Sivilceli Ciltler kırmızı sivilcelerin mi var??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bende yeni aldım.
Öncesinde kan testi yaptırmalı, eksiklik olup olmadığını bilmek gerek.
Ben aynı zamanda roacutanne kullanıyorum, sizce bir zararı olurmu ?
Mide bulantısını bende tam şu anda yaşıyorum:KK43:

güneş ışınları sivilcxeyi söndürür yanlış biliyosun canım. Güneşin yaydığı UVB ışınlarının iltihabı önleyici etkisi vardır. bu kanıtlanmıştır. yazın ilk günlerde sivilcelerin bu ışınlar söndüğü biliniyor. ama güneş aynı zamanda terlemeye yol açtıgından ciltte yağlanma görülür ve sivilce yeniden oluşur. bunun sebebi güneş değil terlemedir

arkadaşlar dün cildimdeki kırmızı sivilceler yüzünden dermatolojie gittim.normalde çok sivilcem çıkmaz ama buaralar sıkıntıdan mı bilmiyorum kırmızı sivilcelerim çıktı..

imex die bir krem verdi sivilcelerimin üzerine sürdüm sadece 1 kerede kızarıklığı aldı!!!bu ilacı sadece sivilcelerin üzerine sürüyosunuz bütün cildinize değil.

eczaneden 20 ytl ye aldım.tavsiye ediyorum.Arkadaşlar bir de yüksek faktörlü bir güneş koruyucu yaz kış kullanmamız gerekiyo.Çünkü güneş ışınları inanılmaz zarar veriyo cilde.

bir tavsiye daha çinko hapı cildi düzgünleştiriyo.bu sayede de sivilcelenmeyi önlüyo ayrıca saç dökülmesine de ii geliyo.
bilginize....a.s.

bende de sivilce ve kızarıklık problemi var ilaç kullanmak istiyorum aslında roucotten ya da zerotonin felan vb ama gebeliğe engel olduğunu duymuştu nişanlıyken bile yazmamıştı dr.siz ne kullanıyosunuz sizce de kullanmamlıyım değilmi hamile değilim en yakın zamanda düşünüyoruz inşallah

bende de sivilce ve kızarıklık problemi var ilaç kullanmak istiyorum aslında roucotten ya da zerotonin felan vb ama gebeliğe engel olduğunu duymuştu nişanlıyken bile yazmamıştı dr.siz ne kullanıyosunuz sizce de kullanmamlıyım değilmi hamile değilim en yakın zamanda düşünüyoruz inşallah

bu ilaçla ilgili konu da açtım acno eurotabs 4 ayda bebek poposu gibi yaptıgını duydum bi araştır derim

bu ilaçla ilgili konu da açtım acno eurotabs 4 ayda bebek poposu gibi yaptıgını duydum bi araştır derim

Ben d normald sivilce çıkmaz ama regl döneminde 1 kaç tane çıkıyor hep ama gece yatmadan önce sivilcenin üstüne BACtroban pomad sürünc sabaha kadar geçiyor..
Sivilce pro6ble
mi olanlara deneeyin derim..

arkadaşlar benim yüzümde yaklaşık 1 senedir sivilce var doktora gittim hap kullandım tatradox diye isotreyn azerderm diye ilaç kulandım ama yok fayda etmiyo denemediğim şey kalmadı organik sabun bile kullandım ama yok geçmiyo çıldırıcam sadece iki yanagımda bide çenemde var komple kaplamıyo belli bi halka şeklinde nasıl geçiririm yardım edin lütfen

Nerdeyse 3 ay kullanmistim cinko hapinu
Hic faydasini gormedim
Doktorumda kizmisti
Bosuna kullaissin diye
Cinko bagisiklik sistemini guclendiriyor
Esime doktor yazmisti sik hastalanmasin diye
Ben cilde bir faydasini gormedim
Ayrica cinko kreminini bile denedim
Fosss

X