Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
ARKADAŞLAR HAMİLELİKTE ÇOK KASIK AĞRINIZ OLUYOR MU BENİM ÇOK OLUYOR BAZENDE ÇOK ŞİDDETLENİYOR...fisfisfis

bende de oluyor doktor kimi hamileliklerde kasık ağrısı olurmuş
Büyüklerde kasık ağrısı olanın kızı olurmuş diyor ama Allah hayırlısınınasip etsin tabi

evet canım az önce doktordan geldim kasık ağrısı çok normal yani genişleyen rahimden kaynaklanan bişey bende 11 haftalık hamişim hala çekiyorum bol bol dinlen ve ayaklarını sıcak tut

Hayır canım erkekle kızla alakası yok benimde ilk aylarda çok oldu kasık ağrım şükür şuan iyi ama benim oğlum olacak inşallah.

Bazen bebeğin aşağıda oluşu eşinin önde oluşu ağrıya sebep olabiliyor.

ARKADAŞLAR HAMİLELİKTE ÇOK KASIK AĞRINIZ OLUYOR MU BENİM ÇOK OLUYOR BAZENDE ÇOK ŞİDDETLENİYOR...fisfisfis

selamlar canim endiselenme beni uc yasinda bi oglusumvar ben onu dogurana dek kasik agrilari cektim.simdide hamileyim subatin baslarinda kizim olucak ama bu hamileligimde ayni sorunla karsilasmadim her hamilelik farkli canim

sağolun kızlar dr.sordum çok şiddetlenirse gel demişti galiba 9 ay boyunca çekecekmişim ilk doğumum sezeryandı ve daha üzerinden 1 sene geçti ondan ağrılı oluyormuş ama şiddetlendi bende ne yapacağımı şaşırdım bazen daha kötü oluyor yürümekte bile zorlanıyorum.

15 haftalık hamileyim..

İlk bebeğim sezeryan ve üstünden 6 yıl geçti..

Ben de baştan beri kasıklarımda ağrı yaşıyorum..Özellikle ani hareketlerde,ayağa kalkışlarda,yada normal bir durumdayken..Halbuki ilk çocuğumda bunları yaşamadım.

Doktorumla görüştüm bunun normal olduğunu,rahim büyümesinden kaynaklandığını ayrıca ilk doğumumum sezeryan olmasının bunu tetiklediğini söyedi..
Yine hareketlerime dikkat ediyorum çünkü bazen yatak da bile sağa sola dönerken bu ağrı çok canımı acıtıyor..
Hepimize sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum arkadaşlar..

SENİN YAŞADIKLARINI BENDE YAŞIYORUM BENİM DR.AYNISINI DEDİ AMA ŞİMDİ ÇOK ŞİDDETLENDİ BAKALIM DR.GİDİCEM UMARIM İYİDİR HERŞEY YOLUNDADIR...
15 haftalık hamileyim..

İlk bebeğim sezeryan ve üstünden 6 yıl geçti..

Ben de baştan beri kasıklarımda ağrı yaşıyorum..Özellikle ani hareketlerde,ayağa kalkışlarda,yada normal bir durumdayken..Halbuki ilk çocuğumda bunları yaşamadım.

Doktorumla görüştüm bunun normal olduğunu,rahim büyümesinden kaynaklandığını ayrıca ilk doğumumum sezeryan olmasının bunu tetiklediğini söyedi..
Yine hareketlerime dikkat ediyorum çünkü bazen yatak da bile sağa sola dönerken bu ağrı çok canımı acıtıyor..
Hepimize sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum arkadaşlar..

SENİN YAŞADIKLARINI BENDE YAŞIYORUM BENİM DR.AYNISINI DEDİ AMA ŞİMDİ ÇOK ŞİDDETLENDİ BAKALIM DR.GİDİCEM UMARIM İYİDİR HERŞEY YOLUNDADIR...

Yok korkma gayet rahat ol tamam mı?

Dotordan daha sağlıklı bir açıklama alır herşeyin yolunda olduğundan emin olursun:)
Rica ediyorum hamilelikte pisikolojide çok önemli..Ben bunu etrafımda çok gördüm..Paniksiz,sakin bir hamilelik inanın bizi bırakın bebeğimizi bile etkiliyor..
Herşeye sakin,olumlu,velveleye vermeyen yaklaşacağız tamam mı?

Güzel ve sağlıklı haberlerin seni ve bebişimizi mutlu etmesi dileği ile..
Dualarımız birbirimizin yanında olsun!!!

GALİBA BİRAZ ETKİLEMNİYORUM NE YAPAYIM TABİ BİRAZDA BUGÜN AKSİLİKLERDE YAŞADIM BİRAZ FAZLA DUMANA MAĞRUZ KALDIM NEREDEYSE BOĞULACAKTIM BİRAZDA TEMİZLİK YAPTIM HALI FELAN SİLDİM AMA HALI SİLMEK YORMADIDA HALI ŞAMPUANINI KKOKUSU BOĞAZIMI YAKTI ANLAYACAĞIN HEP AKSİLİKLER BUGÜNLERDE BENİ BULUYOR BENDE ÇOK KORKTUM BEB,İŞİME ETKİSİ OLUR MU Kİ DİYE.senağlama

Yok korkma gayet rahat ol tamam mı?

Dotordan daha sağlıklı bir açıklama alır herşeyin yolunda olduğundan emin olursun:)
Rica ediyorum hamilelikte pisikolojide çok önemli..Ben bunu etrafımda çok gördüm..Paniksiz,sakin bir hamilelik inanın bizi bırakın bebeğimizi bile etkiliyor..
Herşeye sakin,olumlu,velveleye vermeyen yaklaşacağız tamam mı?

Güzel ve sağlıklı haberlerin seni ve bebişimizi mutlu etmesi dileği ile..
Dualarımız birbirimizin yanında olsun!!!

Ya pardon da Karamsar.. sen hamile değil misin?? Halı silmek falan.. bence kendine dikkat et,hem sancım var dıyorsun hem de kendını bu kadar hırpalıyorsun.. bence dikkat et.. nacizane arkadaş tavsiyesi.....

senağlamasenağlamasenağlamaBİLİYORUM AMA MECBUR KALDIMsenağlama
Ya pardon da Karamsar.. sen hamile değil misin?? Halı silmek falan.. bence kendine dikkat et,hem sancım var dıyorsun hem de kendını bu kadar hırpalıyorsun.. bence dikkat et.. nacizane arkadaş tavsiyesi.....

ANLIYORUM SİZİ ARKADAŞLAR AMA MECBUR KALDIMMMsenağlama

Walla karamsar ne diyeyim sana gercekten bilemiyorum.. :kızgın: hiç bir sey bebeğinin ve de senin sağlıgının önünde olamaz,lütfen dikkat et kendine,istersen evinde yer yerinden oynasın,aynı seylerı tekrar yaşamak ıstemediğini söylüyorsun, o zaman bence en çok buna mecbursun di mi ama ????

NE DESEN HAKLISIN BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ OLACAĞIM...:1hug:
Walla karamsar ne diyeyim sana gercekten bilemiyorum.. :kızgın: hiç bir sey bebeğinin ve de senin sağlıgının önünde olamaz,lütfen dikkat et kendine,istersen evinde yer yerinden oynasın,aynı seylerı tekrar yaşamak ıstemediğini söylüyorsun, o zaman bence en çok buna mecbursun di mi ama ????

X