Saç Rengi ve Saç Boyama Teninizin Rengine Göre Saç Rengi Önerileri

$images.jpg

beyaz tenliyim sarımtrak soluk benizde deneblir orta kumral kendi saç rengim kızılın nerdeyse tüm tonlarını denedim bakır kızılıda herkez kızılın çok yakıştığını söylüyor tam tersi sarıyı yapmamı istemiyorlar bilmiyorum bu ten renklerinin keşke resmi olsaydı...verdikleir tercihlere pek katılamicam:lepi::kahve:

sen bakırın hangisini kullanıyosun acaba resmin var mı bana yardımcı olurmusun.kendi resmimi koayım

$8223_1161555570759_1583925578_404217_4545908_n.jpg
arkadaşlar işte kendi resmimi koydum sonunda. nası bana tarçın bakırı olur mu aldım ama boyamadım daha. tam bakır stiyorum yardım edn lütfeeenn

kızlar bende şöle bir yorum getirmek istiyorum nacizane:) bence 35 yaş altı insanlara kesinlikle koyu renkler yakışıyor ten rengine göre koyu kahve kızıl veya yakışana mavisiyah ama 35-40 yaşından sonra kesinlikle açık kumral ve sarı tonları yada canlı kızıllar boyanamalı çünkü yaşlı orta yaş ve yaşlı insanları kesinlikle sarı ve açık tonlar vede canlı kızıllar daha genç gösteriyor.yaşlılar çok koyu boyadıkça daha bi göze batıyor kırışıklıklar ve beyazlar.. ve gözler mavi yada yeşilse kesinlikle en güzel gözlerini açığa çıkaran renk kahve tonları gözleri renkli olanlar kesinlikle sarı boyayıpta gözlerinin güzelliğini gölgelemesin. birde gözleri kızılkahve olan kişilere kızılı herzamn çok yakıştırmışımdır.. ayrıca ten rengiyle değilde sadece kaş kalınlığı ve göz rengine görede yakışan saç rengi değişebiliyor.. bunlarda benim nacizane gözlemlerim ve fikirlerim sevgiler :)

ilk yaz o resimdeki senmisin canım tarçın bakırmı o nasıl elde ettin o rengi anlatabilirmisin çok beğendim

Bende beyaz tenliyim arakadaslar kızıl yakısıyor bana..sarı denemek istiyorum ama degiştirme diyor herkes.

yok hAYIR TURUNCU OLAN BEN DEıLM O OLMAK ıSTEDıĞıM RENK AMA NASI OLCAK BıLMıYORUM

ilkyaz cım sanırım bikaç kez güzel bir kızıl bakır boyayınca bu rengi elde edebilirsin ben çok beğendim şahsen rengi..

ilk yazcım resmini gördüm sana çok yakışır o renk çokta hoşmuşsun yani :) kızıl bakır yada tarçın bakırla dore sarıyı karıştır o rengi elde edersin diye düşünüyorum ben canım.

TENİNİZE UYGUN SAÇ RENGİNİN SEÇİMİ

esmer tenlere sarı saçlar yakışmaz
buğday tenliler koyukızıllar ve patlıcan morlarını deneyebilir
Beyaz tenlilere altınsarısı çok yakışır
Soluk tenliler küllürenklerden kaçınmalıdır
pembe tenliler kumral ve kestane tonlarını denemelidir...

esmer tenliyim..kendi saçlarım ortakumral...yazın bayağı açılıyor tabi röfleli gibi oluyor..ve sarı saç bana çok yakışıyor...hep esmer tene sarı olmaz dedikleri için boyatmaktan korkardım..ama bir gün deniycem dedim..ve işin püf noktası tene uygun sarı tonu seçmekteymiş..ve sarı saçlarımdan çok memnunum :KK66:

arkadaşlar bende buğday tenliyim saç rengimi değiştirmeyi düşünüyorum şu an kestane şekeri ama iyice aktı boyamam lazım.kızıl boyamak istiyorum ama yakışırmı yakışmaz mı bilmiyorum .kahve tonlarıda olabilir ama içinde kızıllık olsun hangi renkleri önerirsiniz.yüzümde biraz küçük ve kare yüz tipiylede ilgili sanırım renk seçimi. Bir türlü karar veremedim.

Beyaz tenlilere sarının gideceği ve esmer tenlilere sarının gitmeyeceği genellemesine kesinlikle katılmıyorum .. Bazı beyaz tenlerde sarı saç çok solgun, hastalıklı gibi bir ifade verirken, esmer tenli ve afet sarışınlar da mevcuttur... Bence biraz da gözle-yüzle alakalı bir durum.. Ama yalnızca ten ve saç rengi uyumuna bakacak olursak, sarı en çok buğday veya bronz tenlilere gider kanımca...

X