evde kimin sözü gecer

bizim evdede benim sözüm geçer açıkcası hesap kitapda benim işim eşim maaşı alır getirir avucuma kor ben hesap işini yaparım o karışmaz....

bencede en dogrusunu yyapıyosun benım esımın elıne para gecınce mutlaka harcanıcak yer bulluyo o yuzden bende elınden alıyorum ama bıraz zorla

Bizim evde benim sözüm geçer. Ne düsûnürsem, ne yaparsam 99% hep mantikli. Esim beni 7 senenin içinde belki 2 veya 3 kez dedigimi yapmamistir ama hep yari yolda kalmistir. :bbo: Ben ona fikrimi sunarim, yinede istedigini yap derim, dönüp dolasir yine benim dedgim olur. :dance: kocacim seni çok seviyem :asigim:

bizim evde ikimizinde sözü geçer biraz benim sözüm daha ağır basar zaten içişleri ve dışişleri bakanıda benim.eşim kendinin sözünün geçtiğini sanıyor ben kendimin öyle yuvarlanıp gidiyoruz işteee

herşeye birlikte karar veririz. Birbirimize sormadan pek bişey yapmayiz. Alışveriş vs. herşey birlikte. Evde ikimiz olduğumuza görede ikimiz karar vermemiz gerekiyor zaten.

Bizde birlikte hareket ederiz..
Ama para ve ödemeler eşime aittir.
Ben çalışıyorum aldığım maaşımı ve tüm primlerimi ona getiriyorum.Hesabıma yattıysa havele ediyorum onu hesabına..

aslında sözün geçmesi demeyimde eşim benim her dediğime uyar yani ben ve kızım ne istiyorsak o olur karşı çıkmaz bize uyar,para,ödemeler işine ben bakarım bu görevide yeni üstlendim çünkü eşim beceremedi hesap kitap işlerini sevmezde ama buda çok zormuş yaa...

tabiiki benım sozum gecer soyle karsılıklı karar verırız ama benı hıc kıramadıgı ıcın benım dedıgım olur yıne butun para durumunada ben bakarım evın reısı benım da

ben biraz dikkafalı olduğum için kendi bildiğimi okurum genelde. eşimede danışırım tabi ama yine kendi bildiğimi yaparım.:icecream: bazen keşke eşimi dinleseydim diye pişman olurum. ozamanda geri adım atarım onun dediğini yapmak için ona sırnaşırım bu sefer sırnaşık şey sakalımız yokki lafımız dinlensin der hep..jeyyar

bizim evimizde ikimizinde sözü geçer.

biribirimizden habersiz,danışmadan hiç birşey yapmayız

fıkrım alınır ama genelde eşimin sözü geçer.ben ona güvenirim zaten.o br sey dıyosa doğrudur..ve hepte haklı çıkmıştır..oyuzden hıç öyle çatışmaya gırmem.

:asigim:Aslında bir çok şeye beraber karar veririz fakat genelde benim sözüm geçerrrrtatlicadiarzu oda bana uyar canım kocişim :1hug:

canım biz kayın validemleri pek karıştırmıyoruz müdahale etmeye bayılıyo ama yok öle ......hekes kendi evinde hükümdar.....bende benim evimde hükümdarım... biz eşimle ortak karar alırız....yapmadan önce bişiyi enine boyuna tartışırız.... ve bu böyle gider... onlar bize destek olacaklarına köstek olmayı tercih ediyorlar...

X