sakal ipten ördüğüm banyo takımı..nasıl olmuş:)

E

EU1

Ziyaretçi
fotoraf0006uj4.jpg

fotoraf0007fq3.jpg

cok güzel olmuş.ama acaba nası yaptınız :)

8 numara şişle örülüyor.20 tane iplikten çıkıyor.
benim iki renkli olduğu için biraz fazla çıktı.
2 sakal iple bir taner normal yün ipi dolayıp öyle örülüyor.basit yani bende başta aman nasıl yaparım diyodum ama çok basit oluyor.
üstünede papatya gibi tığıyla parçalar ördük diktik.

hemşom ben bayıldım bunlara yaaaaaaa kıs başka dükkanlarda felan satılırmı acab örmeye zamanım yetmez :)) ellerine sağlık ee nede olsa trakyalıyız demiii a.s.

bizim burda yapıp satanlar var.ama örmeni tavsiye ederim kendin yapınca maliyeti 30 ytl iken satınını 80 ytl ye falan satıyolar.aradaki fark çok fazla.kız çok kolay örülüyo hiç bir zorluğu yok.tabii anneciğinde yardım edecek.çaktırma hepsini ben yapmadım naniknanik

cok güzel olmus......
cicekleri üzerine tigla örüp mü diktiniz? sanki hepsi beraber örülmüs gibi görünüyor

cok güzel olmus......
cicekleri üzerine tigla örüp mü diktiniz? sanki hepsi beraber örülmüs gibi görünüyor

evet bi katalogda vardı hazır ondan esinlenip yaptım.üzerine örüpte diktim aynı bir örülmüş gibi duruyor.
birde içine elyaf doldurucam ozaman daha kabarık duruyor kabartmalı gibi.daha güzel oluyor.

Arkadaşımda görmüştüm ama banyoda fayansların üzerinde acayip kayıyordu yani pek kullanışlı gelmemiş ona da, kaldırmıştı sonra..

Ama görüntü çok güzel..

Arkadaşımda görmüştüm ama banyoda fayansların üzerinde acayip kayıyordu yani pek kullanışlı gelmemiş ona da, kaldırmıştı sonra..

Ama görüntü çok güzel..

deniz güneş bak bilmiyodum :1shok:
ama bunun içinde normal ipte var belki kaymaz.kayarsa altına şu lastik gibi altı olan küçük kilimler varya onlardan dikerim
jeyyar

kıs mavi ne marifetliymişin sen he öle eline sağlık güsel olmuş canım

bununu altına halı kaymaması için lastik bişeyler var ondan dikilyo.bende bi arkadaşda görmüştüm.güle güle kullan çok güzel.

harika olmuş yaa ellerine sağlık ben çok beğendim
ee becerikli hanımların hali bi başka oluyo tabii ben örgü bilmediğim için öylee bakıyorum örülenlere..

bende öruyorum cnm bunlardan ama altına once saten dıkıcekdım dusundum bu kayar dıye hanı su 1 mılyoncularda rulo halınde kaymaz naylonlar satılıyo ya onlardan dık harıka oluyo ozaman kyamıyo

mrb çok güzel olmuş güle güle kullan bende birinde görmüştüm normal iple karışık yanlış hatırlamıyorsam tığ ile yapmıştı bir sıra beyaz bir sıra mavi yuvarlak şeklinde nazar boncuğuna benziyordu çok beyenmiştim.

maşallahın var.çok güzel olmuş.ellerine sağlık :nazar:a.s.

bizim dukknda satılıo bu ipliklerden süper oluo.annem odama halı yaptı mor ve krem renkten kareli süper oldu.aarkadaşlarım bayılıyoo

annem ördü yeşil ipten düz örüyorsunuz çimen gibi oluyor üzerine küçük örgü çicekler dikiyorsunuz bahçe gibi oluyor tavsiye ederim insanın içi açılıyor

evet kaymazlar kaydırmıyor ben silikon tabancasıyla yapıştırdım oldu

emeğine sağlık güzel olmşş
aslındaa değişik değişik örcenn sıksık değiştircenn

bende heveslendim şimdi
çok güzel olmuş ellerine saglık

X