Bursa Zübeyde Hanim Dogum Evi Ziya çetin

tugba023

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
36
1
39
Ziya çetin Hakkinda Yorumlarinizi Bekliyorum Arkadaşlar Benimle Paylaşirsaniz Sevinirim

Selam Canim,,,
Ben Ziya Beye Hiç Gitmedim.ama Giden çok Arkadaşim Var.memnun Olduklarini Duyuyorum Genellikle.canim Doktor Kavrami Bence Kişinin Beklentilerine Göre Değişir.benim çok Memnun Olduğum Bi Doktordan Bi Başkasi Memnun Olmayabilir.o Yüzden En Iyi Karari Sen Verirsin.git Doktorla Taniş Gerekirse Muayne Ol Yaklaşimini Izle.memnun Kalirsan Devam Edersin Memnun Kalmazsan Da Bidaha Gitmezsin Olur Biter...herşey Gönlünce Olsun Canim.
Benim Doktorum Opr.dr.jale Gürlüler.ben çok Ama çok Memnunum.

slm kızlar bende zıya beye 5 aydır gıdıyorum ve cok memnunum herkeze önerıyorum cok ılgılı ve saygılı bı doktor gıderken aklınızda hıcbır suphe olmasın

canım bende 8ay önce düşük yapmıştım kanamam başlayınca zübeyde hanıma acile gittim ziya bey vardı ve çok şeker bir insandı ve bana 2 gün sonra gel dedi tekrar bakalım dedi 2 gün sonra tekrar gittim ama hastanede yoktu bende araştırdım ve muayenehanesini buldum oraya gittim çok ilgilenmişti bizle ve çok saygılı eşimde kendisini çok sevmişti.şimdi yine bebek düşünüyoruz eğer hamile kalırsam ona giderim ben memnun kaldım kısacası:)

iya çetin çok iyi bi doktor kızımın bana kavuşmasında en büyük etken hihoyyyt

canım ziya bey gerçekten çok iyi bir doktor. ilgili, saygılı bir bey. bende gitmiştim. memnun kaldım. İki tane arkadaşım onda doğum yaptı ve çok memnun kaldılar. hamileyken ne test varsa hepsini yaptırıyor.kendi çocuğu özürlü çünkü. oyüzden çok ilgileniyor. kısacası çok iyi bir doktor.gideceksen hiç düşünme canım.

bende doktorumdan şüphe ediyorum banada ziya beyi tavsiye ediyorlar bende gidip gitmemekte kararsızsım

Bende hamile olduğumda kısmet olursa Ziya Çetine gitmeyi düşünüyorum.Giden ark.lar çok memnunlar bakalım hayırlısı :))

ben gittim çok memnun kaldım çok sakin biri herşeyi açıkca anlatıyor birde ben karşımda yaşlı birini bekliyordum 23 senelik doktor olduğunu duyunca ama maşallahı var delikanlıymış daha

bende ziya çetine gitmeye karar verdim muayene ücretleri ne kadar bilen varmı

benim tanıdığım dr lar arasında mükemmel bir insan ne parada gözü var nede pulda onu anlatmaya cümleler yetmez .iyiki ona gitmişim şimdi dünya tatlısı oğlum 1 yaşında herkese tavsiye ederim hiç düşünmeden gidin derim....

Yaklaşık bir yıldır Dr.Ziya beye gidiyorum. Çok üzücü olaylar yaşadım ama hep moral verdi. Ben sağlık kuruluşunda çalışıyorum. Bizden indirimli alıyor. 50,00TL veya 60,00.-TL veriyorum. Çok fazla aldığını zannetmiyorum. Öyle olsa hasta potansiyeli bu kadar fazla olmazdı diye düşünüyorum. Telefonda sekreter söylemiyor mu?

Bende bir seneye yakın bir zamandır ziya beye gidiyorum ve üç aylık hamileyim şuan kendisi çok efendi ve saygılı birisi çok memnunum. Başka tanıdıkların tavsiyesi üzerine gitmiştim iyikide gitmişim diyorum. Muayene ücreti olarak bugüne kadar 80 den fazlasını vermedim. Bazen daha 60 verdiğimde olmuştu. Herkese ii günler diliyorum.

herkese selamlar bu siteye uzun zaman önde üye oldum ama çok fazla konulara katılma fırsatım olmadı. önerileri de görünce bilgili tecrübeli arkadaşlardan yardım isteyeyim dedim. zübeydehanım doktorlarında feride avdıcı ya giden arkadaşlaroldumu acaba nasıl bir doktor duyan bilen varsa yazabilir mi?

merhaba ben de ziya beye gittim çocuğum olmuyordu 5 senedir verdiği ilaç sayesinde hamileyim şuanda kesinlikle tavsiye ederim

tek kelımeyle mukemmel bı rdoktor hastasıyla arkadas gıbı ılgılı

Son düzenleme:
hamılelık sonrasıda aradıgımda hala sıkılmadan benımle ılgılenen doktor degıl bır arkadas gıbı herseyı sakın ve detaylı anlatan bır doktor sayesınde 1 yasında saglıklı bır kızım var nekadar anlatsam zıya beyı azkalır kelımeler yetmez:)

X