hamileyim bben de biraz sıklaştı ama genelde oluyo ilk başta korkmuştum ama korkulacak bişey yokmuş

merhaba bende 5 haftalık hamileyim gerildiğimde ve ani hareketlerde bendede oluyor kasık ağrıları bıcak batması gibi

bendede çok oluyor dr söyledim birşey olmaz normal diyor acaba kasık ağrıları olup erken doğuran varmı aranızda 34. Haftamdayım merak ediyorum :)

bendede çok oluyor dr söyledim birşey olmaz normal diyor acaba kasık ağrıları olup erken doğuran varmı aranızda 34. Haftamdayım merak ediyorum :)

benim de yalancı sancılarım oluyor. heran adet olacakmışım gibi bacaklarıma ve belime vuran kasık ağrılarım oluyor acaba erken mi başladı yalancı sancılar. kızım olacak inş. kızlar erken oluyor diyorlar :) benim gibi olan var mı ?

benim de yalancı sancılarım oluyor. heran adet olacakmışım gibi bacaklarıma ve belime vuran kasık ağrılarım oluyor acaba erken mi başladı yalancı sancılar. kızım olacak inş. kızlar erken oluyor diyorlar :) benim gibi olan var mı ?

benimde hamileliğimin ilk ayı kapı duvar parçalıcaktım kasık ağrım yüzünden her ay devam etti ama azalarak 27. haftamdayım bu sabah bile ağrıdı erken doğum yapmaktan çok korkuyorum kasıklarım ağrıyınca bebeğe birşey olucak gibi geliyor allah korusun,doktor hep normal dedi

Merhaba arkadaslar 8.haftamdayim yaklasik 4 haftadir regl oncesi sancisi oluyor. Dr normal dedi ancak son iki gundur kendimi cok yordum bugun de zaruriyetten cok ayakta kaldim ve ilk kez bacaklarimla rahim arasindaki kaslarda pelvis mi deniyor o bolgeye bilmiyorum sancilaniyorum kram p ya da kasilma gibi. Normal midir ayaklarimi havaya uzattim yatiyorum 3 saattir.

23. Haftamdayim surekli kasik agrisi cekiyorum dr magnezyum verdi onu iciyorum pek fayda etmiyor bazen yuruyemiyorum bile

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzun zamana yayılan kasık ağrılarına bir şey diyemiyorum ama birden bire başlayıp yürümenizi bile zorlaştıran ağrıyı önemsemenizi öneririm.Doktorunuza ağrınızı çok iyi tarif ederek araştırması konusunda ısrarcı olun,önemli bir durum çıkmaz belki ama temkinli olmakta fayda var.

Ara ara yine ağrılar oluyo genellikle oturuyosam yada çok olursam duramıyorum ağrıdan
yok bakmadı renkli ultrasonla çocukda bişey var mı diye baktı
evet bir süreden sonra karından bakılıyor ama arada ağrı olunca vajinal usg bakılsa ne olur acaba:KK64:açılma varmı görülürdü,açıldıkça ağrı yapıyor ya ondan

X