Saç Rengi ve Saç Boyama Teninizin Rengine Göre Saç Rengi Önerileri

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
TENıNıZE UYGUN SAÇ RENGıNıN SEÇıMı

esmer tenlere sarı saçlar yakışmaz
buğday tenliler koyukızıllar ve patlıcan morlarını deneyebilir
Beyaz tenlilere altınsarısı çok yakışır
Soluk tenliler küllürenklerden kaçınmalıdır
pembe tenliler kumral ve kestane tonlarını denemelidir...

Son düzenleme:
siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Çok entersan olmuş...

Soru sormuycam sadece yorum yapacağım. Tenim pespembe. Hayatta allık kullanmadım çünkü herkes allık sürdüğümü sanıyor. Tamamen doğalım :))))

Neyse; saçlarıma gelince, kızıla boyatıyorum 5 senedir. Çok yakıştığını düşünüyorum ben...

Beyaz Ten :
Çok açık sarı uygun değildir. Altın sarısı, platin, mahagoni veya bakır kızılını denemelisiniz.
teşekkürler

ne kadar sanşlısın çok güzel bi ten rengin olmalı maşallah nazar değmesin:nazar: :S bnm tenm bembeyaz...

Canım çok teşekkürler! İnan görümcem bile hala inanmıyor allıksız gezdiğime :)))

Bence beyaz ten de siyah ten de yani her renk güzeldir. Yaradan her kulunu özene bezene yaratmış bence...

SEVGİLER...

ten rengim hakkında kesin bi karara varmış değilim herkes beyaz tenlisin diyo ben buğday tenli olduğumu iddia ediyorum :)

ben de beyazım ve yaşım ilerleyince bakır kızılı düşünüyorum(aylin aslımınki gibi)

hic bu ten renklerine göre resim yokmu??? ben hangi ten rengi oldugunu bir türlü cikaramadim yaaa...bugdaymiyim, beyaz tenlimiyim karar veremedim:uhm::bbo:

ya bende esmerim ama tenim sarı siyah gibi yani bronz esmer deilim saçlarımda göle vardı şimdi koyultmak istiyorum fakat bir türlü hangi kahve tonlarını seçiceğimi bulamadım lütfen bi akıl verin:S bide elinde resm varsa daha siper olur

bende çok beyaz tenli değilim ama soluk gibi hafif sarı duruyo yüzüm görenler hastamısın flan diyo :KK43::KK43:

saol canım güzel bilgiler emeğine sağlık.. yalnız ben sadece şunu söyleyeceğim benim kuaförümde en güzel sarışınlar (yani röflenin falan en çok yakıştığı kişiler) esmerlerden çıkar derdi...

esmerler sarıyı kaldırabiliyo ama bazende ten çoook koyu olduğu zaman hoş durmuyo....ama beyaz tenlilerde sarı saç iyice solgun gösteriyo insanı...makyajsız olmuyo...ruh gibi geziyo insan...benneyaptımkibenneyaptımki

esmerler sarıyı kaldırabiliyo ama bazende ten çoook koyu olduğu zaman hoş durmuyo....ama beyaz tenlilerde sarı saç iyice solgun gösteriyo insanı...makyajsız olmuyo...ruh gibi geziyo insan...benneyaptımkibenneyaptımki

evet sana aynen katılıyorum.....esmer olan kişi ayrıca beyaz tenli de olsa hem sarı saçla gerçekten ruh gibi oluyo hem de hele kaşı gözü de siyahsa hiç hoş durmuyor...kaşlar boyansa bile bu sefer gözler koyu koyu sırıtıyor arada..

Ben de beyaz tenliyim, sarı röfle olsun kumral olsun saçımla epey uğraştım, en sonunda kendi rengime (koyu kahve) döndüm, böle daha çok yakışmış diyorlar. Sanırım bazı insanlara en çok kendi saç rengi yakışıyor...

valla buğday tenliyim.. ama yakışsa da yakışmasa da bu rengi denemeyi düşünüyorum..
439920924_a7ec3bf889.jpg

sarı rengi de sevmezdim herkes sarışın olmaya çalıştığı için ama bu çok değişik geldi..:1closedeyes:

ya bu renk de çok güzel bi de ben şunları çok beğeniyorum

beyaz tenliyim yakışır diye düşünüyorum tenime ama böyle doğal durmasını istediğimden cesaret edip gidemiyorum kuaföre yaa

Beyaz tenliyim, sarışınım. ama değişiklik istiyorum. siyah yada koyu kahve rengini çok seviyorum. ancak kaşlarımın rengi koyu saçı kaldırmaz.
e neyse sarışınlığa devam mapalım

X