Rahim filmi fiyatları

simlamutlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
1.289
56
Ya arkadaşlar rahim filmi çekdireceğim ama 750 ytl dedi doktorum anezteziyle bana çok pahalı geldi ben en fazla 500 dür diye düşünüyordum bende anlamadımki gerçi benim doktorun muayne ücretide uçuk 150 ytl valla anlayamadım bu işden birşey ucuz yer bulurum içime sinmez diyede korkuyorum çünkü tanımadığım doktor çekecek ozaman şaşırdım kaldım millet 750 ytl ye doğum yapıyo ya enayi parası gibide geliyo bi yandan offf offf:uhm:

Canım sosyal güvencen varsa üniversite hastanesinde yptır.Ücret ödemedim ben emekli sandığına bağlıyım.
Zaten muayene eden doktor çekmeyecek rahim filmini.
Birde anesteziye gerek olmayan bir işlem bu.Özel bir durum yoksa anestezisiz çektir derim.

Ya canım onuda düşündüm gideyim dedim üniversite hastanesinde bir doçente onlar hastanede özel muayne de yapıyorlarla muayne ücreti ödeyip çektirteyim ama bakalım yazacakmı gerek görecekmi birde derseki gerek yok hadi bide ona boşa para vermiş olcam.Normal polikilinkden girsem yine aynı şey canları isterse yazacaklar başdan savıyorlar ya sıra çok oluyor hasta çok oluyor gereken özeni göstermiyorlar.Bu rahim filminide adam gibi çekmek lazım yoksa bununda bir anlamı yok asistanlara yaptırtıyorlar herşeyi ameliyatları bile.

canım ben geçen cumartesi çektirdim.200 ytl ye özel bir yerde ama sorduğun yer acıbademse evet 750 ye çekiyorlar. bursada 230 bence başka yerleride araştır derim ben.özel tomografi falan çeken yerler var oralara sor.ve kendine stres yapma bende çok korkuyordum sadece ağrı oluyor o kadar. :)

çok uçuk bir fiyat bu. ben iki ay önce çektirdim. 170 ytl verdim. özel bir merkezdi üstelik. anestezi konusunda ben de gerek olmadığını düşünüyorum. iyce araştır derim. geçmiş olsun.

Bende cumartesi günü rahim filmi çektireceğim.240.-YTL ödeyeceğim.Hem anestezili hem de kendi doktorum çekecek.

arkadaşlar paranızı neden sokağa atıyorsunuz gidin tıp fakültelerine sonuçta bütün doktorlar oralardan yetişiyor bide probleminiz varsa zaten onlarda filmi önerecek özeline gittiğinizde çok memnun kalacağınızdan eminim

bende kadın doğum hastanesinde üzretsiz olatak çektirdim ünv. hastanelerinde de ücretsiz boşuna para vermeye gerek yok bencede zaten bissürü para harcıyoz bebek sahibi olacaz diye

Ya arkadaşlar rahim filmi çekdireceğim ama 750 ytl dedi doktorum anezteziyle bana çok pahalı geldi ben en fazla 500 dür diye düşünüyordum bende anlamadımki gerçi benim doktorun muayne ücretide uçuk 150 ytl valla anlayamadım bu işden birşey ucuz yer bulurum içime sinmez diyede korkuyorum çünkü tanımadığım doktor çekecek ozaman şaşırdım kaldım millet 750 ytl ye doğum yapıyo ya enayi parası gibide geliyo bi yandan offf offf:uhm:
merhaba canım.
bende izmrdeyim.2ay önce çektirdim.9eylülde.hiçbir ücret ödemeden.zaten dr umda orda.o istedi çektirmemi.gün aldım ve çektirdim.bi sorun yaşamadım.ve gayet güzel ve temiz çalışıyorlar bence.
benim sana önerim sosyal güvencen varsa özelde çektirme .
inşallah hayırlısıyla atlatırsın.

ben özelde hem de çok güzel bir hastanede anestezili 1 ay önce 300 e çektirdim.sosyal güvencem var.bana seninki baya pahalı geldi.

Arkadaşlar soğolun e-u sende izmirdenmişsin canım nerde hangi hastanede çektirdin bana msj atarsan sevinirim.Ya buldum daha ucuza çeken yerlerde kararsızlığım şu ben bir dış gebelik geçirdim bana bu fiyatı veren kendi doktorum bir prof.bu özgeçmişimi biliyor ama cidden uçdu fiyat verirken.Şimdi rast gele bir yere gitsem sanki ilgilenmezler gibi geliyo ama ne bu ya verilmezkide bu para sanki kuş kondurcak ardı önü rahim filmi çekcek kürtajıda 750 ytl ye yapmışdı dış gebelikde yok valla ben bunun kaça doğurtcağını düşünemiyom herhalde bi ev parasına doğurtur bu.Dediğiniz gibi zaten çocuk sahibi olacağız diye dünya para harcıyoz Allah yardım etsin hepimize valla

Arkadaşlar soğolun e-u sende izmirdenmişsin canım nerde hangi hastanede çektirdin bana msj atarsan sevinirim.Ya buldum daha ucuza çeken yerlerde kararsızlığım şu ben bir dış gebelik geçirdim bana bu fiyatı veren kendi doktorum bir prof.bu özgeçmişimi biliyor ama cidden uçdu fiyat verirken.Şimdi rast gele bir yere gitsem sanki ilgilenmezler gibi geliyo ama ne bu ya verilmezkide bu para sanki kuş kondurcak ardı önü rahim filmi çekcek kürtajıda 750 ytl ye yapmışdı dış gebelikde yok valla ben bunun kaça doğurtcağını düşünemiyom herhalde bi ev parasına doğurtur bu.Dediğiniz gibi zaten çocuk sahibi olacağız diye dünya para harcıyoz Allah yardım etsin hepimize valla

canım şifa bornova tüo bebek merkezinde yaptırdım

2 bayan doktor var.ben esra hanıma yaptırdım.gayet yumuşak davrandı.ilgili ve iyiydi.bende ilk kez gittim.oranın hastası değildim.ama memnun kaldım.düşün derim.

Tamam canım bornova şifa tüp bebekle konuşacağım ama galiba önce orda o doktora bir muayne olmam gerek demi yoksa direk rahim filmi çekmezler herhalde.Peki memur olmana etkenmiydi fiyatın 300 ytl olması yani bir indirimmi yaptılar sana iyiymiş valla aneztezili 300 ytl hemde aynı doktoru isteyeyim bakayım.

slm arkadaşım bende rahim filmi çektiricem dr.350-400 civarı dedi anestezisiz.bende kararsızım ve korkuyorum.daha önce çektiren bi arkadaşım çok canının yandığını söylemişti..allah yardımcın olsun.

e-u canım konuştum şifa bornova ile 290. rahim filmi dediler 136 aneztezi 20 küsurda doktor muaynesine fark ödeyecekmişim yani 450 falan tutuyor yinede 750 ile büyük fark var tabi eğer güzel çekiyorlarsa burası daha uygun geldi tabi.

ona arkadaşlar ya bende emklı sandıgım ozel hastanede yaptırdım 90 mılyon lıra verdım gerçekten dr uçmuş

X