Dr. Erhan Eryılmaz hakkında bilgi

arkadaşlar erhan beye genelde yüz estetiği ile ilgili yorumlar okuyorum kulak küçültme yada kepçe kulak ameliyatı olan yokmu? memnuniyetiniz nedir ?ben doktor arayışı içindeyim ve çok zor bir süreç kararsızım kulak estetiği konusunda hangi doktor daha başarılı bilemiyorum ve her doktorun uyguladıgı farklı teknik var hangisi iyi...en zor sey kararsızlık yardımcı olunnnn lütfen acil

arkadaşlar erhan beye kimse kepçe kulak ameliyatı olmadımı? bana gönderdiği fotolar cok başarılı yanlız ameliyattan sonra kulagı eski haline gelme durumu olabiliyormuş erhan beyin yaptığı operasyonlarda bu oluyormu? olan arkadaşlardan ögrenmek istiyorum

erhan eryılmaza kepçe kulak ameliyatı olanınız varmı lütfen yardımcı olun kararsızım

canım bende erhan beyde karara kıldım cok korkularım var hastanede kac gun kalıcam agrılar cokmu olacak sızce erhan bey cok ıyımı kızlar yardım lutfen

Ben Erhan eryılmaza endoskopik orta yüz germe amelyatı oldum.Bugün 25 .gün yüzüm amelyattan sonra acayip şişti.Zor bir amelyat.Yüzün tam oturması 2 3 ayı buluyormuş.25 inci gün olmasına rağmen hala baya yüzüm şiş.Ben amelyattan sonra gün gün resimlerimi gelişmelerimi ekledim.Görmek isteyenler bakabilirler

geçmiş olsun, bende ameliyat olmak istiyorum, ancak okuduklarımda ameliyat sonrası dısarı cıkabilmek için epey bir zaman geciyor galiba. Ben calıstıgım icin uzun zaman izin almam zor. o nedenle 20 gün sonrasında nasıl bir görüntü oluyor merak ediyorum

Sahi arkadaşlar erhan eryılmaz hakkında bilgisi olan yok mu?özellikle elmacık kemiği dolgusu konusunda..

..............................................................................................................................................................

selam arkadaşım dr. erhan eryılmazla görüşmekle harika doğru kararı vermişsiniz kendisi eşi benzeri olmayan bir mahir doktordur ayrıcada cok naif bir kişilikle insana huzur ve güven veriyor bana 2 yıl önce karın germe amliyatı yaptı harika oldu 3 ay sonrada yüz germe yapıcak.. size acil şifalar dilerim... erhan beye selamlarr...

ya gerçekten bu kadar naif mi yoksa ben mi alınganlık yapıyorum bana çok rahat biri gibi geldi ben bilgi alabilir miyim.

Ben Erhan eryılmaza endoskopik orta yüz germe amelyatı oldum.Bugün 25 .gün yüzüm amelyattan sonra acayip şişti.Zor bir amelyat.Yüzün tam oturması 2 3 ayı buluyormuş.25 inci gün olmasına rağmen hala baya yüzüm şiş.Ben amelyattan sonra gün gün resimlerimi gelişmelerimi ekledim.Görmek isteyenler bakabilirler

Merhaba bayagi gecmis ustunden ama resimleriniz hala duruyor mu, ben de bu ameliyati olamk istiyorum ama iyilesme sureci cok zor geliyor, bir de etkisi nekadar suruyor, destek olursaniz cok svinirim.

Merhaba bayagi gecmis ustunden ama resimleriniz hala duruyor mu, ben de bu ameliyati olamk istiyorum ama iyilesme sureci cok zor geliyor, bir de etkisi nekadar suruyor, destek olursaniz cok svinirim.

evet resimler hala duruyor.Bakabilirsiniz

Orta yüz germe için bende foto mevcut arkadaşlar.Görmek isteyenler Facelift-Orta yüz germe başlıklı konuya baksın.Sayfa 260-261 de
Ayrıca gögüs ve bodylift ameliyatlarımı da Erhan bey yaptı.Mmenun kaldım ben.

X