Rahim filmi fiyatları

arkadaşlar bende özel bir hastanede çektirdim 225 ytl ödedim ama çektirmek gerekiyorsa bir an önce çektirin bence bende biraz korkuyordum aslında bunun için 3 ay geciktirdim ama korkulacak hiç birşey yokmuş anesyezisiz yaptırdım ve çok iyi geçti

merhaba arkadaşlar ben daha 2 hafta önce anestezisiz ve dr muayenesi de dahil izmir kent hastanesinde çektirdim, 450 falan toplamda tutuyor. ama ben anestezili öneririm çünkü ağrımayacak diye girdim ve çok canım yandı. bayılarak tercih ederdim. özellikle rahmi sabitleme aşamasında çok ağrı oluyo bence anesteziyi tecih edin deriimm.

Ben de çektirmiştim ama 2 sene kadar önce. Tekrar çektirmek gerekiyor mu acaba bilmiyorum ama anestezi yapmıyorlar filmi çekerken. Ben bu gebelik tedavisinde özel doktoru tercih ediyorum.Zaten jinekolokların hepsi çekmiyor bu filmi. Yalnız çok sancılı olmuştu ama herşey bir çocuk sahibi olmak için. İşte bunu düşününce acı kalmıyor.

benimde çektirmem gerekiyor .Adetten kaç gün sonra çekiliyor.Bide benimde ssk var anlaşmalı hastanede çektirsem karşılarmı acaba.bende fatihde medikal park da çektirmeyi düşünüyorum galiba anestesisiz 210 ytl olması lazım.

pazartesi bende çektireceğim tıpta randevu aldım anestesisiz olacak.ssk karşılıyor zaten ama biraz korkuyorumsenağlama

Ben kocaeli Acıbadem hastanesinde 550YTL ye çektirecektim ama anestezi varmıydı bilmiyorum...

merhabalar bende rahim filmi çektircem ama anestezili istiyorum istanbulda hastane ismiyle fiyatını sölermisiniz

acı varmı acı yaaaaaaaaa bende çektircem korkuyooooooooom ya bide siz adetinizden nekadar sonra çektirdiniz öyle gün önemlimi

Önemliymiş adetin 1.gününden itibaren sayarak 13. yada 14 güne kadar çektirilebiliyormuş.Adet döneminde çekilmiyor kanama varken kanama bittikden sonra çekiliniyor.Ama en güzeli adet bittikden sonraki bir kaç gün içinde çektirmek.

pazartesi bende çektireceğim tıpta randevu aldım anestesisiz olacak.ssk karşılıyor zaten ama biraz korkuyorumsenağlama

unsalcım ben anestezi altında cektirdim ama anestezi olmadan cektiren arkadaşlarım da var...en fazla 20 dak sürüyor hazırlanma süresi ile birlikte..

çok pahalı ya ben 3 ay önce çektirdim 100 ytl.hem kendi dr. çekti özel klinikte,muayene ücreti 70 ytl.

Selam canım bende tekirdağlıyım sen nerede ve kime çektirdin rahim filmini? Gerçi malkarada olduğum için keşana gidiyorum daha yakında. 2-3 gün içinde çektirmem gerekiyor.

Ben geçen ay adetimin 8. günü anestezili olarak çektirdim. Hazırlanması ve çekilmesi toplam 30 dk sürdü. Ben hiç ağrı yaşamadım. İlk gün biraz adet sancısı gibi sancım oldu sadece. Rahim filmi çektirecek arkadaşlar hiç korkmayın iyi bir merkezde çektirirseniz sorun olmaz diye düşünüyorum...

arkadaşlar bende geçen ay çektirdim. daha yolun başındayken bi film için bu kadar para vermeyin(tabi vermeniz gerekirse vericeksiniz o ayrı) üniversite hastanesinde para almadan çekiyorlar. bide oralar gidin derim. allah şimdiden herkesin yardımcısı olsun

X