Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclari Yağlı Olanların Paylaşım Alanı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

:(emoxsx:(

dönüşte uğruym ben sana..
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
100
0
38
kızlar saçlarım çok yağlı yıkıyorum fönlüyorum ertesi gün yağlanmaya başlıyo napacağımı şaşırdım ağzımın tadıyla bi fön kullanamıyorum lütfen yardım edinnnnnnnnn

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar saçlarım çok yağlı yıkıyorum fönlüyorum ertesi gün yağlanmaya başlıyo napacağımı şaşırdım ağzımın tadıyla bi fön kullanamıyorum lütfen yardım edinnnnnnnnnlaelaelaelaelae

Mutlaka her yıkamadan sonra son durulama suyuna 1 tas suya yarım çay bardağı elma sirkesi koy yavaş yavaş dök ve friksiyon yap ama bunu sürekli yapmalısın uzun vadede saç derisindeki yağı dengeleyecektir.Bir de bitkisel şampuan kullan ben tresan ısırgan otlu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim benim de saçlarım yağlı ama 2 gün rahat kullanıyorum.Umarım işe yarar.Sevgilera.s.

Mutlaka her yıkamadan sonra son durulama suyuna 1 tas suya yarım çay bardağı elma sirkesi koy yavaş yavaş dök ve friksiyon yap ama bunu sürekli yapmalısın uzun vadede saç derisindeki yağı dengeleyecektir.Bir de bitkisel şampuan kullan ben tresan ısırgan otlu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim benim de saçlarım yağlı ama 2 gün rahat kullanıyorum.Umarım işe yarar.Sevgilera.s.

arkadaşlar aynı dert bendede var ve ben çok rahatsızm hergün kafa yıkamaktan yada banyo yapmaktan sinüzit oldum dediğin elma sirkesini denicem inş faydalı olur.tşk...sengözlerimebaksanab

arkadaşlar aynı dert bendede var ve ben çok rahatsızm hergün kafa yıkamaktan yada banyo yapmaktan sinüzit oldum dediğin elma sirkesini denicem inş faydalı olur.tşk...sengözlerimebaksanab

amann dikkatyasakkelime havalar zaten soğuk koru kendini boşver yağlı oluwersin sağlığından önemli değil ya 2 günde 1 yıkamanı tawsiye ederim ve mutlaka elma sirkesi olucak her yıkamada kolay gelsinyerimseniben

kızlar çok teşekkür ederim elma sirkesini biliyordum da
çok pis kokuyo yaaaaaa

bide benim bi yöntemim vardı onu anlatıym size
1-2 limonun suyunu son durulama suyunu katıyosunuz
yıkıyosunuz işe yarıyoda ben her defasında eriniyorum

yapmak isteyen varsa yapabilir

saçlarının çok yağlı olduğunu hissettiğinde saçlarının dibine bebek pudrası dök ve iice arındır saç diplern beyaz beyaz görünmesin cnm
birebirdira.s.

bebek pudrasını ben de Derya Baykal'dan duydum ve denedim. saçlarını bir gün daha idare ettiriyo.
benim de çok yağlı saçlarım her gün yıkıyordum ama artık gün aşırı yıkamaya başladım.

aynı sorunu bene fazlasıyla yaşıyorum emin olun limonda denedim yağlanmaya karşı şampuanlarda kullndım ama hiççç etki etmedii her sabah saçımı yıkamak zorundayım yoksa ağırlaşıp kafama yapışıo buda saçlarımn dahada seyrek görünmesine neden oluyor eczaneden daha bugün bi şampuan aldım saç temizleyici çok iyimş birde saç analizi yaptırdım inan bendeki yağ kimsede yoktur gördüğümde midem bulandı o derec iğrenççç saç küklerimi yarım cm geçikk yağ var kafamda saç analizini her yer yapıyomu blmiyorum istersen kullandığım şampuanın adını verebilirm market şampuanlarıınn hiç bişeye etkisi yok bu aldığım şampuanı saç derime iice yedirerek köpürtüyorum 2 dk bekliyorum duruluyorum içinde hiç bir katkı maddesi yokk öyle diğer şampuanlar gibide köpürmüyor zaten dalin bebe şampuanı gibi köpürmesii gerçekten tavsiye ediyorumm

prozinc şampuan ( mor renkte olan) yağlı saclar için iyiymiş kızlar eczande satılıyor, bende alıcam..

Benimde saçlarım inanılmaz derecede yağlı, ince telli, seyrek. Tresan Isırgan otlu şampuannı kullanıyorum. 2. gün çok az pudra döküp iyce dağıtıyorum tabi temiz olması daha iyi ama özellikle kışın 2. günde bir yıkayabilmek için ideal. Ama uzun vadede tresan işe yarıyor.

ya emos senle her konudada karşılaşıyoruz yapışık ikiz miyiz ne :)
aynı sorun bendede var hergün yıkamaktan bıktım.saç kremi bile kullanamıyorum.ama son 2 aydır blendaxın yağlı saçlar için olan limonlu yeşil çaylı bi şampuanı var ondan aldım.artık 2 günde bir yıkayabiliyorum hatta okula gitmezsem 3. gün yıkıyorum :KK70:

ya emos senle her konudada karşılaşıyoruz yapışık ikiz miyiz ne :)
aynı sorun bendede var hergün yıkamaktan bıktım.saç kremi bile kullanamıyorum.ama son 2 aydır blendaxın yağlı saçlar için olan limonlu yeşil çaylı bi şampuanı var ondan aldım.artık 2 günde bir yıkayabiliyorum hatta okula gitmezsem 3. gün yıkıyorum :KK70:

sana herbal glo'yu önerebilirim düzenli kullanıldığında yağ dengesini düzenliyormuş ben aldığım eczaneye güvenmeyip demeyimde farklı düşüncelerden yararlanmak için farklı 2 eczaneye sordum biri çok güzel bi şampuan dedi besleyiciside var onuda söyledim saçlarına çok iyi gelir ama şampuanını mutlaka kullan,saçların gürleşir dedii ben onların yalancısıyım..sırnaşık şey

mülteci çok haklısın valla
sorunlarımız aynı :KK43:(
ve biz seninle aynı şampuanları kullanıyoruz
içlerinde en iyisi bu çıktı ama ben daha kalıcı bişey istiyordum
ama bu şampuan hiç yoktan iyidir

şu yağlardan bi kurtulsam bi sorunum kalmıcak valla

mülteci çok haklısın valla
sorunlarımız aynı :KK43:(
ve biz seninle aynı şampuanları kullanıyoruz
içlerinde en iyisi bu çıktı ama ben daha kalıcı bişey istiyordum
ama bu şampuan hiç yoktan iyidir

şu yağlardan bi kurtulsam bi sorunum kalmıcak valla

ya ben saçlarımdaki yağlanma için doktoruma şampuan soracaktım unutmuşum.kontrole gidicem 2 hafta sonra o zaman bi sorayım unutmazsam :)

kızlar aynı sorun bende de var ben vichy nin yağlı kepek şampuanını aldım.bugün ilk kez kullandım.faydası olursa yazıcam size.

kızlar saçlarım çok yağlı yıkıyorum fönlüyorum ertesi gün yağlanmaya başlıyo napacağımı şaşırdım ağzımın tadıyla bi fön kullanamıyorum lütfen yardım edinnnnnnnnnlaelaelaelaelae

aynı dert bende de vardı emoş :KK43: ama ben uzun süredir bıoxın yağlı saçlar için olanını kullanıyorum şimdi en azından saçlarım 2 gün falan kalsa yağlanmıyo yağlansada eskisi gidi deil ...

X