asilama ve tup bebek yaptiranlar lutfen bksin kizlar onemli!!!!!!!!

Seda♥Recep;1959058 .!.:
1 kere denedik eşimin sperm sayısı düşük bende sorun yok o da şu an ilaç kullanıyor mart ayında biticek ama sayı yükseldi bakalım ne olucak bu ay denemeyi düşünüyorum bi daha ama kararsızım
insallah tutar asilaman canim esinin sayisi kacti??cokmu dusuktu??
Mrb kızlar ben bu ay adetimin 5. günü gonal-f le basladım.Bende pco luyum kilo da var melesef:KK43: iilk tedavi girişimim ve ilk aşılamam.Pazartesi yumurtlama takibi için gittim 75 le baslamıştık 2.kutudan devam ediyorum bakalım yarın yine gitcem doktora büyüyen yumurtam var mı ? ee inşallah vardır.Neler diyecek merak ediyorum ama çok fazla açıklama yapmıolar bende muallakta kalıorum.yorumlarınızı bekliorum kızlar...CADIARZU
canim bence kilo vermeye calis bu arada kilo veren arkadaslarin cogu hamile kaliyor cunku pko lularda!!!!
selam canım bende pco hastasıyım.bi defa düşük yaptım.şimdi tekrar tedavi aşamasındayım.geçen ay aşılama yaptırdım.oda tutmadı.bu ay hapla yumurta gelişimini sağladık.olmazsa öbür ay tekrar aşılma yaptıracağım.moralini bozma canım inşallah herşey dilediğin gibi olur

insallah seninde olur canim!!!!Allah isteyen herkese versin!!!!

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.ben rahim filmi çektirdim açık çıktı.şimdi aşılama düşünülüo.aşılama rahim filmine benziomuş yapımı doğrımu.lütfen aydınlatınnn

X