Kilo almadan yzmn dolgunlamasn istiyorum

tırmıkkkedi
sen bu cihazı nereden almıştın? ve fiyatı nedir? yardımcı olursan sevinirim... bi de nasıl oluyo elektrik dalgalarıyla falan mı çalışıyo acaba?

hayatım gittigidiyordan almıştım.şimdi burda link veremem..özelde konuşalım istersen.bak lifting sarkma diye arattır,ok?

evet canım avatardaki kız benim:)yüzümü bozmadan önceki halim.a.s

Çok hoş ve güzelsin, bence abartıyorsun ne kadar değişebilirsin ki? Yeni bir resmini koyamaz mısın ?iBr cihaz senin düşündüğün kadar kötü bir değişikliğe nasıl yol açar canım mahzuru yoksa yeni fotoğrafını koy sevgiler ...a.s.

teşekkür ederim biliyorum bakmıştım ordan ama yüzün pek toplu gözükmüyo, en azından yuvarlak yüzlü değilsin, ben bi gün yuvarlak bi gün üçgen yüzlü oluyorum çok acaip bişey yemin ederim..

ayrıca çok güzelsin bi tanığıma çok benzettim o senin sarışın halin :KK70:

teşekkür ederim gamseciğim ve rosenoireciğim:)yeni resmimi koymaya çalışacağım.gamseciğim benim yüzüm tam yuvarlaktır ama elmacık kemiklerim çıkıktır.belki ondan kilolu görünmüyor.ama bu resim küçük ya net belli diil aslında epeyce dolgundu canım.

teşekkür ederim gamseciğim ve rosenoireciğim:)yeni resmimi koymaya çalışacağım.gamseciğim benim yüzüm tam yuvarlaktır ama elmacık kemiklerim çıkıktır.belki ondan kilolu görünmüyor.ama bu resim küçük ya net belli diil aslında epeyce dolgundu canım.

Yeni resmini bekliyorum tırmıkkediciğim ,ayrıca çıkık elmacık kemikleri çok beğenilir .yerimseniben

merhaba 32 yaşında bir bayanım.cildimde özelllikle dudak kenarlarımda sarkmalar mevcut.bu yüzden cildime şu cihaza benzer bi başka lifitng cihazıını kullanıorum 2 aydır.ama bırakın lifting yapmayı liftingin "L"si yok.ama yanaklarım ve elmacık yanaklarım eridi gitti.yüzüm incecik ve çok çirkin oldu.elmacık yanaklarımın çıkıklığı bana çok güzel bir hava veriyordu üstelik yanaklanımın dolgunluğu yakışıyordu da.tek problemim dudak kenarlarım iken şimdi problemime yanak ve elmacık kısımlarının erimesi de eklendi.ve bu kısımların erimesi bana oldukça itici ve yaşlı bir görüntü verdi.
sorum şu:
bu tür cihazları bıartıktan sonra yanaklarımdaki yağ dokusu eski haline döner mi?dönerse ne zaman döner?yoksa artık yüzüm hep böyle ince mi kalacak.teşekkürler..
hiç kullanan birini de tanımıyorum.yani yüzümün eskiye dönmesi mümkün mü?resmen bunalıma girdim.simam bile çok değişti yane zaman normal haline döner yanaklarım..
kıslar yaa yüzümün ve elmacık yanaklarımın tekarar dolgunlaşmasını istiyorum ama kilo almadan.nasıl yapabilirim.fikri olan var mı?bi krem filan var mı bunun için.

canım. bende hemen hemen yaşıyorum şu anda bunu. geçen üç dört kişi aynı şeyi söyledi. aaaaaaaa, yüzüne ne oldu ne kadar çökmüş. sinir oldum
soluğu güzellik uzmanında aldım. oda aynısı söyledi. gıcık etti beni. iyice stres yaptıydım. ama baktım ki asıl bu stresten oluyo . suratımı asmaktan suratımı göçertmişim. :kızgın:valla şimdi takmamaya çalışıyom. gülüp geçiyom. bi haftadır. inşallah hep böyle olabilirim , beni üzen herkeze inat. ve bu yüzümün eski güzelliğini geri getirir bana. hoş gerçi yaşlanıyoruz gittikçe ama . hayırlısı artık:dance:

canım. bende hemen hemen yaşıyorum şu anda bunu. geçen üç dört kişi aynı şeyi söyledi. aaaaaaaa, yüzüne ne oldu ne kadar çökmüş. sinir oldum
soluğu güzellik uzmanında aldım. oda aynısı söyledi. gıcık etti beni. iyice stres yaptıydım. ama baktım ki asıl bu stresten oluyo . suratımı asmaktan suratımı göçertmişim. :kızgın:valla şimdi takmamaya çalışıyom. gülüp geçiyom. bi haftadır. inşallah hep böyle olabilirim , beni üzen herkeze inat. ve bu yüzümün eski güzelliğini geri getirir bana. hoş gerçi yaşlanıyoruz gittikçe ama . hayırlısı artık:dance:

canım sen de mi lifting cihazı kullandın anlamadım neden yüzün zayıfladı:sm_confused:

arkadaşlar az önce onep in dr u naci beyle konuştum durumum anlattım,lifting cihazı kullandığımı filan söyledim,yüzümün eridiğini anlattım.bana bu tür cihazların yüzünü zayıflatmak isteyen insanlar için üretldiğnii söyledi.bana ise yüzünün dolmasını 6 ay daha bekle eğer dolmazsa yağ enjekte ettirebilirsin dedi.ya adama bi mail attım adam hemen aradı,çok ilgili bir dr cidden..

canım ya ben anlamadım şimdi..cihazı alıcam ama endişelerim var açıkcası..1. si ben kılcal damar filan yapmasından korkuyorum yüzde cildim aşırı hassas canım ya yara iz filan yaparmı? ay ne alak dicen belki ama ne bilim kafama takıldı işte?2. sıkılışatırma özelliği de varmı canım bu aletin farkettin mi ? 3. çok soru sordum biliyorum canım kusura bakma ama ya anlayamadığım şey yüz zayıflayınca elmacık kemikleri daha çok çıkar ama seninkiler tamamen yok olmuş diyorsun ya elmacık kemiği nasıl erir anlamadım ki hayır ben elmacık kemiklerimin eri,mesini istemiyorum eğer eritecekse kullanmam bu cihazı sadece yanaklarımın çukurlaşmasını istiyorum ve 4. canım lütfen stres yapma stres insanı mahvediyor ben bile strese girdiğimde ve üzüldüğümde direk yüzden çöküyorum sen yüzünü eski haline getiremiyorsan diğer asıl sebebide çok takamm ve kendini yıpratmandır canım eminim buna..

canım sen de mi lifting cihazı kullandın anlamadım neden yüzün zayıfladı:sm_confused:

sinir stres zamanla yüzde çökme meydana getiriyo sanırım. ama şimdi yüzüm gayet iyi. doğum sonrası kilo aldım baya bi. ama yüm hariç diğer yerler iğğğrençççç:sinifsinif::sinifsinif:

kızlar yüzünüzün dolmasını istiyosanız günde bir elma yiyin.bi forumda okumuştum =):lepi:

at kuyruğu otunun çayını içipte yüzüne toparlanma olan varmı?

çok zor bişey istiyorsun canım..:))
bence makyaj hileleriyle hallet bu işi burada arkadaşların değerli bilgilerinide uygula
inşallah istediğin olur...
ya da git dolgu yaptır ama iyi yere git...

tirmikkedi yüzün nasıl oldu.dolgunlaşma varmı.bende de aynı sorun var.

Bir çin kadinin yaptigi yuz massaji vardi, yanaklari dolgunlastiriyomus. yanliz bilgilerin yazdigi siteyi kaybettim:KK43:

Bende merak ettim şimdi konuyu açan burayı unutmuş çoktan

expigment krem yüzü şişiriyor.içinde kortizon var diye biliyorum. kullanmayın tabiki :KK70:

X