asilama ve tup bebek yaptiranlar lutfen bksin kizlar onemli!!!!!!!!

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar asilama veya tup bebek tedavisine baslarken karindan igneler yapiliyor adetin 3. gunu baslaniyor hepinizin bildigi gibi...bu ignelere adetin 4. gunu baslayan oldumu unutupda??????eger oyle olsa bir sorun cikarmi sizce???

Bende bi sorun olacağını sanmıyorum.Ayrıca ben aşılama yaptırdıgımda bana doktor iğne değilde klomen verdi.Onu da adetin 5. günü başlattı ve 5 gün kullandım.Haftaya yine aşılamam var ve bana doktor yine klomen verdi bu sefer adetimin 6.günü başladım kullanmaya ve yine 5 gün kullanıcam.

Sen Dr Na Soyle Mehaycim Unutma Ama Zaten Yumurtaliklarini Gelişip Gelişmemesi Buna Bagli Ve Buna Gorede çatlatma Iğnesi Vurunacak

CANIM MERHABA BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.BUNU DÜNDEN UYANA YAZIYORUMM:teytey:NEYSE BEN GECEN SENE ADETİMİN 5.GÜNÜ BASLADIM İGNELERE YİNEDE YUMURTALARIM GELİSTİ.YANİ BİSEY OLMADI.AMA 2.GÜNÜ DAHA COK ÖNERİYORLAR.BENDE SUBATIN İLK HAFTASI ASILAMAM VAR.İNSALLAH TUTAR.:emir_bebek:

Bende bi sorun olacağını sanmıyorum.Ayrıca ben aşılama yaptırdıgımda bana doktor iğne değilde klomen verdi.Onu da adetin 5. günü başlattı ve 5 gün kullandım.Haftaya yine aşılamam var ve bana doktor yine klomen verdi bu sefer adetimin 6.günü başladım kullanmaya ve yine 5 gün kullanıcam.
PETEKNUR MERHABA KLOMEN İLE YUMURTLAMAN OLUYOR İSE NE GÜZEL,BANA FAYDASI OLMUYOR.ANCAK GUNAL-F FAYDA EDİYOR.PCOS HASTASI OLDUGUM İÇİN

PETEKNUR MERHABA KLOMEN İLE YUMURTLAMAN OLUYOR İSE NE GÜZEL,BANA FAYDASI OLMUYOR.ANCAK GUNAL-F FAYDA EDİYOR.PCOS HASTASI OLDUGUM İÇİN

canım bende oğlumda gonalf kullanmıstım şimdi ise puregon verdi dr gonalfle birdebir tutmustu puregon işe yarıcakmı bakalım adet olmayı beklıorumm bugün yarın iğneye baslıcaz,

canım bir sorun olmuyormuş benim dr 4.gün başla dedi,zaten 2,3,4.günleri başlatıyor dr lar,yani kısaca ben dr sorduğumda adetle ilgisi yok fark etmez demişti.

ahh canim icime su serptin inanki...peki o zaman normalde adetin 10. gunu randevu ya gidiyoruzya yumurtalik takibi icin 11. gunumu gitmis olucaz????

Sen Dr Na Soyle Mehaycim Unutma Ama Zaten Yumurtaliklarini Gelişip Gelişmemesi Buna Bagli Ve Buna Gorede çatlatma Iğnesi Vurunacak

evet canim soyliycemde zaten sanirim adetimin 11. gunu randevum var ya o gun catlatma ignesi verip13. gun asilama yada araya pazar girdigi icin adetin 15. gunu asilama olur sanirsam!!!

hic adetmin 4 gunu baslayip 11. gunu randevuya gitmemistim hepsi tam zamaninda olmustu o yuzden tedirgin oldum ya sorun olurta asilamam tutmazsa diye ama biraz rahatladim simdi...saolun canim arkadaslarim benim!!!!

CANIM MERHABA BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.BUNU DÜNDEN UYANA YAZIYORUMM:teytey:NEYSE BEN GECEN SENE ADETİMİN 5.GÜNÜ BASLADIM İGNELERE YİNEDE YUMURTALARIM GELİSTİ.YANİ BİSEY OLMADI.AMA 2.GÜNÜ DAHA COK ÖNERİYORLAR.BENDE SUBATIN İLK HAFTASI ASILAMAM VAR.İNSALLAH TUTAR.:emir_bebek:

canim benim bu 4. asilamam olucak 3. tutmustu ama dustu..yani diger ilk 3 asilamada 3. gun baslamistim o yuzden tedirgin oldum biraz...canim benimde subatin ilk haftasi olucak seninki hangi gun???belki ikimizinkide tutar he :))a.s.

aşılama için dr banada adetimin 2. günü igne verdi ve 5 gün kullandım bugün bitti ve az sonra dr a gidecegiz başka igne yapacak ama bilmiyorum gidip gelince sizi bilgilendiririm

tamam canim saol!!!!!!!demekki herkes illa 3. gunu baslayacak diye bisey yokmus!!!!

mehaycım ben 5. günü klomene başlamıştım 5 gün kullandım sonrada pregnly vuruldum o kadar tabi olmadı

1 kere denedik eşimin sperm sayısı düşük bende sorun yok o da şu an ilaç kullanıyor mart ayında biticek ama sayı yükseldi bakalım ne olucak bu ay denemeyi düşünüyorum bi daha ama kararsızım

Mrb kızlar ben bu ay adetimin 5. günü gonal-f le basladım.Bende pco luyum kilo da var melesef:KK43: iilk tedavi girişimim ve ilk aşılamam.Pazartesi yumurtlama takibi için gittim 75 le baslamıştık 2.kutudan devam ediyorum bakalım yarın yine gitcem doktora büyüyen yumurtam var mı ? ee inşallah vardır.Neler diyecek merak ediyorum ama çok fazla açıklama yapmıolar bende muallakta kalıorum.yorumlarınızı bekliorum kızlar...CADIARZU

Mrb kızlar ben bu ay adetimin 5. günü gonal-f le basladım.Bende pco luyum kilo da var melesef:KK43: iilk tedavi girişimim ve ilk aşılamam.Pazartesi yumurtlama takibi için gittim 75 le baslamıştık 2.kutudan devam ediyorum bakalım yarın yine gitcem doktora büyüyen yumurtam var mı ? ee inşallah vardır.Neler diyecek merak ediyorum ama çok fazla açıklama yapmıolar bende muallakta kalıorum.yorumlarınızı bekliorum kızlar...CADIARZU

selam canım bende pco hastasıyım.bi defa düşük yaptım.şimdi tekrar tedavi aşamasındayım.geçen ay aşılama yaptırdım.oda tutmadı.bu ay hapla yumurta gelişimini sağladık.olmazsa öbür ay tekrar aşılma yaptıracağım.moralini bozma canım inşallah herşey dilediğin gibi olur

X