Kilo almadan yzmn dolgunlamasn istiyorum

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba 32 yaşında bir bayanım.cildimde özelllikle dudak kenarlarımda sarkmalar mevcut.bu yüzden cildime şu cihaza benzer bi başka lifitng cihazıını kullanıorum 2 aydır.ama bırakın lifting yapmayı liftingin "L"si yok.ama yanaklarım ve elmacık yanaklarım eridi gitti.yüzüm incecik ve çok çirkin oldu.elmacık yanaklarımın çıkıklığı bana çok güzel bir hava veriyordu üstelik yanaklanımın dolgunluğu yakışıyordu da.tek problemim dudak kenarlarım iken şimdi problemime yanak ve elmacık kısımlarının erimesi de eklendi.ve bu kısımların erimesi bana oldukça itici ve yaşlı bir görüntü verdi.
sorum şu:
bu tür cihazları bıartıktan sonra yanaklarımdaki yağ dokusu eski haline döner mi?dönerse ne zaman döner?yoksa artık yüzüm hep böyle ince mi kalacak.teşekkürler..
hiç kullanan birini de tanımıyorum.yani yüzümün eskiye dönmesi mümkün mü?resmen bunalıma girdim.simam bile çok değişti yane zaman normal haline döner yanaklarım..
kıslar yaa yüzümün ve elmacık yanaklarımın tekarar dolgunlaşmasını istiyorum ama kilo almadan.nasıl yapabilirim.fikri olan var mı?bi krem filan var mı bunun için.

canım ya tam istediğim bir şekil aslında.benim de tam tersi.yanaklarımı eritemiyorum.yani eriyorlar fakat azıcık kilo alayım hemen yanaklardan alıyorum.fakat vücuttan çok zor alıyorum.ama bildiğim yanakları zayıflatmak kilo almasından daha zor.bence bir estetisyene danış derim..belki bir önerisi olabilir.ama niçin dolgun yanak istiyorsunuz anlamıyorum bende tam tersine zayıflatmak için elimden geleni yapıyorum..canım ya nasıl bir hareket yaptın yani kullandığın cihazın adı nedir ve nekadar nerde bulunur hemen alıp kullanmak istiyorum.nezamandır böyle bir yöntem varmıdır diye araştırma yapıyordum.hatta kremler filan kullanıcaktım yanaklarım için ama demekki böyle bir yöntem de varmış ..canım adını yazarmısın ..na yaptın da zayıflattın yüzünü..ve bence bıraktıktan sonra ve biraz da normalden daha fazla yediğin takdirde eski haline gelirler canım..çünkü normaldede spor yaparsın ve bıraktığın zaman eski haline gelirsin ya bu onun gibi bşy olmuş bence...ama bu yüz zayıflatma formülünü çok merak ettim canım ya yardımcı olabilirmisin..

anlamadım gitti şu hemcinslerimi ben bu konuda. her önünüze gelen ürünü kullanıyorsunuz sonra al başına belayı. doğallıktan güzel bi şey varmı ya. nemlendirici kremden başka bi şey cildime asla sürmedim sürmemde.
estetiğe falanda karşıyım ayrıca. yüzümdeki her çizgi yaşanmışlığın bi belirtisidir benim için. seviyorum çizgilerimi ben:asigim:
senin şu andaki durumunda ne yapabilirsin bi fikrim yok ama o kullandığın her ne ise hemen bırak ve başkada bi şey denemeden doğal sürecine bırak, düzelebilir derim ben...

ben de bi ara yüzümü zayıflatmak için yüz yogasıyla baya ilgilenmiştim ama düzenli yapmadığım için bi etkisini görmedim.yüzü genişletmek, yanakların çıkık olmasını sağlamak için de hareketler var canım.belki uzun süre ve düzenli yapılırsa işe yarar.forumda yüz egzersizleri diye aratırsan bulursun canım.işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama inşallah işine yarar canım.

teşekkürler jewel cim.benim yanaklarım zaten çıkıktı.şimdi ise dümdüz oldu yaa.çıldırmak işten diil,ölmek istiyorum:KK43:

bu forumda var mı yüzü genişletmek için hareketler,gördün mü emin msin:KK43:

ben de bi ara yüzümü zayıflatmak için yüz yogasıyla baya ilgilenmiştim ama düzenli yapmadığım için bi etkisini görmedim.yüzü genişletmek, yanakların çıkık olmasını sağlamak için de hareketler var canım.belki uzun süre ve düzenli yapılırsa işe yarar.forumda yüz egzersizleri diye aratırsan bulursun canım.işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama inşallah işine yarar canım.

canım yaa bulamıyorum ben o konuları.bana biri yardım etsin yaa,lütfeen.bunalıma girdim.yaa bu sitede hiç mi yok dr ya da estetisyen,güzellik uzmanı filan yaa bi yardıme teseler ne vardı(ölmek istiyorum ölmek,ölmek.çıldırıyorum yaa...

ya senin adına çok üzüldüm, ama bu benim tam istediğim şeeyyy.. kusura bakma gıcıklık gibi gözükebilir ama değil, sadece ben de tam bunu arıyodum, o yüzden..

canım yaa bulamıyorum ben o konuları.bana biri yardım etsin yaa,lütfeen.bunalıma girdim.yaa bu sitede hiç mi yok dr ya da estetisyen,güzellik uzmanı filan yaa bi yardıme teseler ne vardı(ölmek istiyorum ölmek,ölmek.çıldırıyorum yaa...

ya canım nekadar abartmışsın ölmek istiyorum falan filan diye..ne yani bir yüzün zayıfladı diye mi tüm bu sitem..oysa ki ne koşullarda hayatını devam ettiren insanlar var..ayağı kolu olmadan yaşayanlar..ve onların çözümüde yok..fakat senin okadar da abartıcak ve çözümü olmayan bir problemin yok..bende yüzümün zayıf olmasını istiyorum mesela tamam çok şişko bir yüzüm yok zaten ama hafif tombulluktan bile hoşlanmıyorum ben fakat azcık kilo aldığımda hemen yüzden alıyorum fakat ölmek filan istemiyorum.
canım bak sen bence böyle yaptığın sürece eski haline gelemzsin.çünkü bir kere stres yapıyorsun bunu ve çok kafana takıyorsun.bu seni daha çok yer bititri bu üzüntü sana daha çok zarar verir ve daha çok çökersin.öncelikle kendinle barışık ol ve böylede kendini sevmeye çalış yani kafana takma ..ve yediğinden daha fazla yemek yemeye başla bolca ye kilo yapan gıdalar filan ye daha çok sıksık..gece yatarken filan ye..dengeli beslen..o aletide sakın kullanma bir daha..ama en önemlisi dediğim gibi böyle düşündüğün sürece eski haline gelemezsin daha çok yıpranır çökersin..istersen bir diyetisyene filan da danış o sana daha güzel bilgiler vericektir canım ama ben eminim bu halledilmeyecek bir sorun değil..

bu forumda var mı yüzü genişletmek için hareketler,gördün mü emin msin:KK43:

kusura bakma canım ben diğer hareketleri çevirirken onu da çevirdim sanmışım :tomato:sen de boşu boşuna aramış oldun:teselli:.bugün çevirip koydum eğer ingilizce varsa foruma yüz egzersizleri kitabını da eklemiştim oradan da yapabilirsin. işe yarayıp yaramayacağını bilemem ama fazla zamanını almaz zaten, denemekten de zara gelmez.

kusura bakma canım ben diğer hareketleri çevirirken onu da çevirdim sanmışım :tomato:sen de boşu boşuna aramış oldun:teselli:.bugün çevirip koydum eğer ingilizce varsa foruma yüz egzersizleri kitabını da eklemiştim oradan da yapabilirsin. işe yarayıp yaramayacağını bilemem ama fazla zamanını almaz zaten, denemekten de zara gelmez.

canım benim çok saol.ingilizcem yok çevirin için çok saol bitanem:)

ya canım nekadar abartmışsın ölmek istiyorum falan filan diye..ne yani bir yüzün zayıfladı diye mi tüm bu sitem..oysa ki ne koşullarda hayatını devam ettiren insanlar var..ayağı kolu olmadan yaşayanlar..ve onların çözümüde yok..fakat senin okadar da abartıcak ve çözümü olmayan bir problemin yok..bende yüzümün zayıf olmasını istiyorum mesela tamam çok şişko bir yüzüm yok zaten ama hafif tombulluktan bile hoşlanmıyorum ben fakat azcık kilo aldığımda hemen yüzden alıyorum fakat ölmek filan istemiyorum.
canım bak sen bence böyle yaptığın sürece eski haline gelemzsin.çünkü bir kere stres yapıyorsun bunu ve çok kafana takıyorsun.bu seni daha çok yer bititri bu üzüntü sana daha çok zarar verir ve daha çok çökersin.öncelikle kendinle barışık ol ve böylede kendini sevmeye çalış yani kafana takma ..ve yediğinden daha fazla yemek yemeye başla bolca ye kilo yapan gıdalar filan ye daha çok sıksık..gece yatarken filan ye..dengeli beslen..o aletide sakın kullanma bir daha..ama en önemlisi dediğim gibi böyle düşündüğün sürece eski haline gelemezsin daha çok yıpranır çökersin..istersen bir diyetisyene filan da danış o sana daha güzel bilgiler vericektir canım ama ben eminim bu halledilmeyecek bir sorun değil..

haklısın ama ne yapayım dün psikolojim çok fenaydı.ama inşallah eski tombulluğuna kavuşur yanaklarım.

yüzde dolgunluk ve sıkılık istiyorsan at kuyruğu otu çayı içmelisin. içinde çok fazla silisyum var ve cildimiz saçımız tırnaklarımız için gerekli olan bir elementtir. yalnız günde iki bardaktan fazla içmemeni tavsiye ederim çünkü tansiyonu düşürür 2 bardaktan fazlası. ayrıca at kuyruğu otu çayı vücutta oluşmuş kistleri düzenli içtiğin takdirde yok eder. ben 1 ay kadar çok düzenli içtim ve gözümde yağ bezesi çıkmıştı o yok oldu. üstelik bunun için göz doktoruna gitmiştim ve ilaç bile vermemişti. zamanla geçer dediği şey 2 senedir gözümdeydi. sanada uzun süreli ve düzenli kullanmanı tavsiye ederim. bitkisel ürünler uzun vadede sonuç verir. eczanedeki ilaçlar gibi anlık etkileri olmaz. hiçbirşey olmuyor diyip bırakma hemen.

yüzde dolgunluk ve sıkılık istiyorsan at kuyruğu otu çayı içmelisin. içinde çok fazla silisyum var ve cildimiz saçımız tırnaklarımız için gerekli olan bir elementtir. yalnız günde iki bardaktan fazla içmemeni tavsiye ederim çünkü tansiyonu düşürür 2 bardaktan fazlası. ayrıca at kuyruğu otu çayı vücutta oluşmuş kistleri düzenli içtiğin takdirde yok eder. ben 1 ay kadar çok düzenli içtim ve gözümde yağ bezesi çıkmıştı o yok oldu. üstelik bunun için göz doktoruna gitmiştim ve ilaç bile vermemişti. zamanla geçer dediği şey 2 senedir gözümdeydi. sanada uzun süreli ve düzenli kullanmanı tavsiye ederim. bitkisel ürünler uzun vadede sonuç verir. eczanedeki ilaçlar gibi anlık etkileri olmaz. hiçbirşey olmuyor diyip bırakma hemen.

saçma olucak biliyorumtatlicadiarzu ama yüzü zayıflatabilecek bir bitki de biliyor musun canım?:eek:

maalesef bilmiyorum:KK43: ama zaman geçtikçe cilt doku kaybedeceği için her geçen senede biraz daha zayıf görünür yüz. birde çok fazla kilo verirseniz yüz küçülür. dolgunluğunu biraz daha kaybeder.yengeç burcumusun? genelde o burçtan olanlar daha geniş ve dolgun yüze sahiptirler.

Özellikler:

VICHY HOMME SILICIUM-R 50 ml
CANLANDIRICI ve SIKILAŞTIRICI CİLT BAKIM KREMİ
Silisyum + Likopen
Cildi yeniden yapılandırır.
Cilde hacim verir.
Sarkan kısımları sıkılaştırır.
Cildin gevşemesinden kaynaklanan kırışıklıkların görünümünü azaltır.
Hipoalerjeniktir.
Vichy Termal Suyu içerir.
Teknolojik yenilik
Daha sıkı, nemli ve güçlenmiş bir cilt için cildi yenileyen bakım ürünü; Silisyum-R: Cilt daha dolgun, sorunlu bölgeler daha sıkı ve kırışıklıklar daha az belirgin.
YARARLARI
Yenileyici bir mineral olan Silisyum’un günlük düzenli kullanımı cilt dolgunluğunu arttırarak cildi daha sıkı hale getirir. Likopenle zenginleştirilmiş silisyum kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
Dermatolojik kontrol altında kanıtlanmış sonuçlar;
Daha yoğun bir cilt.
Cilt sıkılaşmıştır, sarkan bölgeler toparlanmıştır.

Görüldüğü gibi cilde hacim veriyormuş. sarkan bölgeleride topluyormuş. SILICIUM silisyum demek mi bilmiyorum. eğer öyleyse yeşil123 arkadaşımın dediği kapıya çıkıyor. atkuyruğunda silisyum olduğunu söylemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:

mesajından sonra bende atkuyruğu çayı içmeye karar verdim. Fakat bazı sorularım olcak. internette bi araştırma yaptım. 2 türlü at kuyruğu oluormuş. bi tanesi çay için diğeri dahili kullanım için. aktara çay için dersem bana doğrusunu verir mi ? çünkü pek güvenmiyorum aktarlara. Ne kadarlık almam gerekiyor ? Günde 2 bardak için demişsin çayı normal çay gibi mi yapıcaz bi de büyük bardakmı küçük bardaklamı :) biraz yordum seni :) cvbını bekliyorum. çok teşekkürler

not:özelden atıcaktım mesajı kapalıydı :KK43:

arkadasım forumda konusuluyor
yüzünün dolgunlasmasını ıstıyorsan lipozomlu kremler var onlar dolgunlastırıyormus onlardan al
bı de actibreast dıye bır urun varmıs amasanırım gogus dolgunlastırıyor
yuze kullanılır mı bılmıyorum
sımdı netten bakacagım

arkadasım forumda konusuluyor
yüzünün dolgunlasmasını ıstıyorsan lipozomlu kremler var onlar dolgunlastırıyormus onlardan al
bı de actibreast dıye bır urun varmıs amasanırım gogus dolgunlastırıyor
yuze kullanılır mı bılmıyorum
sımdı netten bakacagım

kullanılıo evet canlara.s

bence verir doğru olanı:) zaten dikensi bir ot türü. biz onu doğrayıcıdan geçirip kaynamış suya 1 tatlı kaşığı katıyoruz. 10 dk demlenmeye bıraktıktan sonra içilmeye hazır oluyor. dediğim gibi düzenli kullan. günde 2 su bardağını geçmesin. hatta günde 2 kaşık toz haline getirilmiş keten tohumunuda yemeni tavsiye ederim. çünkü keten tohumunda omega 3 ve omega 6 var bunlarda cildin kolajen üretmesini sağlar. kolajende bildiğin gibi cildin dolgun görünmesi için gerekli dokudur. dışardan etkili olan bir ürün bana göre yok. piyadasa ameliyat etkisi yapar diye satılan milyarlık kremler var onlar bile aman aman bir etki yapmaz. mesela yüzünü ne kadar yıkarsan yıka hangi ürünle yıkarsan yıka eğer vücudun toksin doluysa parlak ve canlı görünmez. (bu yüzden meyveleri yemekten 20 dk önce yemeyi deneyin o zaman vücudu temizler) önemli olan içerden temizlemektir. ben rejim yaptığım dönemlerde bol sebze ve meyve yediğim zaman sürekli gittiğim güzellik merkezindeki uzman bana kime cilt bakımı yaptırdığımı soruyor azarlayarak. yani dışardan kullanılan ürünler pekde etkili değil.

X