Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Beyaz Pudra kullananlar

Loiseauxrouge

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.526
891
CADIARZUarkadaşlar hiç beyaz pudra kullandınız mı ,ama bilidiğimiz süt beyazı pudradan bahsediyorum ,ciltte muhteşem duruyor ,bir ara bourjois marka beyaz compact pudra vardı maallesf artık yok,bazı markaların toz şeklinde olanları var ama compact gibi değil.

Aman be kızlar ne hortlağı ,işte çoğu kişi bilmiyor zaten parfümeride sorduğum zamanda anlamıyorlar ,beyaz pudra zannettiğiniz gibi cildi bembeyaz yapmıyor ,hele teniniz açık renkse beyaz,açık kumral vb..gibi inanılmaz hoş duruyor aydınlık bir görüntü veriyor,ama siz bronz makyajdan hoşlanıyorsanız başka,eğer aydınlık makyaj seviyorsanız muhakkak deneyin ,hele açık pembe bir allık bir de açı pembe veya beyaz tonlarında ruj kullanırsanız afet gibi olursunuz,sizi çirkinleştirecek bir şeyi niye önereyim ,ablanız size kıyamaz deneyin görün.şutarafagitti

bahsettiğin ışıltılı pudra o zaman

Hayır canım ışıtılı değil tamamen mat beyaz pudra ,daha önce bourjois da vardı fiyatı da uygundu şimdi yves saint laurent,chanel ve versace de var,birde vichy nin toz beyaz pudrası var ,kızımın teni bembeyazdır ben de açık tenliyim yıllardır vazgeçemediğim bir renktir:1rolleyes:

benim ten rengim de beyazdır ysl ve shiseidonun pudralarını kullanıyorum ama sen bahsettigin pudranın tam adını verebilirsen daha ii olur cnm

benim ten rengim de beyazdır ysl ve shiseidonun pudralarını kullanıyorum ama sen bahsettigin pudranın tam adını verebilirsen daha ii olur cnm

shiseido da tam beyaz renk yok,beyaz ile birlikte mozaik şeklinde olanı var,şu anda tam beyaz pudra vichy ve coverdem de var ikisi de eczanede satılıyor,ama ikiside toz pudra şeklinde..yerimseniben

ben de ten rengimde fondoten kullanıyorum üzerine beyz toz pudramı sürüyorum ve harika oluyo roseniore ye katılıyorum yerimseniben

ben de çok açık pudra kullanıyorum.
zaten makyajda bembeyaz aydınlık zemine bayılıyorum.
fondotenin üzerini kaplıyorum resmen o bembeyaz pudrayla.yanaklara da çok uçuk pembe allık sürünce bebek gibi oluyo.süper yani.ben bronz makyaj hiç sevmem zaten.hatta onun üzerine bir de beyaz sdefli bir pudra geçmeyi düşünüyorum bulursam.

arkadasim bende pudra kullaniyorum acik renkte olmasinada ozen gosteriyorum.ama toz selinde degil sivi olanindan toz olanini hic kullanmadim o dahami guzel oluyo.

canım sıvı derken neyi kastediyorsun,çünkü sıvı olan fondötendir ben pudradan bahsediyorum toz pudra tabiki fondöten üstüne çok güzel duruyor ama compact beyaz pudra kullanım kolaylığı açısından daha iyi,toz beyaz pudrada çok güzel oluyor.:teytey:

roseniore ye katılıyorum.çok güzel oluyor beyaz tenlilere.bende vichy nin kullanıyorum beyaz pudrasını.coverdemide deneyim bidahaki sefere.

kızlar benim ten rengimde çok açık tenime göre pek pudra bulamıyorum en azından bende normal kullandıgımın üstüne beyaz pudra geçip biraz daha yaklaştırabilirim tonu ama nerde bulunur bu beyaz pudra markalar ve fiyatlar hakkında bilgi verirmisiniz

güzelim bende kullanıorum ama bıldıgın talk pudra kullanıorum cok ii gelioo bide cildin yağlı ise mukkemmel sonuç bu yönten tv makyajındada kullanılır haberin olsun

Hayır canım ışıtılı değil tamamen mat beyaz pudra ,daha önce bourjois da vardı fiyatı da uygundu şimdi yves saint laurent,chanel ve versace de var,birde vichy nin toz beyaz pudrası var ,kızımın teni bembeyazdır ben de açık tenliyim yıllardır vazgeçemediğim bir renktir:1rolleyes:
canım sen şu an hangisini kullanıyorsun.
ben de mesela çok açık renkli pudra kullanıyorum.ama böyle beyaz pudra olarak satılanını bilmiyordum.adını yazarmısın?

kızlar benim ten rengimde çok açık tenime göre pek pudra bulamıyorum en azından bende normal kullandıgımın üstüne beyaz pudra geçip biraz daha yaklaştırabilirim tonu ama nerde bulunur bu beyaz pudra markalar ve fiyatlar hakkında bilgi verirmisiniz
canım tam beyaz pudra şu anda sadece vichy ve coverdem de var ikiside eczanede satılıyor:1rolleyes:vichy fiyat olarak daha uygun.

Arkadaşlar, bourjois ve vichy'ninayrıca hangi markaların varsa, beyaz pudralarının fiyatlarını yazar mısınız merak ettim de, bu arada ben de beyaz tenliyim,yeşil gözlüyüm, koyu saçlarım var; zihnimde canlandırınca kireç gibi bir surat gözümün önüne geliyo ama heralde hafif bir aydınlık veriyor, böyle cilt porselen gibi duruyo..Hiç denemedim açıkçası ama denemeyi düşünüyorum...

Bu arada fondötenin üstüne mi uyguluyosunuz, çıplak cilde mi?

Arkadaşlar, bourjois ve vichy'ninayrıca hangi markaların varsa, beyaz pudralarının fiyatlarını yazar mısınız merak ettim de, bu arada ben de beyaz tenliyim,yeşil gözlüyüm, koyu saçlarım var; zihnimde canlandırınca kireç gibi bir surat gözümün önüne geliyo ama heralde hafif bir aydınlık veriyor, böyle cilt porselen gibi duruyo..Hiç denemedim açıkçası ama denemeyi düşünüyorum...

Bu arada fondötenin üstüne mi uyguluyosunuz, çıplak cilde mi?

çıplak cilde de uygulayabilirsin ama fondöten üzerine muhteşem duruyor,yanaklarına da bebek pembesi allık sür,dudaklara da şeffaf pembe parlatıcı veya uçuk dudak tonu mat bir ruj(dudağa sadece dudak rengi kalem sürüp üstüne hafif pudra geçebilirsin)Harika olur kireç gibi asla olmaz aydınlık olura.s

X