Evliyken taciz edilmek

Loiseauxrouge

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.526
891
Arkadaşlar evliyken hiç tacize uğradınız mı,taciz derken elle taciz değil,evli olduğunuzu bile bile tabiri caizse size asılan oldu mu ,sözle davranışla:eek:fisfisfis

Son düzenleme:
Arkadaşlar evliyken hiç tacize uğradınız mı,taciz derken elle taciz değil,evli olduğunuzu bile bile tabiri caizse size asılan oldu mu ,sözle davranışla:eek:fisfisfis

Bak çok sinirlendim şimdiii, bi erkek buna cesaret ediyorsa onun anasından
emdiği sütü burnundan getireceksin... Kötü KazenKötü Kazen

Benim başıma geldi. Çok kötü bir durum. İş yerinde birinin bakışlarından çok rahatsız oluyordum. Ve bu kişi benim evli olduğumu biliyordu. İş yerimizin girişinde kart basmak için sıraya giriyoruz. Yine birgün o sıradayken bunun bakışlarını farkettim çok rahatsız oldum. Ve o anda tepkimi belli etmezsem diğer kişilerin benim hakkımda kötü düşünebileceğini tahmin ederek tersledim adamı. Bu olaydan sonra iş arkadaşları dışlamışlar onu. İş yeri müdürümüz bana eğer rahatsız oluyorsan işten çıkarıcaz dedi. Ben eşini ve çocuğunu düşünerek işten çıkarılmasını istemedim.

maalesef benimde başıma geldi.üstelik en yakın arkadaşımın kocasıydı .ailece görüşüyorduk.telefonla taciz etti ,defalarca uyarmama rağmen devam edince hem eşime,hemde onun eşine söylemek zorunda kaldım:çok üzgünüm:

benimde basima telefonla geldi kim oldugunu soylemiyordu ilk once esime soylemedim ama aramaya devam edince esime anlattim o aradiginda esime verdim telefonu iyi bir kufur yedi esimden sonra numarami degistirdik kurtuldum cok sukur :teytey:

Hiç başıma gelmedi şükürler olsun..
Ama Allah cezalarını versin buna cesaret gösteren adamların hiç bir şey diyemiyorum..

Alışverişe çıktığımda çoğu kez iğrenç bakışları ben de farkediyorum , yüzüğü gözlerine sokucam nerdeyse ama , hiç umurları değil. İçinde iğrençlik barındıran adama yüzük falan hak getire. Sadece bakışlarla kalsın bu tacizler diye dua ediyorum , hiç olmasın diye edemiyorum , çünkü sokaktaki adam belli , kadına verilen önem belli , böyle bir olayla karşılaşınca kadının yiyebileceği damga belli ülkemizde :KK43:

Firmalarla sürekli iletişim halinde olduğum için zaman zaman başıma gelmişliği vardır. Tabiiki taciz boyutunda değil. Kahve içebilirmiyiz birlikte gibi teklifler.
Kibarca reddetip evli olduğumu söylediğimde zaten yaptıkları hatanın farkına varıyorlar. Ama anlamayıp terbiye sınırlarımıda zorlayan olursa hiç acımam adamın beyinini patlatırım
jeyyar

..............................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
...........................................................

bir kaç sene önce telefonla sürekli rahatsız ediliyordum.üstelik salak numarasını gizleme gereği bile duymuyordu.Günlerce telefonumu çaldırdı hiç konuşmadı.Eşim delirmek üzereydi sürekli numarayı aradı hep kapalı ya da açmıyor.Eşim sonunda pazar günü sabahın köründe kalktı aradı.Telefonu adamın karısı açtı bilmem kimin telefonu diye .Eşim kadına durumu anlattı bir daha da rahatsız edilmedim.

canım acaba kimdi ,numarayı hiç gizlememiş olması tuhaf ,keşke araştırsaydınız.CADIARZU

.........................................................

o zaman sürekli iş görüşmelerine gidiyordum. İstanbul'un yarısına cv bırakmıştım.Kadın kocasının adını söyledi tanıdığım biri değil.Devam etseydi savcılığa dilekçe verirdim.

Anladım canım ,demek iş görüşmelerinden birinde seni görmüştür,böyle şeyler oluyor ne yazık ki bir de insan güzelse ,dikkat çekiyorsa daha fazla oluyor canım:teselli:

...............................................................

nişanlıyken malesef ellede tacize uğradım ahlaksız bi adam tarafından.hiç unutmuyorum bara eğlenmeye gitmiştik ailecek nişanlımda yanımda,bu olay bodrumda yabancı turist tarafından oluyo.tam oturcağım yere gidiyorum bi el popomu sıktığını hissettim o anada nevrim döndü ama sesimi çıkaramadım eşimden dolayı orda cıngar çıkmasını istemedim,sonra yine bodrumda bi tane yaşlı adam yan masadaydı karı koca onlar belli yani adam bana arkasını dönüp şortunu indirip poposuna şak şak diye vurmaya başladı vee benn şok üstüne şok yaşadım,eşime dedim böle böle diye hemen ayrıldık ordan turist olunca bişey yapamıyosun tabi.yaa burda ve yazlık yerlerde malesef taciz çok oluyo.biz evlendikten sonra oralar pek gitmemeye karar verdik en sağlıklısı bu.en son geçen gün sökede araba servisinde fotomun çekildiğini gördüm vee ben nedense eşim olunca yanımda susuyorum.ne kadar doğru bilmiyorm ama eşim biraz hırçındır korktum kavga etmesinden yine sustum,sonra bi tane daha kıs geldi a a a bi baktım onunda fotosunu çekiyolar.allahım dedim ne sapık insanlar var diyee.allah korusun beterinden
Canım yazdıkların üzücü ve sinir bozucu ama bir şeye çok güldüm ,adamın şortunu indirip poposuna şak şak diye vurması çok komik,yani poposunu bir kadına gösteren adam çok ilginç ,adama gösterse daha normal gelirdi jeyyar:teselli:

evet arkadaslar malesef özelliklede calısan bayanlar sıkca bu tarz tacizle karsılasabiliyorlar..iğrenç bir duygu.. düşünüyorsun bendemi hata var acaba farketmediğim diyorsun ..ama yok kendinden eminsin.. cibiliyetsiz insan cok fazla malesef..

Bak çok sinirlendim şimdiii, bi erkek buna cesaret ediyorsa onun anasından
emdiği sütü burnundan getireceksin... Kötü KazenKötü Kazen

arkadasım yukarı tükürsen bıyık aşagı tükürsen sakal..
emdiği sütü burnundan getirmek cok kolay ama türk toplum yapısında erkektir bişey olmaz..özellikle iş ortamında sen ne kadar masum olursan ol çok afedersiniz..kaba tabirle bana kuyruk salladı derse bayanın adı cıkar haberin bile olmaz.. fazla olay cıkartmadan sessizce ama can alıcı halletmek lazım meseleyi..

X