Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

Bende 12 haftalık hamileyim..ilk günden beri cok kasık ağrım oluyor ama dün akşamdan beri daha da siddetlendi..Hiç durmadan ağrıyor..Akıntım normal seviyede..Aşırılık yok..Maşallah kanama falan da yok ama korkuyorum..

bende 19 haftalık hamileyim ve hamileliğimin başından beri kasık ağrısı çekiyorum. adetmişim gibi.. bazı günler yürümekte zorlanıyorum. doktorum normal olduğunu söyledi sıcak tutmam gerektiğini söyledi sıcak tutunca rahatlıyorum. ayaklarımı ve kasıklarımı sıcak tutunca ağrılarım hafifliyor. belimde de 16. haftadan beri zaman zaman sancılar oluyor. karın ağrısıyla birlikte adet sancısı gibi bel ağrısı da oluyor. bazen stres ya da yorgunlukta karnımda gerilme ve sancılarda artış oluyor. bunlar normalmiş ama ben haftaya doktora gittiğim zaman soracağım tekrar.. bazen dayanılmaz oluyor sancılar korkuyorum erken doğum olacak diye.. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.. herkese hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin..

slm arkadaşlar ben 29.haftamdayım sağ kasığımla yukarsında ayağa kalkıp yürütmeyen ağğrı var 3 gündür böle doktor bişe demedi sizde varmı böle bişe sanki için patlıyo adet sancısı gibi değil gaz yapmaya bile zorlayamaıoyorum oturunca bişe yok ama böle bişe yaşayan warmı:KK43:(

kızlar bu sorun bendede var daha iki gün önce çok kötü oldum birden kalkmışım sağ kasığımı sancı girdi....geçti derken belimi srdı iki gün çektim nerdeyse bugün iyim biraz ki normal heralde baksanıza herkesde var ağrılarr

kızlar bu sorun bendede var daha iki gün önce çok kötü oldum birden kalkmışım sağ kasığımı sancı girdi....geçti derken belimi srdı iki gün çektim nerdeyse bugün iyim biraz ki normal heralde baksanıza herkesde var ağrılarr

canım ben 3 gün oldu hala çekiyorum ama dedim ya adet sancısı gibi değğil ayğa kaktığım da çok ağrım oluyoo korkuyorum bebk hareket ediyo normal herşey ama bendemi sorun war ne bileyim yoksa bebekmi orayı geriyoo sanada geçmiş olsun

canım ben 3 gün oldu hala çekiyorum ama dedim ya adet sancısı gibi değğil ayğa kaktığım da çok ağrım oluyoo korkuyorum bebk hareket ediyo normal herşey ama bendemi sorun war ne bileyim yoksa bebekmi orayı geriyoo sanada geçmiş olsun

yürürken de olur sanırım ilk gebeliğin benim ikinci ilkinde bende daha çoktu ama bundada var yine hareket ederken oluyo bence korkmana gerek yok çok ağırsa doktoruna danış...yatarken bile bi tarafa dönerken oluyo

yürürken de olur sanırım ilk gebeliğin benim ikinci ilkinde bende daha çoktu ama bundada var yine hareket ederken oluyo bence korkmana gerek yok çok ağırsa doktoruna danış...yatarken bile bi tarafa dönerken oluyo

evet yürürkende oluyo aynen inşallah geçer geçen acile gittik hatta doktor gece gelip baktı apandisit değil dedi ama başkada bişe demedi hafif bi ağrı kesici iğne verdi vuruldum geldim oda bişe yapmadı vesselam:)

Arkadaşlar bu şikayeti yaşayan bir arkadaşım doktora danıştı ve doktoru erken doğum riski olduğunu söyledi.Rahim ağzı kısalınca bebek iyice aşağıya inmiş ve başını annesinin kasığına dayamış.bence tedbir için rahim ağzı boyunu doktorunuza ölçtürün .Sonuçta tedbirden zarar gelmez.Temkinli olmakta fayda var.

35.haftmdayım,bastan bu yana cektım,sımdı cok daha fazla,özellıkle sag kasıgım,olsun yavruma kavusayım da ınsallah....unuturum gıder:)

merhaba arkadaşlar bende 6. haftasındayım gebeliğin kasık ağrısı ve bel ağrıları yaşıyorum doktor normal olduğunu söyledi ama ilkini düşük yaptığım için 20 haftada çok korkuyorum şimdi:KK43:

merhaba arkadaşlar bende 6. haftasındayım gebeliğin kasık ağrısı ve bel ağrıları yaşıyorum doktor normal olduğunu söyledi ama ilkini düşük yaptığım için 20 haftada çok korkuyorum şimdi:KK43:

korkma canım ALLAHA sısğın benimde cok belim ağrımıstıı ama hep yattım

Ben 16. haftadayım..İlk aylardan beri hep aksıklarım ağrıyor..Bi de su aralar bel ve kalça ağrılarım arttı..

merhaba kızlar..
ben 5.haftamda ciddi bir düşük tehlikesi atlattım.. sonra hep yattım bu yatış esnasında dayanılmaz bel ağrıları cektim kasık ağrısıda çektim.. fakat belim daha fena ağrımıştı.. ha düştü ha düşecek diye iyce üzüldüm durdum Allaha şükürler olsun korktuğum olmadı. doktora kntrole gttgmde idrarımda kum cıktı. doktorum şiddetli ağrılarıma bunun sebep oldugunu söyledi..
Şu sıra 11.hftdym ve sağ alt karın bölg. kasığım arasındaki bölgede bir sızı başladı.. bazen kasığıma kadar vuruyo.. -umuyorum ki normal olsun kntrole kadar sabır ver Allahım..-

valla arkadaşlar ben 4. hatta nerdeyse 5. ayıma kadar bel ve kalça ağrısı çektim hatta 3. aylarda hiç yürüyemiyodum kitleniyodum bile ama şükür şimdi 7.aya girdim kalmadı ama işte şimdide sağ tarafımın ağrısı kötü tuttu allah herkese hayırlısıyla sağlıklı doğumlar nasip etsin...

merhaba kızlar..
ben 5.haftamda ciddi bir düşük tehlikesi atlattım.. sonra hep yattım bu yatış esnasında dayanılmaz bel ağrıları cektim kasık ağrısıda çektim.. fakat belim daha fena ağrımıştı.. ha düştü ha düşecek diye iyce üzüldüm durdum Allaha şükürler olsun korktuğum olmadı. doktora kntrole gttgmde idrarımda kum cıktı. doktorum şiddetli ağrılarıma bunun sebep oldugunu söyledi..
Şu sıra 11.hftdym ve sağ alt karın bölg. kasığım arasındaki bölgede bir sızı başladı.. bazen kasığıma kadar vuruyo.. -umuyorum ki normal olsun kntrole kadar sabır ver Allahım..-

geçmiş olsun canım peki bu ağrı seni yürütmeyecek duruma getiriyomuydu hatta hiç ayağa kalkamıyosun bendede biara kum olabilir dediler ama..

kasıkta agrı deilde kasıkta seyirme hamilelik belirtisimidir kızlar bende bugun sürekli kap atması seyirme gibi oldu sol kasıgımda.. iki kez korunmadan ilişkiye girdik şüphelendimde:)

arkadaşlar bende yeni katıldım bende 8 haftalık hamileyim çok bulantım kasık ağrım oluyor zor geçiyor tabiki bunlar tatlı zamanlar allah herkesin bebeğini hayırlısıyla sağlısıyla kucağına almak nasip etsin :nazar::93:

aynen bende öyle hissdiyorum normal mi bu kasık ağrıları yaa :KK43:(

Ben 5 haftalık hamişim. Benimde bazen sağ bezen sol kasığımda ağrı oluyor. Çok şiddetli değil ama bazen korkuyorum.

X