İdrar yolu enfeksiyonum geçmiyor

Sunshine moon

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
83
14
:çok üzgünüm:11. haftada idrar yolu enfeksiyonu oldum. 2 hafta ağrı çektim, doktorum antibiyotik verdi kullandım. 2 hafta rahatladım. Bugün gene başladı. İşte müthiş sorun oluyor. Ben ne yapacağım. Çoook ağrı var..

Çok geçmiş olsun canım. Tekrar doktora git. Ve üşütmemeye çalış. Karnını ayaklarını sıcak tut. Belki eşinede o enfeksiyondan bulaşmış olabilir. Senin geçtikten sonra ilişkiye girdiyseniz. Ondan tekrar sana bulaşmış olabilir.

Çok sağol bıdışım. Hamilelikten önce de sık sık olurdu. Pyeloseptly alırdım geçerdi. O ilaç hamilelikte önerilmiyormuş. DOktoru aradım, kültür yaptır diyor. İnsan bu halde ağrıdan ve tuvalet aramaktan hastaneye gidemiyor ki. Offf of.

Bu işe bence bi an önce çare bulup dr gitmelisin. Bebeğe zararı var mı ki acaba. Ya bide bizim bir tanıdık bezi ütüyle ısıtıp orasına koyardı rahatlattığını söylerdi. Ama nedenli doğru bilemem.

Sıcak su torbası koyuyorum ben de. Çalışamadım eve geldim o yüzden. Geçmezse çare yok kültür yaptıracağım. Hamilelikte herkesin bi çilesi olurmuş, benim de bu oldu.senağlama

:çok üzgünüm:11. haftada idrar yolu enfeksiyonu oldum. 2 hafta ağrı çektim, doktorum antibiyotik verdi kullandım. 2 hafta rahatladım. Bugün gene başladı. İşte müthiş sorun oluyor. Ben ne yapacağım. Çoook ağrı var..

bende 2 gundur kaşıntıdan sikayetciyim..mahvoldum
doktorum bana bir adet fitil ve sabah aksam sürmek icin merhem verdi
seni cok iyi anlıyorum
hamilelikte akıntı cok olur bu da kasıntı ve enfeksiyonu arttırır.
camasırını sık degistir ve bölgeyi temiz tut bence.
mutlaka doktoruna görün ve gerekiyorsa ilac kullan
gecmis olsun canım

ben de idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ampisid diye bir ilaç kullandım sık çamaşır değiştirmek gerekiyor, bol su içmek ve üşütmemek gerekiyor ama belki 1 - 1,5 ay sürdü diyebilirim hemen geçmedi yani.. herkese şifalar ..

a.s. Kızlar çok teşekkür ederim. Monurol şase aldım akşam ,bakalım işe yarayacak mı? Tek dos alınıyormuş. İnşallah hiçbirinizin başına gelmez. İyi geceler ....

Gsy Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu ilk aylarda düşük tehlikesine, sonraki aylarda ise erken doğuma neden olabiliyormuş. Bu yüzden kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bi durum bendede oldu fitil kullandım şimdi geçti. ilaç kullanımından sonra tekrar kültür yaptırıp baktır.
Bol su içmeyi sakın ihmal etme,Geçmiş olsun

gsy bendede 1 hafta önce aşırı alt karın bölgemde agrı vardı...doktorumla görüştüğümte idrar ve kan testi istedi...sonuclarıma baktı...normal değerler ama magnesium diasporal saşe kullan dedi...o ilaçta seninki gibi gunluk 1 kere içiliyor...bu ilaçlar etkisini 2 haftalık kullanımda gösteriyormus...

Monurol şase içtikten sonra geçti sanki..Ama rüyalarımda sistit olduğumu görüyorum.:1shok:Nasıl korktuysam artık..Ya da nasıl bezdiysem..İnşallah kimsenin ve benim başıma bir daha gelmez..

BEE PROPOLİS® / Extract: İdrar yolu enfeksiyonu, Vajinal Kaşıntı ve Akıntı İçin Bitkisel çözüm?

3 şise BEE PROPOLİS® / Extract (Konsanre Alkolsüz) ECZANEDEN alıyorsunuz.
1 şişeyi 50gr vazalinin içine boşaltıp tahta bir kaşıkla iyice karıştırıyorsunuz. Günde 3 yada 4 defa Vajinaya sürüyorsunuz.
Diger 2 şise BEE PROPOLİS® / Extract Sıcak su yada Sıcak Sütün içine Sabah, Öğlen, Akşam 20 damla katıp içiyorsunuz.
3 ila 7 gün içinde kaşıntı ve akıntı geçiyor. :))) Süper demiiii
Ama Deneyimlerim neticesinde 15 gün sürülmesi ve 2 şişe BEE PROPOLİS® / Extract içmeniz en iyi sonucu veriyor.
Eczanelerde BEE PROPOLİS® / Extract satılıyor.
Eger eczacı size bu ürün yok başka bir ürün vereyim o daha iyi falan filan gibi şeyler söyleyebilir genelliklede ürün ellerinde olmayınca böyle söylüyor.
Ama benim gibi ben bu ürünü istiyorum diye diretirseniz ürünü mecbur getirtiyor bilginize....

BEE PROPOLİS® / Extract Daha sayamayacagım kadar çok şey için kullanılıyor.......

BEE PROPOLİS® / Extract HPV virüsü siğiller için içinde 6 ay kullanılması gerekiyor. günde 20 damla sıcak suyun yada sütün içine damlatıp içiliyor. Ve sürülüyor

enfeksiyon bende de oldu hatta doktorum başta fark etti tabi ilaç kullanımı problem olacağı için fitil vereceğim dedi.Gerçi antibiyotik ve onun yanında idrar yolları için verdiği bir ilaç vardı .Nefret ediyordum ilaçtan diyebilirim. zaten midem bulanıyor .. Ve ben geçmediğini biliyordum yani akıntı da sürüyordu. çok şükür yanma vs olmadı sadece kaşıntı oluyordu. bir fitil verdi 2 adet birer hafta ile kullandım şimdi çok şükür herhangi bir sıkıntı yok bitti :)

Çok çok geçmiş olsun... İdrar yolu enfeksiyonu benim senelerdir yaşadığım bir dert. Küçüklüğümden beri sık sık oluyorum ne yazık ki.. Son bir kaç senedir çok sık olmadım ama tamamen geçmiyor yine patlak veriyor. Hamilelik de ne tür bir ilaç kullanıldığını elbette bilemem ve bu yüzden şunu yap bunu yap diyemem ama, en son 5-6 ay kadar önce yine sistit oldum ve cipro verdi doktor... kesinlikle memnun kalmadığım ve bende işe yaramayan bir antibiyotikti. aynı zamanda prunol diye bir ilaç kullandım ki her zaman herkese önerdiğim bir ilaç idrar yolları konusundaki her türlü sorun için. İlaç dışında da kesinlikle sık sık sürekli hatta su iç ve sık sık tuvalete çık. Genellikle çok sıkışarak tuvalete gidilir bu durumda ve idrar çıkarken iltihabın durumuna göre yanma derecesi artar ya da daha şanslı isen azalır. Bu yüzden eğer sıkışarak gittiğinde bir iki damla geliyorsa sinirin bozulmasın bol bol git tuvalete kesinlikle tutma. Su içerek idrar yoluyla atılıyor iltihap en başta. İç çamaşırını sık sık değiştir ve ütülemeden kesinlikle giyinme derim. Ve de idrar tahlili yaptırdın mı ? Ve inşallah en kısa zamanda iyileşip eski sağlığına kavuşursun.
Bebişinle uzun uzun hiççç hastalık olmadan uzun bir ömrünüz olur İnşallah :)

BEE PROPOLİS® / Extract: İdrar yolu enfeksiyonu, Vajinal Kaşıntı ve Akıntı İçin Bitkisel çözüm?

3 şise BEE PROPOLİS® / Extract (Konsanre Alkolsüz) ECZANEDEN alıyorsunuz.
1 şişeyi 50gr vazalinin içine boşaltıp tahta bir kaşıkla iyice karıştırıyorsunuz. Günde 3 yada 4 defa Vajinaya sürüyorsunuz.
Diger 2 şise BEE PROPOLİS® / Extract Sıcak su yada Sıcak Sütün içine Sabah, Öğlen, Akşam 20 damla katıp içiyorsunuz.
3 ila 7 gün içinde kaşıntı ve akıntı geçiyor. :))) Süper demiiii
Ama Deneyimlerim neticesinde 15 gün sürülmesi ve 2 şişe BEE PROPOLİS® / Extract içmeniz en iyi sonucu veriyor.
Eczanelerde BEE PROPOLİS® / Extract satılıyor.
Eger eczacı size bu ürün yok başka bir ürün vereyim o daha iyi falan filan gibi şeyler söyleyebilir genelliklede ürün ellerinde olmayınca böyle söylüyor.
Ama benim gibi ben bu ürünü istiyorum diye diretirseniz ürünü mecbur getirtiyor bilginize....

BEE PROPOLİS® / Extract Daha sayamayacagım kadar çok şey için kullanılıyor.......

BEE PROPOLİS® / Extract HPV virüsü siğiller için içinde 6 ay kullanılması gerekiyor. günde 20 damla sıcak suyun yada sütün içine damlatıp içiliyor. Ve sürülüyor

Ben de bunu deneyeceğim. Mesaj yazalı çok olmuş ama sağol canım.

X