Yoğurt Yağ Yakıyor!

acaba normal yağlı yoğurt yesek de bir faydası olur mu? :97:

milli yiyeceğimiz, icadı bizlere ait değil mi;demekki bir bildikleri varmış atalarımızın....

selam
ben tekrar başlıyorum patates yoğurt diyetine benimle başlamak takip etmek isteyen varsa buyursun aslında dün başladım ve arkadaşlada iddaya girdim nisanın 17 sine kadar 10 kilo vericem

peki sonuç ne oldu?şuan devam ediyor musun

mrb rapunzel bu diyeti en son ne zaman yaptınız gerçekten 10 günde 9 - 10 kilo arası veriyormusunuz?

bir ara arkadaslar bol bol yazmis sonra birden kaybolmuslar..Nerdesiniz diyeti yapanlar..Sonuclar nasill

evet arkadaşlar yoğurt gerçekten diyette olmalı..1 aydır düzenli olarak akşam yemeği yerine 1 kase yoğurtun içine keten tohumu koyarak yiyorum ve 9 kilo verdim tabi vücudum inanılmaz sıkılaştı görenler daha fazla vermişsindir diyorlar siz düşünün yaniŞenizhergün en az 1 2 kase yoğurt 1 sb süt içimeliyiz arkadaşlarÇok üzgünüm çoook
Canim aksam sadece yogurtmu yedin ve gunduz nasil beslendin

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

Diyetlerine yağsız yoğurt ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor. Göbekteki yağların yüzde 81'i de yoğurtla eriyor.

Göbeğini hızla eritmek isteyenler, bol bol yağsız yoğurt yesin! ABD'de yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha fazla yağ yaktıkları ortaya çıktı.

Tennessee Üniversitesi'ndeki araştırmaya katılanlardan Dr. Michael Zemel, yoğurt yiyenlerin hem ortalama yedi kilo olan zayıflama seviyesinden daha fazla inceldiklerini hem de kaslarını diğerlerinden iki kat fazla koruduklarını belirtti.
Hatta aci pul biberli yesinler..

X