Mükemmel Bir Yemek Tarifi Programı!..

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
yemeklik3kl.jpg

INDIR

Yemek yapmayı bilmeyen ya da kendini yeni lezzetlere adamış hanimlar için ideal bir program yerimsenibenprogramın dili türkçe ... rar içerisinde.
3000 yemek tarif mevcut
Ben kullaniyorum arkadaslar ...

PİŞİRDİKÇE BENİ HATIRLAYIN :jeyyar:

Son düzenleme:
benim de sıkça kullandığım bir program. indirmeyen arkadaşlara kesinlikle indirip faydalnmalarını tavsiye ederim. çok severek kullanacağınızdan eminim. Zepp teşekür ederiz...

dünya mutfak lezzetlerini oldum olası hep merak etmişimdir bu program sayesinde farklı tariflerde gördüm dünya mutfaklarından.ben burdaki tarifleri worde kaydetim yazıcıan çıkaracağım ve dosya halinde yemek tarifi kitabı oluşturucam kendime malum evde pc yok.teşekkürler zepp a.s.

ilk önce saçma gelmişti internette var nasılsa gibi gelmişti ama o kadar çok kişi memnun ki açıkcası indireceğim bende merak ettimmmmmmm
sizin damak zevkinize güveniyorum bayanlarrrrr Şeniz

Bu programın yanında bir de yemek yapan birini verseler.. ne duacı olurum ama :)).. sevmiyorum işte yemek yapmayı yaa.. Ama program güzel.. En basit yemekler bilem var.. Benim gibi mutfak özürlüleri de tatmin ediyor yani.

Bunu bende kullandim ercekdende süper birseydi:) Bu rada emegin icin tsk ediyorum Zepp:)

zeppim bunu hemen indirdiriyim
ama kendimde tarif ekliyebiliceğim bir program var mı???

Selam Arkadaşlar Bende Indirdim Programi Ama Pc Im Formatli Olduğu Için Açmiyor Hangi Program Gerekli Bunu Açmam Için Bilen Varmi?

indiremiyorum şifre 4 tane yazılıyo verdiği şifre 7 tane filan indiremedim gitti yardımmmmmmm

gercekten güzel elinin altında olması kolay oluyor kağıt kalemle uğraşmıyoruz

teşekkürler arkadaşım iyi oldu. hergün ne pişireyim diyedüşünmekten kurtarır

bişey sormak istiyorum; ben herkesin tarifine güvenmediğim için bu programı indirmem sanırım ama aradıgım pro şöyle bişey ben malzemeleri yazıcam o bana o malzemelerle yapılabilecek tarifleri çıkarıcak yani amaç nası pişrsemden ziyade ne pişirsme gibi..geçen forumda olsa gerek böyle bi program görmüştüm ama bulamıyorum o da bu programın içinde m? misal pataes-domates-kıyma-soğan- falan yazdım o da bana patases yemegi-patates musakka gibi şeçenekleri yazıcak anlatabildim mi :KK70::KK70:

bişey sormak istiyorum; ben herkesin tarifine güvenmediğim için bu programı indirmem sanırım ama aradıgım pro şöyle bişey ben malzemeleri yazıcam o bana o malzemelerle yapılabilecek tarifleri çıkarıcak yani amaç nası pişrsemden ziyade ne pişirsme gibi..geçen forumda olsa gerek böyle bi program görmüştüm ama bulamıyorum o da bu programın içinde m? misal pataes-domates-kıyma-soğan- falan yazdım o da bana patases yemegi-patates musakka gibi şeçenekleri yazıcak anlatabildim mi :KK70::KK70:

hayir bu dediginiz gibi bir program degil ...

arkadaşlar lezzetler.comda da videolu yemek tarifleri var nasıl yapılacağını bire bir gösteriyor bilginize...

X