mide yanması

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
6
43
arkadaşlar resmen cayır cayır sancı veriyo sanki mideme cok fena ya şurup yetişmiyo artık alev alev canım cok yanıyo

Bugün mide yanmasından öleceğimi sandım.Sanki midemde bir ateş vardı ve yemek borumdan ağzıma kadar çıkıyordu.Sonra da herhalde bu yanmanın sonucunda yanma hafifleyince mide kasılmaları ve krampları başladı.Benim bebeğim de dönmedi.Başı yukarıda olunca mideye baskı yaparmış.

benim en son aralıkta başı aşagıdaydı ama şimdi nasıl bilmiyorum tek tesellim dogum olur olmaz gecermiş mide yanması öyle bi yanıyoki şurubu içince sanıyorumki 50 derece sıcaklıkta soguk suya atladım Allah tüm hamilelere kolaylık versin hic dısardan göründügü kadar kolay diilmiş

kızlar soğuk su işe yaramıyo mu
benim yanmam geçti soğuk su içiyorum rahatım artık bi ara çok kötüydüm
bide gece yatmadan sütü de ısıtmadan için o da işe yarıyo
geçmiş olsun

yeni bişe duydum badem çok iyi geliyormus mide yanmasına daha denemedim ama sizinlede paylasmak istedim

bende midem yanınca sakız çiğniyorum çok da iyi geliyor bana denemeye değer bence

hadi siz hamilesinizde yanıyo mideniz benimki neden yanıyo yaasenağlama

Mide yanmasının anında çözümü 1 ELMA kızlar yiyin ve nasıl geçtiğini görün.

kızlar bana da maden suyu iyi geliyor hem hamileler içinde faydalı aynı zamanda elmada iyi geliyor.ilaçtan daha iyidir

kizlar ben hamile oldum icin cok midem yanardi doktorum adacayi tavsiye etti
birde yediklerimize dikkat etmemis lazim
acili yiyeceklerden, eksililerden ve tatlilardan uzak durun bunlar mide yanmasini cogaltiyor

Ben daha 16 haftalık hamileyim 1,5 aydır midemin yanmasından ölüyorum.
Doktor ilaç vereyim dedi içmem dedim.
Limonlu soda biraz da olsa işe yarıyor, şimdilik böyle idare ediyorum.

evt ya hıc bıseyın faydsı yokkkk alev aleevvv mıdemden bogazıma kadr yanıyooo

ya surda kalmis bir ayim doguma midem yanmaya basladi annem diyo cocuk saclaniyormus :eek:)

daha dogrusu sürekli geyiriyorum ve agriyo gibi yanma var anlamadim gitti offf :eek:((

KIZLAR BENİMDE ACAYİP MİDEM YANIYOR..
1-RENİE ŞURUP RAHATLIKLA İÇEBİLİRSİNİZ GEBELİKTE HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR.DR DANIŞABİLİRSİNİZ.
2-ACI VB BAHARATLARDAN UZAK DURUN.
3-YEMEK YEDİKTEN HEMEN SONRA YATMAYIN UZANMAYIN...
4-VE YATMADAN ÖNCE SÜT İÇİN
BUNLARI YAPARSANIZ İYİ GELİYOR... a.s

Merhabalar, ben yeniyim daha bi kac gun oldu uye olali, bende 31 haftalik hamileyim benimki mide yanmasiyla kalsa iyidir, nefes almakta zorluk cekiyorum biri sanki bogazimi SIKIyormus gibi nefessiz kaliyorum yani nefes almakta gucluk cekiyorum.Cam'i aciyorum rahatlatiyor ama, bu seferde havalar soguk usutecegim diye korkuyorum. Rahim buyudugu icin ic organlara baski yapiyormus, bi an once dogursamda kurtulsam annemin degerini simdi daha cok anliyorum.Allah butun bebek bekleyen anne adaylarina kolaylik versin.

X