hayata küstü...

S

sessizyel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sessizyel
arkadaşlar benim bir kardeşim var üniversite okuyan. yurt dışında bursla yüksek lisans yapma şansı vardı bu dönem notları kötü gelince büyük ölçüde bu şansını kaybetti. bizim durumumuz onu oraya burssuz yollamamızı sağlayacak kadar iyi değil. zavallı kardeşim hayata küstü. en yakınlaırnı bile kendine yaklaştırmıyor. kimseyele konuşmuyor, hiçbir şey istemiyor. çünkü bu onun için çok önemli bir amaçtı. hayattı bitmiş gibi yaşıyor son bir kaç gündür. ne olur yardım edin bir fikriniz varsa.

• Konu Sahibi sessizyel
Sessizyel, yaşamdaki zorluklar her ne kadar bize o an için çok zor gelse de, asal hayatın sonu değildir. Kardeşinizin kısa süreli bir psikolojik destek alması doğru olacaktır. Okulunun medikososyal bölümü varsa, bu konuda okulundan faydalanabilir.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

• Konu Sahibi sessizyel
doktor hanım çok teşekkür ederim. umarım profesyonel bir destek alması için ikna edebiliriz. kendisini çok şartlamıştı o bursu alabilmeye. ben her ne kadar önündeki tek fırsatın bu olmadığını söylesem de o bu söylediklerimi duydukça daha çok sinirleniyor. ama aile dışından profesyonel biri ile konuşmak en iyisi olacak onun için...

X