Ekmek yapma makinesi hakkında...

benim ki de sinbo çok memnunum arkadaşlar çok güzel tertemiz en azından içinde neolduğunu biliyorsunuz fırınların hali malum yanii..
özelliklede çocuk olduktan sonra böyle konularda daha hassas oldum.sinbo yu tavsiye ediyorum..

kızlarr,ben jowissa marka ekmek yapma makinesi aldım.markasını daha önce duymadığım için tereddüt ettim ama gerçekten beklediğimden daha iyi sonuçlar alıyorum.hatta şuan ekmeğim pişiyo mis gibi kokular yayılmaya başladı evecokacimcoook

benim merak ettiğim şey bu makinelerde pişen ekmeğin tadı fırınınki gibi oluyormu.bazı yerlerde mayaya konulan şekerden dolayı sanırım tatlı olduğu söyleniyor arada oda güzel olur ama sürekli tatlımsı ekmekten bıkıp normal ekmek istermişim gibi geliyor.CADIARZU

kızlar bende yaklasık 1 aydır tefal kullanıyorum cok memnunum sadece yogururken ses cıkartıyor oda bence rahatsız etmiyor her seyını hesapladık dısarıdaki ekmeklerden cok cok daha karlı şiddetle tefali tavsiye ediyoruım

kızlar bizde annemle geçen king marka ekmek yapma makinesi aldık. ilk deneme biraz fiyasko oldu ama gene de iyi bir sonuçtu. ama annemle şunu merak ediyoruz bu ekmak yapma makineleri ne kadar elektrik harcıyo ki aceppp fisfisfis 3 saat pişirme süresi çok uzun gibi geldi bize korktuk :umursamaz:benneyaptımki

benim de var benimki de sinbo tavsiye ederim.. hamuru da çok güzel yapıyo hamur yoğurma külfetinden kurtarıyo..zemuszemus

benim bir komşum sinbo 4705 almış ama anlamamış bana getirdi sen yap banada öğret diye. ilk denemeden itibaren süper ekmekler yapıyoruz. tadı da normal ekmek tadı öyle tatlımsı değil.

malzemeleri koymak 1 dakika bile sürmüyor. bakkala gidip ekmek alsak daha fazla vakit geçer :))sonra o kendi kendine 3 saat yoğuruyor pişiriyor.
bende alsam acaba ilk hevesim geçerde makine öyle kenarda beklermi diye düşünüyorum

kızlar biz 1,5 senedir hergün kullanıyoruz hele ramaznda geceye hamur ayarlayıp pizalar pişiler çörekler ohh mis gibi çok sevdik valla bozulursa ertesi gün yenisini alırız diyoruz gerçekten çok alıştık çeşit çeşit ekmeğe...

bende sinbo kullanıyorum çok kullanışlı ekonomik yararlı bi alet tek problem 3 yıldır ayarını tutturamamış olmam kaydirigubbakcemile3 bi çok bkabarıyo taşıyo bi hiç kabarmıyo taş gibi oluyor

bak ekmek yapasım geldi acaip yaa.
ama birşey aklıma takıldı .sizce sinbonun bu ürünümü böyle kaliteli çıkmıştır , yoksa bu markanın başka ürünlerinide rahatlıkla kullanırmısınız?
bana göre sinbo basit bir marka elektirikli ürünlerin alt sınıfı..sizden sonra nette yaptığım incelemelerde gördüm fiyat acaip uygun , dışarıdan derli topluda gözüküyor ürün.. bilemedim yani..sizlerde tavsiye ediyorsunuz arada kaldım ben fikir konusunda..normalde sinbo hayatta para verip alacağım bir ürün değildir benim.ne diyorsunuz bu marka olayına ?

bak ekmek yapasım geldi acaip yaa.
ama birşey aklıma takıldı .sizce sinbonun bu ürünümü böyle kaliteli çıkmıştır , yoksa bu markanın başka ürünlerinide rahatlıkla kullanırmısınız?
bana göre sinbo basit bir marka elektirikli ürünlerin alt sınıfı..sizden sonra nette yaptığım incelemelerde gördüm fiyat acaip uygun , dışarıdan derli topluda gözüküyor ürün.. bilemedim yani..sizlerde tavsiye ediyorsunuz arada kaldım ben fikir konusunda..normalde sinbo hayatta para verip alacağım bir ürün değildir benim.ne diyorsunuz bu marka olayına ?

sadece ekmek yapma makinasını al zemuszemus

canım sinbo her yerde var ve fiyatıda çok uygun bence yanılıp şaşıp bu ürünü düzgün yapmış sinbo başka aletlerinden hiç memnun değilim çünkü

canım sinbo her yerde var ve fiyatıda çok uygun bence yanılıp şaşıp bu ürünü düzgün yapmış sinbo başka aletlerinden hiç memnun değilim çünkü

işte bende olumlu gelen tepkilerden sonra ondan şaşırıp sordum ya gamyoncuiremsu

benımkının modelı 4705 canım ..

Merhaba çıtır-pıtır bana yardımcı olmanı rica ediyorum.Bende yeni aldım sinbo4705i ama bir türlü kabarmıyor ekmekler.4 tane çöpe attım.Bana yardım edin ne olur.Nasıl yapıyorsunuz?Herşeyi uyguladım tüm talimatlar tamam ama olmuyor çıldıracağım öfff

bende ilk ciktiginda 3,5 sene once filan almistim o zamanlar cok sik kullansamda suan icin fazla kullandigim soylenemez domo marka iyi cok memnunum

Merhaba çıtır-pıtır bana yardımcı olmanı rica ediyorum.Bende yeni aldım sinbo4705i ama bir türlü kabarmıyor ekmekler.4 tane çöpe attım.Bana yardım edin ne olur.Nasıl yapıyorsunuz?Herşeyi uyguladım tüm talimatlar tamam ama olmuyor çıldıracağım öfff

kaba önce sıvıları sonra kuru malzemeleri ilave edip sonra unu suyun üstüne yayılacak şekilde koy. tuz şeker ve en son mayayı en üste sudan ıslanmayacak şekilde koy sarsmadan makineye yerleştir. en cok orda sorun oluyormuş. birde hava şimdi soğuk olunca ilave ettiğin su sıcağa yakın ılık olsun. şekerde mayalanmaya yardımcı oluyor tatlı olacağını düşünme sakın. ben ilk günden beri güzel ekmekler yaptım bende sorun olmadı. hızlı ekmek seceneğide kabarmıyor. mutlaka kitaptaki pratik kek tarifinide yapın herkes cok beğeniyor

kızlar bu nasıl birsey ya kullanan varmı sinbo severek kullanıyorum herseyi ama ekmek yapma makinesinde kararsızım birde tek degilde iki bıcaklı karıstırma olunca ortası cökmüyormus sizde duydunuz mu

Eklentiler

• $180.jpg
    $180.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 71
kızlar mutak terazisi mutlaka şart..makinenin içinden çıkan bardakla yaparım falan diordum atsan kafanı yarar:)) terazi almış eşim 15 tl ye unu tartarak koyuyorum.önce sıvılar -yumurta varsa- şeker tuz un araya peynir koyuyorum unun diğer yarısını döküyorum sonra ortasını küçük bi çukur yapıp mayayı koyuyorum Bismillah deyip aklıma geleni okuyup kapağı kapatıyorum mmmmm maşallah tzptaze peynirli bir ekmek...kızım ağzına peynir koymaz bu ekmekle peyniri farketmio bile:))
ama bi sorunum var benimki tefal ve kek yapapmıyorum bir kere harika kabardı cama değcek sandım sonra onu birdaha tutturamadım tefal kullanan varsa yardım etsin lütfen..

X