Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

kızlar dr.gittim kasık ağrısından dolayı 2 hft.dor hasatanada yatıyorum daha yeni çıktım dr.istirat dedi iş yok yatıyorum sürekli ağrım başlıyor yoksa sizde dikkat edin ihmale gelmez yine de böyle küçükte olsa sonuçları büyük olabiliyor...

arkadaşlar bende 8 haftalık hamileyim... kasık ağrılarım oluyo... doktoruma sordum normal olduğunu söyledi... rahim genişlediği için bu ağrılar oluyormuş... Allah hepimizin yadımcısı olsun..

kızlar benim adetime 2 gün falan var ama 8 günden beri ara ara sağ yada sol kasığımda ağrı oluyodu şu ikigündür bacaklarıma da vuruyo tam yumurtaalık bölümünde ağrı.hamile olabilir miyim lütfen cevap yazın çok korkuyorum başka bişeyse diye

ya bu ağrı bacaklara da vuruyo mu bide sabah kalktığımda hiç ağrı yok ilerleyen zamnada tekrar oluyo gece daha çok yani dinlendiğim sürece çok ağrım olmuyo canım

herkese merhaba 19 haftalık hamileyim benim de çok kasık ağrılarım oluyor :KK43: çalışıyorum özellikle çok oturunca artıyor sanki regl ağrısı gibi ...bazen de geceleri bellimin agırısndan uyuyamıyorum. Bende özellikle perşembe-cuma günleri ağrılarım arıyor sanırım haftanın yorgunluğundan :KK43: herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum :):):):)

selam kızlar, 18 haftalık hamileyim. Kasık ağrılarım olmuyodu benim son 1 haftaya kadar ama ara ara başladı ve bugün daha da arttı:KK43: Normal deniyor bu ağrılara ama korkuyorum, Sol kasığım daha fazla ağrıyo mesela şuan da ...başka bilgisi olan varmı bu ağrılarla ilgili

aplalarım saolun verdıgınız bılgılerden tavsıyelerden cok cok yarar goruyorum...cok fazla mesaj yazmasam da hergun gelıyorum tavsıyelerınızı okuyorum..bende 21 yasındayım 2 bucuk aylık hamıleyım ve kasık agrılarım vardı...bu ıstede hersey var kadına daır hepınızden allah razı olsn ....
selametle

kızlar merhaba yorumların cogunu okudum ama yınede bır sorum olacak umarım cbk cvp veren olur dun test yaptım pozıtıf cıktı bugun saglık ocagına gıttım adet tarıhıne gore bebek 5.5 haftalık felan ama ultrasonda gozukmedı kese doktor gec yumurtlama olmus olabılır alttan muayene ol hastanede dedı yada bos kesedır dedı cok endıselıyım 1 saattırde kasıklarımda hafof sancı var acaba bebekmı var yoksa bosmu doktorun dedıgı gıbı sabahtan berı cok fenayım umarım yardımcı olan cıkar

kızlar merhaba yorumların cogunu okudum ama yınede bır sorum olacak umarım cbk cvp veren olur dun test yaptım pozıtıf cıktı bugun saglık ocagına gıttım adet tarıhıne gore bebek 5.5 haftalık felan ama ultrasonda gozukmedı kese doktor gec yumurtlama olmus olabılır alttan muayene ol hastanede dedı yada bos kesedır dedı cok endıselıyım 1 saattırde kasıklarımda hafof sancı var acaba bebekmı var yoksa bosmu doktorun dedıgı gıbı sabahtan berı cok fenayım umarım yardımcı olan cıkar

Hiç sıkma canını canım,5.5 haftalık bi kese normal ultrasonda gözükmeyebilir bu çok normal hastaneye gittiğinde bakarlar alttan için rahat eder,benim 5.5 haftalıkken üstten bakmaya yeltenmedi bile doktorum gözükmeyebilir dedi direk alttan baktı ayrıca boş kese olduğu anlamınada gelmez bu,şu doktorları anlamak gerçekten güç oluyo bazen.Beni alttan keseyi gördükten 2 hafta sonra kalp atışlarını dinlemek için çağırmıştı.Biraz karışık yazdım ama kusuruma bakma,her söylenenede takılıp bu günlerini zehir etme bence kendine..buyrunnnnnnnnn

o kadar korkuyorumkı analtamam yarın kanın bırının sonucuna bakıp gebelıgın normal olup olmadıgını soyluycek ıns normaldır dua edın nolur bu sanncı normalmı

Normal tabi ben 37 haftalık hamileyim hala kasık ağrısı çekiyorum ki seninki çok normal uzun bir müddet vücut hala regl olucakmış gibi hazırlıyo kendini daha çok yeni seninki....

cok tsk ederım ınan bıras olsun rahatladım cok sagol tekrarsaglıkla alırsın ıns kucagına bebegını darısı bana tabı

benım36 haftam kasıklarım ve belım cok agrıyor sankı adet olacakmıs gıbı

benimde çok ağrım var 2 gündür kasıklarımda...10+4 haftalık benimki henüz. normal diyorlar bakalım inşallah bi aksilik yoktur...

selam kızlar,bende 23+1 günlük hamileyim.şuan kasık ağrılarım var ve bebeğim 4 gündür hareket etmiodu daha doğrusu hareketleri çok yavas güçsüzdü.Allaha şükür bugün oynuyo geceleri uykum kaçıyo bi doğursam başka bişi istemiyorum hayırlısıyla...:1closedeyes:

ben 35 haftalık hamileyim yatarken kalkarken dönerken çok fazla kasık ağrısı oluyor.bebeğimin kafası aşağı dönmüş ve ağrılarım daha fazla arttı.20 dk oturuom 20 dk yatıom öle öle günlerimi geçiriyorum.az kaldı allah nasip ederse.

bende daha 6 haftalık hamileyim. adet sancısı zannetmiştim ağrıları. ama adetim 4 gün gecikince (normalde düzenlidir) test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim. sabahları kalktığımda çok iyiyim hiç hamile gibi değilim, ama öğleden sonra akşama doğru bazen ağlıyorum sancıdan. kıvrandırıyor. çok korkuyorum bi sorun vardır diye, ama sanırım yorulmak ağrıyı tetikliyor. hiç dikkat ettinizmi yorulduğunuzda, uzun süre ayakta kalınca yada oturunca ağrı oluyormu sizdede..

X