Kilo almadan yzmn dolgunlamasn istiyorum

allığı elmacık kemiklerinin altına sürmeyi dene en iyisi :KK70:

Bana da ulaŞın lÜtfen benım de aynı sorunum var muhakkak ulaŞın Çok stres altındayım kızlar yÜzÜmden nefret eder oldum

benim de en büyük sıkıntım yüzümün zayıf ve uzun olması, birde burnumda büyük :KK5: 48 kiloya kadar düşmüştüm bir ara,zombi gibi dolaşıyordum. zun süren çabalarım sonunda 5 kilo aldım ama hormon ,gıda takviyesi bir ton şey denedim,bacaklarım kalınlaştı,basenlerim büyüdü ama yüzüm toparlayamadı :KK30: şimdi spora başladım yüzüm içinde lipolifting etkili göğüs büyütmede kullanılan bir krem aldım . henüz 3 gün oldu kullanmaya başlayalı ama sanki yüzümde toparlama yapmaya başladı gibi hissediyorum, bugün uykumu aldım biraz fazla uyudum aslında buna bağlı şişmişte olabilir sonuçta bu kdar erken etkilemez herhalde:/ biraz daha kullanıp paylaşırım sizinle

benim de en büyük sıkıntım yüzümün zayıf ve uzun olması, birde burnumda büyük :KK5: 48 kiloya kadar düşmüştüm bir ara,zombi gibi dolaşıyordum. zun süren çabalarım sonunda 5 kilo aldım ama hormon ,gıda takviyesi bir ton şey denedim,bacaklarım kalınlaştı,basenlerim büyüdü ama yüzüm toparlayamadı :KK30: şimdi spora başladım yüzüm içinde lipolifting etkili göğüs büyütmede kullanılan bir krem aldım . henüz 3 gün oldu kullanmaya başlayalı ama sanki yüzümde toparlama yapmaya başladı gibi hissediyorum, bugün uykumu aldım biraz fazla uyudum aslında buna bağlı şişmişte olabilir sonuçta bu kdar erken etkilemez herhalde:/ biraz daha kullanıp paylaşırım sizinle

vetser devam ediyormusun kullanmaya :/

tatlım 1 ay kullandım hiçbir işe yaramadı,üstelik cildimde bozuldu,sivilce yaptı kesim bende:KK43:(bu da işe yaramadı...

ciddimisin cok üzüldüm:KK43::KK43: sıkma canını bende c vitaminli kremlerin cildi dolgunlaştırdığını toparladığını duymuştum iyi bi marka bulursam alıp kullancam ben de:KK43:

Ben sonunda dayanamayıp dolgu yaptırdım yüzüme:) Ankara'da çok şeker bir doktor buldum şansımdan.kısa sürede eriyor denen dolgular içinde 1,5 sene garanti verdi. İmkanınız varsa dolgu yaptırın kızlar, kremler gerçekten hiçbir işe yaramıyor. DDF den tutunda body shop un kremlerine kadar harcadığım parayla keşke daha önce dolgu yaptırsaymışım

X