bunlar doğrumu:hamileyken ciğer yersen bir yerini ellersen bebeğinde leke olurmuş....

• Konu Sahibi mehtapbaygus
yaa bende böyle batıl inançlara inanmak istemiyorum ama birebir ablamın başına bböyle bişey geldiği için acaba doğrumu demekten de insan kendini alamıyor. ben bu tür şeyleri tamamen unutmuştum. üstüne üstlük eşim sevgiler gününde gül almıştı ben onu öyle içten kokladım kii...burnum gülün içine girdi adeta :S korkmaya başladım açıkcası. yok yok bunlar tamamen hurafe seyler.... Hersey Allah'tan...Üzgünüm

ablamda oğluşuna hamileyken canı çilek çekmiş, markete gidip almaya karar vermiş çileği eline almış ama hormonlu olduklarını düşününce vazgeçmiş almaktan. ama içindede uhde kalmış. şimdi benim yeğenimin elindede çilek var ve sadece çilke mevsiminde belli oluyor. diğer zamanlarda hiç belli olmuyor...kafamçokkarıştı

canım yaa sen doğuralı çok olmuşsun bebeğinde leke kaldı mı? benimde eşim 14 şubatta gül aldı. o gül elimde saatlerce dolaştım kokladım inanmak istemiyorum Allah isterse olmaz ama işte korkuyorum

X