Illet Kanamalar.

efeckt

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
119
57
48
kızlar merhaba.bir şey sorucam sadece. bir ay boyunca küçük küçük pembe pembe bazen kahverengi şekilde bir ay boyunca hiç bitmeyen kanaması olan oldumu hiç??? yanii bu ne demekki.... merak ettim..CADIARZU

Anneminde öle Olmuştu Ve Dr Gitti Kist çikti 3 Aylik Bir Tedavi Uygulandi Ve Kist Yok Oldu Sende Mutlaka Dr Git Ilaç Tadavisi Veya
Alinmasi Gerekli Diye Bilgi Verir Geçmiş Oldun Arkaşim

bir de doktora gidebilsem ne iyi olur du da korkuyla kalbim ağzıma geliyo.....gidicem işallah yanii başka bir şey olmasın... of yaa saçma bir koru belkide ama korkuyorum işte...

bir de doktora gidebilsem ne iyi olur du da korkuyla kalbim ağzıma geliyo.....gidicem işallah yanii başka bir şey olmasın... of yaa saçma bir koru belkide ama korkuyorum işte...

Ben de senin gibiyim. Ustelik sikayetim olmamasina ragmen hala cahil kafali gibi gitmiyorum. Yasim 34 ve hala kontrol yapmadim, dusunebiliyor musun?
Bence soyle yapalim:

Ben Mart ayinda kesin bu isi halletmis olacagim. Progama aldim. Sen de kesinlikle bir doktora gorun. Bakalim once hangimiz gitmis olacak :). Yaninda sevdigin sana destek olacak birisi de olsun tamamdir. Ne kadar erken gidersen o kadar iyi.

Hem gitmemekle bu sefer sen her gun icini yersin. Hicbir faydasi yok.

Mart tamam mi? : )

Anneminde öle Olmuştu Ve Dr Gitti Kist çikti 3 Aylik Bir Tedavi Uygulandi Ve Kist Yok Oldu Sende Mutlaka Dr Git Ilaç Tadavisi Veya
Alinmasi Gerekli Diye Bilgi Verir Geçmiş Oldun Arkaşim
Merhaba canım.Benim dekist yani miyom problemim var. birçok doktora gittim ama çözümlenemedi. Anneniz nerede hangi doktora gitti hangi tedavi ilaçlar uygulandı bana bilgi verirsen çok memnun olurum.29 hazirandan beri kanamam yoğun bir şekilde devam ediyor.şİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Geçen yaz benimde olmuştu. Ganophane kullanımına bağlı kist oluşmuştu bende. Doğum kontrol hapı kullandım kistlerden biri yok oldu diğeri kaldı. Onu da boşaltım işlemi ile boşaltılar.

X