Cilt Bakımı Ürünleri Diadermina cilt bakım ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
A

Arwen

Ziyaretçi
Merhaba, :1hug:
Diadermina diye bir markayı çok övüyorlar, fisfisfis
ben tereddüttediyim alıp almama konusunda, :1closedeyes:
aranızda bilgisi olan yada kullanan varsa yorumlarını bekliyorum
:kahve:
Şimdiden teşekkürler.. :asigim:

bnde onun problemli ciltler için yüz temzleme jeli var 3-4 aydr kullanıyorum cildi berraklastrıyo yani ii gelio gerci bn hala su sivilclerdedn kaln kırmızı izlerden pek kurtulamdım pürzsz olsun istiyorum ama olmuyosenağlama

kırmızı lekeler için tretin kullanılabilr canım.. sadece geceleri az az sürmek lazım, gündüz sürülmemeli çünkü güneş ışıgıyla temas etmemeli, cildin biraz soyulur ama 1 ay sonra rahat edersin daha taze bir cilt cıkar, kırmızı lekelerden kurtulursun.. kullanalar bu sonucu almış ben daha kullanmadım ama başlıycam. eczanede satılıyıo 14 ytl civari..

Ben diadermine kullanmıştım bir ara...Ne ekstra faydasını gördüm ne de zararını, eğer cildin normalse, bir problemin yoksa o güzelliği korur, devam ettirir; ama yağlı, sivilceli, çok kuru vs. problemli ise belki sorununu çözemeyebilir. Bu arada diadermine in göz makyaj temizleyicisi gerçekten çok güzel, o ürünü tavsiye edebilirim.

kizlar ben diaderminin yüz temizleme suyu, ve sütünü kullandim. gayet hosuma gitti. ferahlik veriyor insana. tabi bu kisiden kisiye degisebilir. cünkü herkesin cilt tipi farkli

Ben cildim yağlı ya da karma arası olduğu için (ne olduğunu keşfedemedim henüz) nemlendiricisini kullanıyorum, 2 tüp bitirdim, su bazlı güzeldi. Şimdi yeni nemlendiricimi aynı zamanda kırışık önleyici olarak aldım. 25 yaştan itibaren kullanılabiliyormuş, kokusu falan çok hoş. Düşünürsen şu an migrosta kampanyada.. Ben kendi adıma memnunum..

canım hassas ciltler için temizleme sütünü,ve göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum harika bence tavsiye ederim

ya bende daha bugün diadermine in yüz temizleme jeliyle toniğini aldım bi iki yazdan kalma sivilce izi kaldı bi de farkettim gözeneklerimdehafif de olsa açılma meydana gelmiş inşallah geçirir onları yaa.memnun kalırsam yazıcam sonuçları 1ayda etkisi belli oluyomuş çünkü. çok memnun kalan var mı acaba bu iki üründen,gözle görülür iyi bi gelişme falan...?

canim ben hepsinden aldim gece kremi gunduz kullanmak icin tonufi ve sutunu aldim
ama burada cok pahali turkiyeye izine gittigimde almistim cook memnunum
memnunum derken kirisiklar sikilastirma kremini kullanmaya henuz yeni basladim
bakalim nasil bir sonuc vericem ama hem daha yasim kac ki
olsun hevesim gitti en azindan

ben diadermine problemli ciltler için olan yüz yıkama jelini kullanıyorum.çokkkkk memnunum.siyah noktalarımda azalma oluyo bu jelle.tabi ben temizliyorum zaman zaman ama normalde daha çok çıkıyolar bu jel azaltıyo.daha önce almıştım ii geldi sonra bitince başka bi jel kullandım onu bitirene kadar öldüm valla.su gibi hiç işe yaramamıştı.şimdi tekrar diadermine'e döndüm.mutluyum:)tavsiye ederim.ama başka bi
ürününü kullanmadım

arkadaşlar bnde göz makyajı temizleyicisi aldım daha kullanmadım umarım memnun kalırım

ya 1 ayı geçti diadermine den memnun kalmadım açıkçası tamamen geçirmedi siyah noktalarımı 2.aya yaklaşıyorum kullanmaya başladığımdan bu yana azalma var gibi sadece ama var gibi....yani başka da bişi yok

kızlar bende 1 hafta önce diadermine pruty serisi aldım. yıkama jeli, toniği ve nemlendiricisi. almadan önce daha önce kullandığım markanın ürünleri yüzümü acayip kurutmuştu. akşamlar jeliyle yıkayıp tonikleyip nemlendirici sürüyorum sabahlrı evden çıkamdanda yine tonikle silip nemlendirici sürüyorum.cildim normal nemine geri döndü. ama başka bir etki görmedim açıkçası. kullanmaya devam ediyorum. siyah noktalarıma ve gözeneklerime bir etkisi olursa tekrar yazarım.
sevgiler....:nazar:

ben yikama jelini,tonigini ve nemlendiricisini kullaniyordum,biraktim..ozellikle nemlendiricisi cildimi putur putur ve gozenekli hale getirdi saniyorum...ama tonigi gayet guzel..yuz temizleme jeli cildimi biraz kuruttu sanki..anlayacaginiz bana pek faydasi olmadi..artik kullanmiyorum,hatta oyle duruyor..sadece tonik ise yaradi..ama cildim karma-yagli gibi..ona gor dusunun,belki kuru ciltlere iyi geliyordur..

ben kullanıyorum yüz temizleme jelinitoniğini ve nemlendiricisini..oldukça da memnunum...tavsiye ederim..

ben yikama jelini,tonigini ve nemlendiricisini kullaniyordum,biraktim..ozellikle nemlendiricisi cildimi putur putur ve gozenekli hale getirdi saniyorum...ama tonigi gayet guzel..yuz temizleme jeli cildimi biraz kuruttu sanki..anlayacaginiz bana pek faydasi olmadi..artik kullanmiyorum,hatta oyle duruyor..sadece tonik ise yaradi..ama cildim karma-yagli gibi..ona gor dusunun,belki kuru ciltlere iyi geliyordur..
göz makyajı temizleyicisini de kullanıyorum..inan bana memnun kalacaksın..ben çok memnunum..

Merhaba, :1hug:
Diadermina diye bir markayı çok övüyorlar, fisfisfis
ben tereddüttediyim alıp almama konusunda, :1closedeyes:
aranızda bilgisi olan yada kullanan varsa yorumlarını bekliyorum
:kahve:
Şimdiden teşekkürler.. :asigim:

arkadasım sakın ovgulere göre diil dr a danıs cıldıne göre bı bakım serısı dene bende var dıadermıne 3 lü set ama olece duruyor çünkü cildime uygun diil di kotu urun dıyemem ama en ıyı urun senın cıldıne uygun üründür ve herkesn cıldı farklıdır

ben hıc memnun kalmadım. kremı sıvılce yaptı bende
tonıgı de yapıs yapıs bır hıs bıraktı.

Bu konuya dikkat çekmek için tekrar yazma ihtiyacı duydum

Diadermina kremlerını kullan varmı yazabılırmısınız memnun kaldınız mı ?

X