evde kimin sözü gecer

tatarxixm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2006
1.282
3
47
sizin evde kimin sözü gecer sizinmi eşinizimi kayın valdenizmi yoksa kayın babanızzınmı
bizim evde eşim sözü gecer bara işlerinede o bakar
pazar fatura işlerinede ben

ikimizinde dediği olurr, ikimizinde sözü geçer. genelliklee alışverişleri beraber yaparız,faturalar filan otomatik ödemedee
başkası müdahele etmeye kalkarsa ki şu ana kadar olmadı.......hemen eşimle konuşur çözmesi için ona bırakırım :kahve: :kahve: yüz göz olmamaya çalışırımm

Son düzenleme:
eşi anladımda kayınvalideye kayınpedere ne düşüyor onu anlamadım:))))bizim evde herşeye ben karar veririm...eşim karışmaz...faturaları öderokadar...gerisi bende.....

eşi anladımda kayınvalideye kayınpedere ne düşüyor onu anlamadım:))))bizim evde herşeye ben karar veririm...eşim karışmaz...faturaları öderokadar...gerisi bende.....

canım ya biliyonki bazı evlerde ve tanıdıgım arkadaşlarımda kaynananaın sözü geciyor ne kötü dimi karı koca cok iyi anlaşıyorlarda
ill ortaya biri fırlıcak karışmasalar catlarlar

Evde genelde benim sözüm geçer..Yani eşime de sorarım fikrini ama o daha çok bana bırakır.
Kısaca İç İşleri ve Dış İşleri Bakanı da bendeniz:))

tabiki benim sözüm geçer ama eşimin isteklerinede saygı duymaya çalışırım

bizde üçümüzün de sözü geçer bazen bazı kararlarda çelişirsek oylama yaparız................

yazık kocacım kendi sözünün geçtiğini sanıyo mutlu oluyor öyle ama eninde sonunda benim dediğim olur.yerimseniben:roflol::roflol:

biz ortak kararlar alırız
gibi görünür ama çaktırmadan benimki geçer :)))))))))))

herbirimizin görevleri farklı olduğu için fazla birbirimize müdahale etmeyiz...ben iç işleri bakanıyım eşim dış işleri:)))

ben bilmem beyim bilirbenneyaptımki

şaka bi tarafa ikimizinde geçiyor heralde. gerçi ben şunu yapalım dediğimde garip anlamsız sesler çıkarıyo ama eninde sonunda yapıyo galiba heralde yani. yok yok ben bilmem beyim bilirbenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

esimin sözü tabiiki,eh kIrk yIldada benim sözüm,esim eski ata sözüne göre sanki davranIyor,40 yIlda bir karI sözü dinleycekmisin,eh atalarImIz demis,dinlemese olmaz........:roflol:hanImlar istese neler yapar da...jeyyar

Maliya Bakani Benim Bizim Evin
Alacak Verecek Benden Sorulur
Aksi Durumda Ben çok Harciyordum Bu Kredi Kartlari Yüzünden
Eşim şimdi Bana Veriyo Parasini Bende Para Bende Olunca Harcamaya Kiyamiyorum
2 Alacaksamm Bir Aliyorum
Ya Ne Yapiyim
Elim Gitmiyor Almaya
Eşiminde Işine Geliyo Böyle

ikimizinde geçer heralde ama bu soru karşısında bi durup düşündümde genelde benim sözüm geçiyo ben agır basıyorum sanırım çünkü eşim her konuda sen bilirsin hayatım nasıl yapmak istersen öle yap şakkıdı

bizim evdede benim sözüm geçer açıkcası hesap kitapda benim işim eşim maaşı alır getirir avucuma kor ben hesap işini yaparım o karışmaz....

ben bilmem beyim bilirbenneyaptımki

şaka bi tarafa ikimizinde geçiyor heralde. gerçi ben şunu yapalım dediğimde garip anlamsız sesler çıkarıyo ama eninde sonunda yapıyo galiba heralde yani. yok yok ben bilmem beyim bilirbenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

cok hoşya beyim bilir
bencede eşi:asigim:m bilirrrr

ben kayınvalıdemlerle beraber oturuyorum bızım evde once babamın sonra esımın sozu gecer ama bızım fıkırlerımızıde alırlar mutlaka

bazen de benim sözümü dinle zaten biz kadınlar neyi kötü düşünürüzki hep ailemizi düşünürüz dimi

X