Kızlar Dikiş Makinası önerileriniz...

merhaba herkese iyi günler ben yeni üye oldum bana yardımcı olurmusunuz sinbo makinesi alıcam overlokta yapıyormuş tavsiye edermisiniz

bende ilk dikiş kursuna gittiğimde sene 86_87 gibiydi beko nun dikiş makinasını almıştık
sonra nakış kursuna gittim
bi dikiş ayarı bir nakış ayarı derken bozuldu
makinamın ayarları pek iyi dikmiyor vallah
1998 de ilk oğlana bebek şeyleri dikerken bi bozuldu tam bozuldu
öyle kaç seneden beri uykuda :roflol:
ah ah bi çalışsaydı neler dikerdim bende :çok üzgünüm:

singer aldım ben çok mennunum...yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum...kızıma basit elbise ve tunik diktim...

a.s.arkadaşım ben sana singer ,zetina ,paff.
tavsiye ederim.ben ismek kursuna giyim bölümüne gidiyorum.ordaki makina paff.bende singer aldım,eve dikişlerimi çok güzel dikebiliyorum.sana da güzel dikişler diliyorum.a.sa.s

evet bendekide aynısı hala çözemedim ama becercem sonunda ya bana yardımcı olurmusun bu arada:1rolleyes:yerimseniben

canım almışken iyi olsun
sana tavsiyem singer ben 7462 kullanıyorum fiyatı -kullanımı-seçenekleri iyi üstelik sesi yok denecek kadar az tercih senin

kızlar hanı her eve lazım da falan cıkıyo kucukk bı makına hanı pratık ufak tefek seyler dıkmek ıcın
onlar nasıl acaba ben almak ıstıyorum zaten oyle bu konuda tecrubelı degılımde
ıs gorurumu kı

kızlar hanı her eve lazım da falan cıkıyo kucukk bı makına hanı pratık ufak tefek seyler dıkmek ıcın
ıs gorurumu kı

canım ben dikişte deneyimli biri olarak hiç kullanmadım ama o küçük makina ne kadar kullanışlıdır bence uzun vadeli olmaz hem küçük bir makina hafiftir makina çok hafif olmamalıdır

ıs gorurumu kı

ben artes marka dikiş makinesi aldım 40 milyona senin dediğin gibi küçükcük hatta bir ütü kadar sabahtan beri onla uğraşıyorum ama gerçekten çok beğendim gerçi dikişten filan anlamam ama kot paçası dikiyo denedim hatta şu an badi dikmeye çalışıyorum :lepi: bitince fotoğrafını koyarım kullanımı çok kolay ama sadece çift iplikle düz dikiş yapıyo forumlarda okudum ters dikiş vs. gibi şeyler kullanırmış dikenler eğer sende benim gibi bu işlerden anlamıyosan elde diktiğinin düz gideni olsun kumaşı tutsun yeter diyosan tavsiye ederim sırnaşık şey ama bu işi bilenler büyük ihtimalle makineyi beğenmicekler :teytey::teytey::teytey:

kızlar bende simbonun dikiş makinesi var nasıl ovorluk yapıyomuş bilmiyom yardım cı olurmusunuz

bir ara bende çok araştırdım kızlar kafama koymuştum alacaktım ama bi satıcıyla görüştüm singer satıyor ve tamiratınıda yapıyor eski kara makinalardanda vardı bunlarıda satıyomusunuz dedim adama evet bunlara motor takıyoruz dedi 60 ytlye bende annemin kullanmadığı kara makinasını alıp taktıracağım ...

ben artes marka dikiş makinesi aldım 40 milyona senin dediğin gibi küçükcük hatta bir ütü kadar sabahtan beri onla uğraşıyorum ama gerçekten çok beğendim gerçi dikişten filan anlamam ama kot paçası dikiyo denedim hatta şu an badi dikmeye çalışıyorum :lepi: bitince fotoğrafını koyarım kullanımı çok kolay ama sadece çift iplikle düz dikiş yapıyo forumlarda okudum ters dikiş vs. gibi şeyler kullanırmış dikenler eğer sende benim gibi bu işlerden anlamıyosan elde diktiğinin düz gideni olsun kumaşı tutsun yeter diyosan tavsiye ederim sırnaşık şey ama bu işi bilenler büyük ihtimalle makineyi beğenmicekler :teytey::teytey::teytey:

ay cok guldum elde dıktıgımın duz gıdenı hasırnaşık şey
ıs gorsun yeter dıyenlerdenım ben
aslında ıyı dıkıs bılsem bu konuda tecrubelı olsan sıngerın o dedıklerınızden almayı tercıh ederım ama sadece duz dıkıs kullanacaksam cok para vermeyede gerek yok sanırım

tesekkurler canlar

singer aldım ben çok mennunum...yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum...kızıma basit elbise ve tunik diktim...

yenımı aldın canım kaça aldın ,ozellıklerı nasıl anlatırmısın bende almayı dusunuyorumdaCADIARZU

ay cok guldum elde dıktıgımın duz gıdenı hasırnaşık şey
ıs gorsun yeter dıyenlerdenım ben
aslında ıyı dıkıs bılsem bu konuda tecrubelı olsan sıngerın o dedıklerınızden almayı tercıh ederım ama sadece duz dıkıs kullanacaksam cok para vermeyede gerek yok sanırım

tesekkurler canlar

:lepi: tamam o zman sende artes al gerçi bide scarlet vardı 25 milyona ama o çok ucuz hiç işe yaramaz diyip almadım ben Kötü Kazen

neyse eğer artes almaya karar verirsen ben sana link veriyim kargo dahil 38 milyona mal oldu bana diğer sitelerde araştırdım kargosuz 35 gibi rakamalar veriyolar kafamçokkarıştı

arkadaşlar bugün yarın sinbo makinesi alıcam sipariş vercem overlok diktigi için iki işi br arada yapıyor aranızda alan varsa önerileriniz cevap yazarsanız sevinirim

sıngerın dısında makıne tavsıye etmem sıngeer ısın ustası bence normal makıneler ovewrlok yapmaz sadace zülfile ceker .bunu alacagınız yere sorun .sıngerın makınelerıde zülfile cekıyor fakat bence overlok daha guzel benım overlok makınem yok ceket dıkecegım zaman kesıyorum butun parcalarını 1.50 krs overlok cektırıyorum

şahsen ben elna dikiş makinesini tavsiye ederim. şu sıralar singerde çin üretim ,kalitesi düşük ürünler var

SCARLETT TSM-201 ÇİFT MAKARALI MİNİ DİKİŞ MAKİNASI. 24,99 YTL
arkadaşlar ben dikişi bilmiyorum şimdilik pratik yapmak için ucuz makina almak istiyorum sizlerden yardım istiyorum güvenip alabilirmiyim alanlar varsa yorumlarını yazabilirlermi

selam arkadaşlar,bende uzun zamandır dikiş dikmeye merak sardım,dün dikiş makinemi aldım,singer 4210 Fashion,inşallah iyidir,daha hiç kullanmadım,bende artık diktiklerimin resimlerini paylaşırım sizlerle,ama hiç kalıp paylaşımı yok,herkez örgüye merak sarmış,kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaşlar bende şu minik el makinalarından satın almıştım ama kenarda duruyor kullanamıyorum siz kullanmayı biliyorsanız lütfen bana yardımcı olurmusunuz??? nolursunuz çok ihtiyacım var :)) hani şu tek makaralı elde pratik dikiş makinası zımba gibi olanlar... nolur yardım edin :)))

X