Örgü Sipariş üstüne dantel yapan var mı??

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
F

Fatma Gül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Fatma Gül
Selam arkadaşlar,,

Sabahtan beri sitedeki sayfalara bakıyorum o kadar harika şeyler var ki, birgünde bitecek gibi degil..

Ben sipariş üstüne dantel ören arkadaş var mı diye sormak istiyorum.. :uhm:

:nazar:

• Konu Sahibi Fatma Gül
bende yapıyorum yaptıklarımın bır kısmı kendı emeklerımızde benım sangıdımdan adlı basklıkta var

• Konu Sahibi Fatma Gül
bende yapıyorumm dışarıya dantell...........

• Konu Sahibi Fatma Gül
bizde yapıoruz ne gibi şeyler yaptırmak istersin canım

• Konu Sahibi Fatma Gül
motifli olmayan bütün modeller olursa bende yapıyorum

Selam arkadaşlar,,

Sabahtan beri sitedeki sayfalara bakıyorum o kadar harika şeyler var ki, birgünde bitecek gibi degil..

:nazar:

slm canım ben örüyorum motif veya bütün hiç farketmez 100 grmlık yumagı 80 ytlye boşaltıyorum özel msj yazdım ama gitmedi kapalı sanırım eger ilgilenirsen seve seve örürüm sevgiyle kal

Selam arkadaşlar,,

:nazar:[/QUmerhaba ben yeni üyeyim evet ben sipariş üstüne dantel yapıyorum

dantel yapan arkadaşlar,ne kadara yaptığınızı söylermisiniz?ben düşünüyorum yaptırmayı

Izmir De Oturuyorum . Siparişle Dantel örmek Istiyorum. Fakat Dantelin Yumak Başi 50-60-70- No. Ne Kadara örülüyor Biliyor Musun?

Canim Diğerlerini Ne Kadara örüyorsun. Ben De Bir Sparişe 50 No Için Bu Fiyati Verdim. Sonra Acaba Yaniliyor Muyum Diye Düşündüm. Teşekkürler.

Bende yapıyorum dicemde :KK70: bir sürü yapan varmıs :) ama en iyi ben yaparım iddalıyım hemde ucuza :KK70:

Ben elli numarayı 40 atmıs numara ipide 50yltye yaparım:KK70:

öğrendiim iğioldu daltel örme parasını bende ördürüyorum fiyatını bilmiyordum

canım benım annem yapıor sıparıs ustune dantel ve bu konuda sayfa acmıstım bakım konuyu actım yerı bulursam lınk atarım sana okey

X