Tefal

Japon KIZ

IŞIL & ARAS 🧿
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
1.774
41
Arkadaşlar Tefal'e teşekkürü borç bilirim.
Dün akşam kayınvalidemin ütüsü bozulmuş benimkini istedi.
Aşağıya inmeye üşendiğim için balkondan sepete koyup aşağıya saldım.
Veee sepetin ipi koptu ütü aşağıya düştü. ( Allah tarafından annemin üzerine düşmedi.)
Ve ütüyü denedik çalışıyormu diye sapa sağlam hiç bir şey olmamış çalışıyordu:dance::dance:

bende tefal ürünlerine bayılıyorum
ama bende hiç biri yok
alırsam ütüsünü alçam hedefimdeki ütü
bu
128212831243593750uu1.jpg

Ütü bayanların korkulu rüyası bende tefal kullanıyorum ve çok memnunum amaaa yinede diyorum ki hani bizi uğraştırmayacak bir ütü icat etseler hatta eşim biraz mucittir bu konuda bir kaç fikir bile ürettik birlikte. kıslar yakında kıyafetlerinizi gardrobunuza ütüsüz asıp ütülü alabilirsiniz nasıl sizcede iyi olmazmıydı :dance:

Ütü bayanların korkulu rüyası bende tefal kullanıyorum ve çok memnunum amaaa yinede diyorum ki hani bizi uğraştırmayacak bir ütü icat etseler hatta eşim biraz mucittir bu konuda bir kaç fikir bile ürettik birlikte. kıslar yakında kıyafetlerinizi gardrobunuza ütüsüz asıp ütülü alabilirsiniz nasıl sizcede iyi olmazmıydı :dance:

Süper olurdu canım a.s.a.s.

Günaydın,bir an önce gerçekleşmesini diliyorum,gününüz aydın ve bol yararlı icatlı olsun,sevgiler.a.s.:nazar::nazar::nazar:

Evet Tefal ürünleri kaliteli ama bir o kadar da pahalı canım.yerimseniben Üstelik fransız:tomato:

Bende ütü,rondo,ekmek Kiz.mak,kati Narenciye Sikacaği,tost Mak,mikser,firitöz,ketil Gruplarimi Tefalden Aldim Ama çeyiz Yaza Kullanacağim Umarim Memnun Kalirim

Ben de pilav pişirme tenceresinden aldım.Suyu ,pirinci,yağı, tuzu bir seferde koyup,fişini takıyorsunuz,bir daha yiyeceğiniz zaman yanına gidiyorsunuz.HARİKA!..................Teşekkürler Tefal.

Ben de pilav pişirme tenceresinden aldım.Suyu ,pirinci,yağı, tuzu bir seferde koyup,fişini takıyorsunuz,bir daha yiyeceğiniz zaman yanına gidiyorsunuz.HARİKA!..................Teşekkürler Tefal.

ANNA KAÇA ALDIN KIZZ TANE TANE OLUYORMUUU BEN HİÇ BECEREMİYOMDA PİLAV YAPMAYIIIIIIIII:eek::nazar:

X