Sivilceli Ciltler kırmızı sivilcelerin mi var??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

kokoshh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
112
5
37
arkadaşlar dün cildimdeki kırmızı sivilceler yüzünden dermatolojie gittim.normalde çok sivilcem çıkmaz ama buaralar sıkıntıdan mı bilmiyorum kırmızı sivilcelerim çıktı..

imex die bir krem verdi sivilcelerimin üzerine sürdüm sadece 1 kerede kızarıklığı aldı!!!bu ilacı sadece sivilcelerin üzerine sürüyosunuz bütün cildinize değil.

eczaneden 20 ytl ye aldım.tavsiye ediyorum.Arkadaşlar bir de yüksek faktörlü bir güneş koruyucu yaz kış kullanmamız gerekiyo.Çünkü güneş ışınları inanılmaz zarar veriyo cilde.

bir tavsiye daha çinko hapı cildi düzgünleştiriyo.bu sayede de sivilcelenmeyi önlüyo ayrıca saç dökülmesine de ii geliyo.
bilginize....a.s.

bnde 2-3 aydr kullanıyorum onu bnm sivlcelerime etki etmedi fazla.yüzü yıkadıktan sonra o kırmızılklar yeniden gözükür cünkü ürün kapatcı gibi bnde ilk sürdüğümde kırmzılıklar gecti die sevinmiştim

bende yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.imex çok güzel bir ürün.makyaj yapmayı seven birisi olarak pudra kullanmaktan vazgeçtim çünkü imex bütün sivilcelerimi kapatıyo bununlada kalmadı cildimi yumuşacık yapıyo.eskisi kadarda sivilce çıkmıyo.tavsiye ederim arkadaşlar

arkadaşlar siz fondöten gibi mi sürüyosunuz yani heryerine mi yoksa sadece kızarıklıkların üstüne mi sürüyorsunuz??

bnde 2-3 aydr kullanıyorum onu bnm sivlcelerime etki etmedi fazla.yüzü yıkadıktan sonra o kırmızılklar yeniden gözükür cünkü ürün kapatcı gibi bnde ilk sürdüğümde kırmzılıklar gecti die sevinmiştim

cildi sakinleştiriyo canım bu ürün mutlaka faydası vardır kullanmaya devam et.

arkadaşlar dün cildimdeki kırmızı sivilceler yüzünden dermatolojie gittim.normalde çok sivilcem çıkmaz ama buaralar sıkıntıdan mı bilmiyorum kırmızı sivilcelerim çıktı..

imex die bir krem verdi sivilcelerimin üzerine sürdüm sadece 1 kerede kızarıklığı aldı!!!bu ilacı sadece sivilcelerin üzerine sürüyosunuz bütün cildinize değil.

eczaneden 20 ytl ye aldım.tavsiye ediyorum.Arkadaşlar bir de yüksek faktörlü bir güneş koruyucu yaz kış kullanmamız gerekiyo.Çünkü güneş ışınları inanılmaz zarar veriyo cilde.

bir tavsiye daha çinko hapı cildi düzgünleştiriyo.bu sayede de sivilcelenmeyi önlüyo ayrıca saç dökülmesine de ii geliyo.
bilginize....a.s.

Çinko hapının bi adı varmı verebileceğin???

Yahu bu imex i çok duyuyoruz..
Aslında bulundurmak lazım, dönem dönem çıkan sivilceler için kullanırız değil mi?

çinko hapını bn aldım iki kere bile kullanamadım mütiş miğde bulantısı yaptı bnde

arkadaşlar her duyduğumuz hapı cilt güzel yapıyor deyip alıp yutmayalım lütfen ...bol sebze yeşillik ve maydonoz özellikle tüketin her akşam bir kase yoğurdunuzu yiyin işte cildiniz nasıl güzelleşiyor ..

evet canım çok doğru söylüyrsun.Bana doktor tavsiye etti!sağlıklı beslenme şarttt

ya arkadaşlar ben de imex kullanıyorum ama dediğiniz gibi bana yaramadı..tam tersi yüzümün heryerinde sivilce var şu anda :çok üzgünüm:

ya arkadaşlar ben de imex kullanıyorum ama dediğiniz gibi bana yaramadı..tam tersi yüzümün heryerinde sivilce var şu anda :çok üzgünüm:

CADIARZUçok üzüldüm canım ya..belki cildin altında çıkıcak olan sivilceleri çıkarmıştır.birde tarihini bir kontrol et:sm_confused:

baktım tarihine cnm geçmemiş..şimdi yeni bi ilaca başladım.bakalm o düzeltecek mi??

kızlar imexs zararlı birşey deyil demi benim kızımındavar ergenlik sorununa da olurmu
:sm_confused:

benim kız kardeşim 13 yaşında onunkileri daha çabuk geçiriyo benimkinden

kokoshh'cum yeni gördüm yazdığını...kullanacağım ilacın adı sivex'ti.onu deneyecektim..ama imex'i bırakınca yüzümdeki sivilceler geçti biraz.yani senin dediğin gibi yüzüm dinlendi ..sadece izleri kaldı ama..başka bi ilaca da başlamak istemiorm.. korkuorm açıkçası..

imex reçetesiz satılıyo di mi arkadaşlar...kesin şu sivilcelerle ilgili başka bişiler denemem gerek bari bi de bunu deneyeyim... benneyaptımki

imex müdavimi olarak yazmadan edemedim. benim sivilceler yazın geçer kışın pörtler sanki ne var. ya sinirden ne yapacağımı bilemiyorum. şu ara imex sabun bile yüzümü kendine getiremedi. doktora gidip çinko hapı yazdıracağım. biraz da stresten çıkıyo benim. bu hapın yan tesiri var mı acaba kullananlar bilgi verirlerse sevinirim.Çok üzgünüm çoook

X