Rahim filmi fiyatları

merhaba,
bende çektirdim, özel hastanede 150 ytl ye çektirdim. başaka da para ödemedim ssk lı olarak. bu kadar para ödedim. bence de anestezi alma. dayanılmayacak kadar ağrılı bir işlem değil. anestezili fiyatını bilmiyorum ama 150 ytl ödedim canım.

merhaba bende geçen ay çektirmiştim balcalı üniversite hastanesinde özel çektirdim 50 ytl ödedim muayene olup çektirenler hiç para ödemiyorlar

Ya arkadaşlar rahim filmi çekdireceğim ama 750 ytl dedi doktorum anezteziyle bana çok pahalı geldi ben en fazla 500 dür diye düşünüyordum bende anlamadımki gerçi benim doktorun muayne ücretide uçuk 150 ytl valla anlayamadım bu işden birşey ucuz yer bulurum içime sinmez diyede korkuyorum çünkü tanımadığım doktor çekecek ozaman şaşırdım kaldım millet 750 ytl ye doğum yapıyo ya enayi parası gibide geliyo bi yandan offf offf:uhm:

CANIM NE 750 YTL Sİ YA ABARTMIŞLAR YANİ BEN İSTANBULDA ÖZEL HASTANEDE YAPTIRCAM HEMDE ANESTEZİLİ 265 YTL ANESTEZİ İSTEMEZSEN 200 YTL BENİMKİ ÜCRETLİ EĞER SSK VEYA BAĞKUR VARSA 100 YTL

slm arkadaşım bende rahim filmi çektiricem dr.350-400 civarı dedi anestezisiz.bende kararsızım ve korkuyorum.daha önce çektiren bi arkadaşım çok canının yandığını söylemişti..allah yardımcın olsun.

NURAY MERHABA CANIM EĞER ÇEKTİRMEDİYSEN ÜSKÜDAR HOSPİTAL TÜRK HASTANESİNDE 200 YTL ÜCRETLİYE SOSYAL GÜVENCESİ OLANA 100 YTL ANESTEZİ İSTERSEN 65 YTL ÜCRETLİYE SOSYAL GÜVENCESİ OLANA 3O YTL BİLGİN OLSUN

ona arkadaşlar ya bende emklı sandıgım ozel hastanede yaptırdım 90 mılyon lıra verdım gerçekten dr uçmuş

arkadaşım acaba ankara da nerde çektirdin. ne zaman çektiridin , ben yazını yeni okudum.ayrıca anestezili mi oldun cevap yazarsan çok sevinirima.s.

X