kasıklarda ağrı neden olur

gambelia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
37
0
39
kızlarr yardımınıza ihtiyacım var 7 aydır bebiş için uğraşıorum.en son 3 ocakta regl oldum.fakat bu ay adetim bittiğinden beri kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor sebebini anlayamıyorum.ablam doktora gitmemi söyledi.bunu yaşayanlar varmı?eğer varsa deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum kızlar.

Canim Iki Seçenek Olabilir Benim Bildiğim Kadariyla çünkü Başima Geldi Ben De Iltihap Vardi O Ağri Yapiyordu Yada Hamile Kaldiğin Andan Itibaren Kasik Ağrilarin Başlayabiliyor Ikisinide Yaşadim ...

arkadaşlar merhaba bendede 2 aydan beri oluyor bu kasık ağrısı aralık ayında vardı acaba hamilemiyim dedim sonra adet oldum geçer dedim geçmedi ocak 2 de adet oldum en son ve hala devam ediyo ağrılarım ve birde idrarım çok sarı bende iltihaptan şüpeleniyorum kendimde.annemde öle diyo. 7 ay oldu evleneli bizde bebiş istiyoruz.malum bu iltihap zaten hamileliği engelliyomuş yani hamile kalınmıyomuş bu şekilde.bu ayda adetim 30 ocak hamile olmazsam doktora gidicem.

evet canım bende bebiş istediğim için bi an önce doktora gidim dedim.karamsar keşke senin dediğin gibi hamiş olsam ama bana iltihap gibi geliyor.bakalım hayırlısı.

evet canım bende bebiş istediğim için bi an önce doktora gidim dedim.karamsar keşke senin dediğin gibi hamiş olsam ama bana iltihap gibi geliyor.bakalım hayırlısı.

canim kistte kasiklarda agri yapar bende bundan uc ay once kist cikmisti ve kist oldugu saptandi sende mutlaka doktora gorun derim

evet canım haklısın çarşamba günü gidicem doktora.sonuçları bildiririm sizlere.

bende de oluyordu ağrı enfeksiyon kapmışım hatta bebiş bu yüzden tutunamamıştı pco da ağrı yapıyor gebelik öncesinde tetkiklerini yaptırman gerekiyor smear testi, rahme bakıyor dr bence her ne olursa olsun dr git...

bende kasık ağrısı artık kronikleşti.Sürekli ağrıyor ve adet dönemimde cok sancılı geçiyor.Doktora gittim,smear testi yapıldı temiz cıktı.idrarda biraz iltihap var sadece.Ama yine ağrılara devam..Bakalım ne zaman gececek..

Ben de de kasık agrısı var lakin sadece ilişki sırasında oluyor. Bu herkeste olan bir şey mi acaba. Dr a gittim enfeksiyon dedi. İlaç kullandım. Diğer şikayetler geçti ama kasıklarda hala agrı oluyor. Dr a gitmek istemiyorum pandrmiden dolayı. Ne yapmam lazım sizce.

X