Kızlar Dikiş Makinası önerileriniz...

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar ;
Dikiş makinası almak istiyorum kendi çapımda evde etek pantalon paçası vs dikmek için,
Bazen belki şekilli de dikebilirim
Netten baktım biraz Sinbo nun çok çeşidi var...
Ne önerirsiniz....

Kullanan yok mu arkadaşlar
Geyik bölümüne açsam gelirsinis ama dimi (hıh)

bence sinbo falan degilde evladiyelik bir sey al sinboyla sorunlar yasarsın
singerin az fonksiyonlu modelleri var ben yıllardır kullanıyorum

Filizcan ilgin için teşekkür ederim..
Hala kararsızım...

bencede singerden şaşma. Singerin/Yoknaz modelleri mesela gayet kullanışlı pratik dikiş için şakkıdı
Ben bu modelini alabilmeyi planlıyorum gece rüyama giriyo yahuu :asigim:
quantum9940my0.th.jpg]
Quantum9940

Son düzenleme:
ben profesyonel anlamda dikiş dikiyorum ve senelerdir singer yoknaz kullanıyorum çokta memnunum eğer dikişi ilerletirsen birde overlok makinasına ihtiyacın olucak dikiş paylarını temizlemek için

kesinlikle singerden şaşma...annem neredeyse 15 yıldır singer makinesini kullanıyor çokda memnun kaldı....maşallah hala ilk günki gibi ama bu seferde dikiş diken yok:))...sevgilerrr

ewet sana katılıyorum cnm singerden şaşma ömür boyu kullan hayırlı günlerde inş :1hug:

bencede singerden şaşma. Singerin/Yoknaz modelleri mesela gayet kullanışlı pratik dikiş için şakkıdı
Ben bu modelini alabilmeyi planlıyorum gece rüyama giriyo yahuu :asigim:
quantum9940my0.th.jpg]
Quantum9940

Evet cnm singer çok kaliteli bir marka
Ve ömürlük die düşünüyorum..
İnşallah sende alırsın istedigini..

ben profesyonel anlamda dikiş dikiyorum ve senelerdir singer yoknaz kullanıyorum çokta memnunum eğer dikişi ilerletirsen birde overlok makinasına ihtiyacın olucak dikiş paylarını temizlemek için

Ben prosyonel degilim hatta amatör bile degilim igne ile dikiyorum hep
Tavsiyelerin için teşekkür ederim..
Sanada başarılar dilerim inş senin kadar ilerletevilirim....

kesinlikle singerden şaşma...annem neredeyse 15 yıldır singer makinesini kullanıyor çokda memnun kaldı....maşallah hala ilk günki gibi ama bu seferde dikiş diken yok:))...sevgilerrr

Ömürlük dimi Tatoş
Teşekkür ederim...
Bana göndersene kullanmıyosanıs :icecream:

ben kullaniyorum ama senin bulman zor bunu yurt disinda bu cesitler. sana tavsiyem singer ya da diger tr markalara bak mutlaka bulrsun istedigin ozellikte olani ama otomatikten yani elektronikten sasma. yeni modelleri cikior her zaman. varsa turkiye de, brothers diye bir marka var onlarin ki de iyi. mesela husquvarna da var. ama onlar tr de var mi bilmem.

Araştırıyom bende alakan için çok teşekkür ederim.
Elektronik al diyosun yani...
Aklımda canım çok saol...

slm ben dikisi ilerlettim evde kendime elbiseler dikiyorum onerilerin var mi dikis dikerken bir turlu duz dikemiyorum. hep yamuk gorunuyor dikis bunu nasil sabitlerim yaa. :KK43: ..cok seviyorum aklimda degisik modeller var iyi bir stilistim aklimca ama dikise grince modeldeki o dengesiz dikisler benisinir :/ ediyor....

Kolay gelsin canım
Ben hiç anlamıyorum dikişten hele elbise etek vs vs
Teşekkür ederim paylaşımın için...

a.s.arkadaşım ben sana singer ,zetina ,paff.
tavsiye ederim.ben ismek kursuna giyim bölümüne gidiyorum.ordaki makina paff.bende singer aldım,eve dikişlerimi çok güzel dikebiliyorum.sana da güzel dikişler diliyorum.a.sa.s

slm ben dikisi ilerlettim evde kendime elbiseler dikiyorum onerilerin var mi dikis dikerken bir turlu duz dikemiyorum. hep yamuk gorunuyor dikis bunu nasil sabitlerim yaa. :KK43: ..cok seviyorum aklimda degisik modeller var iyi bir stilistim aklimca ama dikise grince modeldeki o dengesiz dikisler benisinir :/ ediyor....

selam cok pratik yapman gerek. birde düzgün dikebilmen icin dikisi sabiteyen aparatlar var makinanı aldıgın yerden yardım istersen seni yönlendirirler kolay gelsin

bende balılkesırde dıkıs kursuna gıtım hocamın tavsyesı uzerıne sıngerın premıum 9876 aldım memnunum fakat cok kalın kumasları sıngerın butun makınelerı dıkmıyor

sinnnnnnnnnnnnnnngerrrrrrrrrrrrrrr deyım baska bır seyyyyyyy dememmm ( babam beko nun makınesini almıştım oldan cektigimi bir ben bilirim bir allah bilir ) olun için singer evde kullanacagın az foksıyonlu modelleri var cnm

merhaba canım bundan 1 hafat önce bende sinbonun sm812 model dikiş makinasını aldım normal evdeki dikişleri ve baist piko yapabilirsin ben fiyatı uygun olduğu için onu aldım ve hoşumada gitti dikişi güzel daha önce singerin cosmo 7468 modelini kullanıyordum çok harika bi makinaydı ama sinboda iş görüyor

Ben de yeni aldım SINGER 9876 harika!.....................
Darısı senin başına!......

benim makinam singer yoknaz en iyisi singer al diğerleri çabuk bozulabilir

bencede singerden vaz geçme..bende 15 - 16 yıldır kullanıyorum..kotda dikiyorum ipekde...penyede...hiç sorun yaşamadım...şimdiki modeller daha gelişmiş..pişman olmazsın..

evet singer yoknaz guzel bı makina
nakiş overlok vs ayrıntılarıda var
memnun kalırsın

X